• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez janoush » 12 maja 2017, o 16:26

Witam wszystkich,

właśnie dzisiaj (12.05.) otrzymałem odkurzacz Ilife A6 zakupiony na Gearbest 01.05. w promocji.
Cena na gearbest 1047,73 zł.
Wysyłka z Chin Chronopostem do Polski z opcją expedite shipping - w Polsce DPD do domu, bez VAT.
Kwota obciążenia (w PLN) na karcie - 1022.86 PLN.
Zapodałem kupon na 5% oraz cashback, czyli będzie jeszcze trochę taniej.

Teraz będzie testowany...
janoush
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 12:44
Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 12 maja 2017, o 16:51

Janoush a miales wczesniej jakiegos Ilifa?
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez janoush » 14 maja 2017, o 09:53

Nie. To jest mój pierwszy. Chciałem zakupić V7, ale żona stwierdziła, że ten ładniejszy :).
Możliwe, że jako pierwszy mam okazję go przetestować.
Ponieważ wyjeżdżam dzisiaj na 4 dni, to żona będzie testerem.
Moje spostrzeżenie z dzisiaj (start sprzątania był o 8 rano), to:
- wjeżdżając na dywan (płaski, bez włosia, ale z obszyciem dookoła o wys. ok. 1 - 1,5 cm) - zostawia psie kłaki.
- sprzątając sierść potrafi przejechać po niej i zostawić za sobą.
- jest cichutki (aczkolwiek nie mam porównania z innymi).
- jest 9:50, jeździ od 8:00 punkt i jeszcze nie woła o jedzenie...
- muszę zweryfikować moje oczekiwania wobec jego możliwości...

Już weryfikuję :)
Żona stwierdziła, że po zakończeniu pracy efekt jest zadowalający. Co dla mnie oznacza dalsze życie :) a dla robota całkiem niezłą ocenę tak pomiędzy 5 a 5,5 w skali sześciostopniowej.
Niezłe zaskoczenie, to czas pracy - wg instrukcji ok 160 minut. Robocik pracował ok. 190 minut (8:00 - 11:10). Teraz się karmi...
Ostatnio edytowano 14 maja 2017, o 11:21 przez janoush, łącznie edytowano 1 raz
janoush
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 12:44
Telefon:: Samsung

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez marx » 14 maja 2017, o 10:33

Xiaomi Mi Robot KUPON
Cena 319.99$ Kupon: MIROBOT
Wysyłka Priority Line, Paczkę dostarczy DPD, minimalne ryzyko VATu.
Recenzja Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=7gXK2oivpaU
Pełna Recenzja: http://gadzet.telchina.pl/recenzja-xiao ... ie-review/
marx
Administrator
 
Posty: 12527
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez LucasK » 15 maja 2017, o 12:09

Ja na Gearbestcie kupielm ilife v7 za 136e przyszdl po ponad tygdniu bez vatu i cła. NIe mieszkam w pl. Teraz robot sprząta a ja gram jak dzidzia spi. :)
LucasK
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 kwi 2017, o 22:20
Telefon:: iphone

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez macioxl » 17 maja 2017, o 12:08

Mam V7, padła mi płyta główna. Po miesiącu dosłali nową. Oczywiście robot robi wszystko prócz odkurzania ;) Po krótkim googlaniu ustaliłem, ze na 99% wysłali mi płytę od V7S zamiast V7.
W V7S są czujniki magnetyczne wykrywające czy montujesz pojemnik z wodą czy na kurz. W V7 nie ma czego rozpoznawać, więc je wywalili. I teraz mój V7 z płytą od V7S pyka radośnie, że nie ma pojemnika na brud, bo nie ma czym go wykryć. Pewnie wystarczy zewrzeć odpowiednie piny żeby na stałe wyczuwał pojemnik na kurz i pojedzie.
Niestety support prędzej mi wyśle pół nowego V7S zanim zrozumie, że mam V7. Ostatnio chcieli mi wysłac pojemnik na kurz z magnesikiem, którego i tak by nie wykryło, bo V7 nie ma do tego sensorów.

Jakaś dobra dusza powie mi gdzie są dokładnie podłączone czujniki kosza i pojemnika na wodę w V7S?

Tu fotki gdzie dokładnie są sensory:
http://imgur.com/a/LQEOE
macioxl
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 paź 2013, o 15:48
Telefon:: neo v

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez marx » 18 maja 2017, o 11:58

Alfawise B3000 Robot Sprzątający (Kupon zniżkowy)
Cena 79.99$ Kupon: AlfawiseBB Wysyłka Priority Line (minimalna szansa na VAT)
marx
Administrator
 
Posty: 12527
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez piotrek12345 » 18 maja 2017, o 19:09

Dziś znowu mój A4 wyłączył się i nie szukał bazy, gdy rozładowała się bateria. Potem nie da się go włączyć, przy próbie włączenia są 2 piknięcia, jakby błąd.

Czy jeżeli bazę miałem na innym piętrze niż sprzatał odkurzacz ma jakiś wpływ na to, że jej nie próbował szukać nawet? Albo jak jest wyłaczona z gniazdka?
piotrek12345
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 kwi 2017, o 03:16
Telefon:: LG

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez jarek65w » 18 maja 2017, o 19:17

No jak jest wyłączona to raczej jej nie znajdzie , także tak kiedyś miałem jak wystartowałem sprzątanie a baza była odłączona.
Jak jest podłączona to wraca , chyba że się gdzieś przywiesi na kablu albo wjedzie pod chromowaną nóżkę.

Jedyna wada jaką na ta chwilę widzę to nie wyhamowuje przed chromami i potrafi się zatrzymać po jakimś dzwonie.
pozdro
Teraz to tylko japcoki
jarek65w
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 19:23
Lokalizacja: Łódź Janów
Pochwały: 4
Telefon:: 4S,7S

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez akws » 18 maja 2017, o 20:14

Hej,
mam pytanie do posiadaczy odkurzaczy samojezdnych: jak często użytkownik musi je serwisować (nie chodzi mi tutaj o opróżnienie pojemniczka na śmieci)? Czy faktycznie zmiotki boczne ulegają rozcapierzeniu i po kilku miesiącach trzeba wymienić na nowe? Raz na ile wymienić filtr?
Czy posiadane przez Was modele poradziłyby sobie w jadalni (nogi krzeseł, stołu i okruszki) oraz piaskiem?

Nie potrzebuję wirtualnych ścian, zabezpieczenia przed spadaniem ze schodów i nie wiem na ile przydatna jest funkcja mopa. Nie ma znaczenia też poziom hałasu i posiadanie stacji dokującej. W mieszkaniu hasają dzieciaki i kot, są płytki i panele.

Zastanawiam się pomiędzy ilife a Xiaomi Mi (początkowo wybrałam Mamibota, ale mają mało opinii.

Wielkie dzięki
akws
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 19:30
Telefon:: Samsung

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez piotrek12345 » 18 maja 2017, o 21:02

jarek65w napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ale jak miałeś odłaczona bazę to też nawet nie próbował jej szukać i też stanął w miejscu?
piotrek12345
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 kwi 2017, o 03:16
Telefon:: LG

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez bergmen » 18 maja 2017, o 21:03

akws napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja mam robota xiaomi od połowy marca. Sprząta codziennie. Do tej pory raz przeczyściłem szczotkę główną. Tak sam z siebie. Zmiotka boczna jest jak nowa cały czas. Za kilka dyszek jest do niego zestaw składający się z dwóch zmiotek bocznych, szczotki głównej i filtr hepa.

Ogarnia 20m2 podłóg w 3 pomieszczeniach i korytarzyku w niecałe 20 minut. Krzesła w jadalni nie stanowią dla niego problemu. Uwija się wokół nich jak mrówka i nie omija żadnego fragmentu podłogi.
Avatar użytkownika
bergmen
AKTYWNY
 
Posty: 624
Dołączył(a): 28 wrz 2014, o 01:07
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 28
Telefon:: mi5S 4/128
ROM: gLOBAL DEV

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron