
Chińskim producentom nie zajęło dużo czasu, wprowadzenie nowego standardu gniazda USB do jednego ze swoich telefonów - mowa tu o modelu D600.
Marka Innos może i nie jest zbyt dobrze znana na świecie, ale słynie od dłuższego czasu z wypuszczania telefonów z dużą pojemnością baterii. Ich ostatni model, będzie mógł się pochwalić czymś, czego nie doświadczyliśmy wcześnie, bo aż 6000mAh ogniwem, które z całą pewność pozwoli osiągnąć świetne rezultaty 'na jednym ładowaniu'.
Firma pozwoli także korzystać nam z ogromnej baterii, jako powerbank, co możliwe będzie dzięki dołączenemu do zestawu kablowi USB C, z adapterem USB.

W przeszłości mogliśmy być świadkami premier telefonów, posiadających duże ogniwa, ale nie zawsze pozostała specyfikacja szła w parze z wydajną baterią. W tym przypadku, producent zaskakuje nas miło, ponieważ D600 będzie dostarczony ze Snapdragonem 615, na pokładzie znajdzie się także 3GB RAM, 32GB pamięci ROM, a całością będziemy mogli zarządzać na 5,2' wyświetlaczy FullHD. Nad wyświetlaczem znajdzie się 5mpx aparat, przydatny do selfie, a z tyłi 16mpx - OVI6825. Cieakwostką z całą pewnością będzie także dekoder audio - Wolfson. D600 posiadał będzie następujące wymiary: 144 x 72.2 x 11.9mm, które są całkiem przyzwoite, biorąc pod uwagę ogromną baterię.

Cena, jak i data wprowadzenia do
sprzedaży, nie są jeszcze znane.