• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez przemot » 26 mar 2017, o 20:21

PanPPP napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


gdzie znalazłeś taką zniżkę?
przemot
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 13:04
Pochwały: 2
Telefon:: Inew V3
ROM: cxq_v3_inew_v1.1.1

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez PlMichal » 27 mar 2017, o 00:10

Proszę wymyślcie do 28 jakieś gwarancje braku vatu, bo bez tego marne moje zakupy z okazji urodzin ali :D to co uda się na planetplus zaoszczędzić to pójdzie w podatek.
PlMichal
 
Posty: 13
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 18:48
Telefon:: LG G3S

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez bastekpew » 27 mar 2017, o 08:23

@HongKong_Goldway co z zamówieniem nr 82804639791904, złożyłem je 20.03. Na facebooku i tutaj pisaliście, że zamówienia złożone do nawet 24.03 są objęte ochroną od podatku VAT, a dzisiaj dostałem wiadomość z pytaniem czy zgadzam się na wysyłkę DHL'em? Która na 99% zostanie opodatkowana.
bastekpew
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 mar 2017, o 13:22
Telefon:: LG Nexus 4

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez data17 » 27 mar 2017, o 09:43

Skąd macie te zniżki???

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
data17
AKTYWNY
 
Posty: 200
Dołączył(a): 23 maja 2015, o 01:29
Telefon:: dfsfds
ROM: sdfsd

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez kosmogator » 27 mar 2017, o 10:24

bastekpew napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie wiemy jak ta chryja wygląda od strony Goldwaya. Mimo że my widzimy, że w trackingach jest wszystko okej w 90%+ przypadków, mogli na przykład wrobić w mocno nieciekawą sytuację jakiegoś swojego wspólpracownika z francuskiego oddziału DPD. Ile tych przesyłek w sumie było jest łatwo ustalić, może chcą jak najszybciej zamknąć co najmniej chwilowo ten kanał. Co im szkodzi zapytać czy nie chcesz DHL?

Co nie zmienia faktu, że powinieneś po prostu odpisać, że się nie zgadzasz. Najgorsze co mogą zrobić to posunąć się do anulowania zamówienia pod pretekstem braku towaru. Wtedy nawet nie da się wystawić jednogwiazdkowego feedbacku. Ale za to da się zaangażować w sprawę Aliexpress, szczególnie gdyby takich przypadków było więcej. Tak więc myślę, że Tina ma dość rozumu aby tak nie zrobić.
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez DavePL » 27 mar 2017, o 10:41

PlMichal napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Spójrz na innych sprzedawców na ali, mają zazwyczaj lepsze ceny ni goldway, ali to nie tylko goldway, wtedy w jakimś stopniu zrekompensuje to Vat :)
DavePL
 
Posty: 51
Dołączył(a): 7 sie 2014, o 18:31
Pochwały: 2
Telefon:: Sony

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez bastekpew » 27 mar 2017, o 11:02

@kosmogator właśnie jak zapytałem o kwestię zwrotu vatu, napisał mi że nie mają koloru (szary) i prosi o anulowanie zamówienia. Jednak w innych ofertach ten kolor jest cały czas dostępny. I nie wiem co robić bo w sumie jak anuluję teraz to na przewalutowaniu trochę stracę bo płaciłem kartą z konta PLN :(
bastekpew
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 mar 2017, o 13:22
Telefon:: LG Nexus 4

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez kosmogator » 27 mar 2017, o 11:19

Czemu miałbyś anulować? Bez wdawania się w głębszą dyskusję napisz im dwa zdania, że widzisz w innych aukcjach, że towar jest dostępny i prosisz o jego wysłanie zgodnie ze złożonym zamówieniem. Nie anuluj tego zamówienia, niech ewentualnie wygasnie z powodu braku wysyłki przez sprzedającego. Napisz na forum jak sytuacja się rozwinie, bo całkiem prawdopodobne, że jednak to wyślą DPD, a po prostu tak na szansik zapytali. Ja w najbliższych dniach też będę opłacał dwa zamówienia z DPD, to zobaczymy co u mnie się wydarzy.
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez PlMichal » 27 mar 2017, o 11:55

DavePL napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Spójrz na innych sprzedawców na ali, mają zazwyczaj lepsze ceny ni goldway, ali to nie tylko goldway, wtedy w jakimś stopniu zrekompensuje to Vat :)


Sęk w tym że chce kupić xiaomi mi5 i wszyscy sprzedawcy mają bardzo podobne ceny tylko nie sądzę aby oferowali ubezpieczenie od vatu.
PlMichal
 
Posty: 13
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 18:48
Telefon:: LG G3S

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez elenium » 27 mar 2017, o 12:05

Zamówiłem u was tel Nomu S10 celnicy w Przemysli rządają certyfikatu ce,instrukcji obsługi,oraz instrukcji bezpieczeństwa czy mozecie wysłac mi te dokument na mail elenium@o2.pl
elenium
 
Posty: 9
Dołączył(a): 23 mar 2017, o 16:26
Telefon:: xiaomi

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez cebularz » 27 mar 2017, o 13:31

elenium napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Goldway takich wynalazków nie sprzedaje przecież (-:

A pozatym o ile mi wiadomo to do Nomu to możesz pomarzyć polskich instrukcjach itd :) telefon zapewne wróci do chin (-:
Avatar użytkownika
cebularz
 
Posty: 102
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 14:42
Pochwały: 10
Telefon:: Chiński
ROM: z Chin

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez adam_ferenc » 27 mar 2017, o 13:37

Czy GOLDWAY ładuje tylko oficjalne Romy czy też w gratisie daje jakieś dodatkowe oprogramowanie - niechciane (ew. daje jakieś Shop Rom / Fake Rom) ?

Idzie do mnie Redmi 4 Prime z Global Rom od Goldiego- i nie wiem czy muszę robić cokolwiek, czy mogę beztrosko wyjąć z pudełka i korzystać.
adam_ferenc
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 mar 2017, o 13:32
Telefon:: xiaomi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość