Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.
Odpowiedz

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

7 paź 2015, o 21:46

Banan3xL napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jednak jakaś jest. Model blu poszedł do góry o 10$. A chciałem go dziś kupić.

Widzę, ze na moje pytanie nikt nie odpowiada.
Też się zastanawiam czym to jest spowodowane, u innego sprzedawcy masz model TD w kolorze niebieskim za 149.99$ i też z gratisami.


To kup u tego innego. Jedne modele mają taniej, inne drożej, bo chcą zarobić.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

7 paź 2015, o 22:33

no i stało się. we wcześniejszych postach pisałem że telefon padł, wysłałem na naprawę, znowu pochodził dni kilka i znowu padł dotyk. nie pomaga zmiana softu ani restarty. niestety zamiast naprawić trochę go poszturchali i znowu to samo. wadliwy egzemplarz który powinien być wymieniony. zobaczymy co odpisze sprzedawca. miałem wiele telefonów ale ten mnie prześladuje już nawet we śnie. elephone p8000[/quote]

Przekazałem sprawę do serwisu, jutro odezwą się.


Już jest jutro, może jakaś odpowiedź.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

7 paź 2015, o 23:49

Poproszę o gift do zamówienia 69752359326868

Dziękuję.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

8 paź 2015, o 14:11

Zamówienie złożone w dniu 20 września 2015. Kasa wpłynęła 2015-09-21 01:06. Telefon odebrałem wczoraj, tj. 07 października 2015. Łącznie upłynęło 17 dni. Jak dla mnie to dobry czas. Paczka przeszła bez VAT-u. Na razie wszystko ok. Wgrałem polskie MIUI więc telefon jest oryginalny.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

8 paź 2015, o 21:21

Panie Hong Kong Goldway może jakaś odpowiedź, co tak ucichło. skończyły się pomysły. :
68130933864488

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

8 paź 2015, o 21:22

Polecam goldway w 100%!!! Kasa szybko oddana za złe szkło, przesyłka bardzo szybka!!

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

9 paź 2015, o 16:35

Goldway macie warehouse w niemczech ? RXxxxDE, coś długo idzie a niby z Niemiec Order Number: 69548267035600

Rodzaj przesyłki: List polecony ekonomiczny
Kraj nadania: Niemcy
Kraj przeznaczenia: Polska

?

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

9 paź 2015, o 17:23

To nie z Niemiec tylko poczta niemiecka z chin. Przesyłka z chin idzie najpierw do Niemiec a z tamtąd dopiero do Polski. Tak jak NLpost jest wysyłane z chin najpierw idzie do Holandii a później do Polski.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

9 paź 2015, o 17:41

tidbit napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dla potomnych, telefon elephone p8000 kupowany w przedsprzedaży, dotarł do mnie z uszkodzonym dotykiem więc juz ocho cho czasu temu. Wrócił z naprawy i kolejny raz po jednym dniu, wgrywania aplikacji ze sklepu kilku fotkach itp padł dotyk. Po wielu dniach w i e l u żeby coś z tym zrobili tylko zbywają pytaniami na które już wcześniej odpowiedziałem, ewidentnie czekają na koniec ochrony na alli. prośby o adres gdzie mam odesłać kolejny raz telefon i g n o r o w a n e. przypuszczam że jakiś układ pamięci zapełnia się i powoduje zwieche. Super sprzedawca kazałby odesłać wadliwy egzemplarz, (którego nawet nie miał w rekach bo był wysłany prosto z fabryki (nie sprawdzony przez sprzedawce)) a w tym czasie przygotować już nastepny telefon. sprawdzony i wysłany od sprzedawcy któremu zapłaciłem.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

9 paź 2015, o 19:44

Czyli dodatkowa gwarancja za pozytyw jest tak czy tak ściemą.
Należy pisać o tym, tu nie Chiny, tylko EU. Niska cena nie oznacza firmy kogucik.
Niech się nauczą.
Dodatkowo odesłać słuchawkę i pisać o refund w kontakcie z własnym bankiem.
Każda informacja o niewłaściwym traktowaniu kupującego + papiery świadczące o przegranej sprawie sprzedawcy z bankiem klienta, powinny zmusić sprzedawcę do uczciwych działań i rewizji własnych poczynań.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

9 paź 2015, o 22:03

igor_x napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

na ail zrobili cos takiego że przesyłki które są kliknięte jako odebrane, zakończenie aukcji, mają jeszcze 15 dni na spór w razie niezadowolenia lub awarii. dotyczy tych zakończonych po chyba 20 wrzesnia, dokładnie dnia nie pamiętam

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

10 paź 2015, o 05:46

tidbit napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dla potomnych, telefon elephone p8000 kupowany w przedsprzedaży, dotarł do mnie z uszkodzonym dotykiem więc juz ocho cho czasu temu. Wrócił z naprawy i kolejny raz po jednym dniu, wgrywania aplikacji ze sklepu kilku fotkach itp padł dotyk. Po wielu dniach w i e l u żeby coś z tym zrobili tylko zbywają pytaniami na które już wcześniej odpowiedziałem, ewidentnie czekają na koniec ochrony na alli. prośby o adres gdzie mam odesłać kolejny raz telefon i g n o r o w a n e. przypuszczam że jakiś układ pamięci zapełnia się i powoduje zwieche. Super sprzedawca kazałby odesłać wadliwy egzemplarz, (którego nawet nie miał w rekach bo był wysłany prosto z fabryki (nie sprawdzony przez sprzedawce)) a w tym czasie przygotować już nastepny telefon. sprawdzony i wysłany od sprzedawcy któremu zapłaciłem.

podejrzewam problemy z pamięcią wewnętrzna lub innym rodzajem w telefonie. oddaje fona do naszego lokalnego cudotwórcy niech się mu przyjrzy, może coś wymyśli.
Odpowiedz