Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Geekbuying

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez omi » 12 lis 2016, o 00:59

a w tej sytuacji nie trzeba przestawić domyślnej płatności w $ jeśli tak się ustawiło. Kiedyś obiło mi się o uszy, że można to zrobić tylko raz na jakiś czas.
Avatar użytkownika
omi
AKTYWNY
 
Posty: 434
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 21:19
Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez rafmik » 12 lis 2016, o 01:16

Wystarczy wybrana waluta PLN w sklepie :)
Do paypala poszedł już "rachunek" w PLN :)
Redmi 3s International 3GB z wysyłką "tax incl"i ubezpieczeniem za 537 zł :)
rafmik
 
Posty: 0
Dołączył(a): 9 lis 2016, o 00:52
Telefon:: LG

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez Atoom » 13 lis 2016, o 00:15

Czy Ktoś się orientuje jak to jest z gwarancją w geek? Znalazłem kilka wątków o tym że nie jest uwzględniana przy awarii płyty głównej oraz ekranu. W regulaminie nie ma o tym ani slowa.
Atoom
 
Posty: 0
Dołączył(a): 1 sie 2016, o 21:13
Telefon:: Lg

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez DavePL » 15 lis 2016, o 07:56

​​Nie polecam tego sklepu, po 2 miesiącach oczekiwania kazali czekać trzeci, otworzyłem spór na paypal to podali im nr trackingowy 888888, oczywiście paypal rozpatrzył pozytywnie. ale to był ostatni raz z tym sklepem.

Wysłane z mojego LeTv 1 Pro przy użyciu Tapatalka
DavePL
 
Posty: 51
Dołączył(a): 7 sie 2014, o 18:31
Pochwały: 2
Telefon:: Sony

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez Cripex » 15 lis 2016, o 16:51

No ciekawi mnie jak to będzie. Zamówiłem u nich Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32 Gold z przesyłką TAX INCLUDED w Czwartek 10.11.16r.
Niby mają 5-7 dni na wysyłkę. No zobaczymy.

Póki co chat nie odpowiada. Próbowałem kilkukrotnie. Siedziałem po kilka godzin - nikt się nie zgłosił.
Na meile też ZERO odzewu.

Dobrze, że płaciłem przez PayPal kartą. Poczekam tydzień i cofam hajs/chargeback.


Pierwsze wrażenie SUPER NEGATYWNE.
Cripex
 
Posty: 0
Dołączył(a): 15 lis 2016, o 16:25
Telefon:: Xiaomi

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez rafmik » 15 lis 2016, o 19:34

Ja też czekam. Na mail w sprawie zmiany danych na koncie też nie odpowiadają (nie można tego samemu w panelu ustawień zrobić).
W moim przypadku jest 2-7 dni ROBOCZYCH na wysyłkę.
Jak nie wyślą w tym czasie (z sensownym trackingiem) to też robię zwrot na PayPalu, lub w najgorszym razie chargeback na karcie kredytowej.

Z drugiej strony fajnie by było, jak by to wypaliło i faktycznie było już z wliczonym vatem.
rafmik
 
Posty: 0
Dołączył(a): 9 lis 2016, o 00:52
Telefon:: LG

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez szwagru11 » 15 lis 2016, o 21:13

Zamawiałem 7.11 2 telefony i nadal nie wysłali, też niby 2-7 dni, ogólnie lipa i nie polecam sprzedają towar którego nie mają na stanie.
szwagru11
 
Posty: 105
Dołączył(a): 17 mar 2014, o 22:25
Pochwały: 2
Telefon:: HTC

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez radar_88 » 15 lis 2016, o 21:32

NIE POLECAM ZAKUPÓW NA GEEKBUYING

Moja historia ostatniego zakupu:
1.11.2016 - Pytam na Live Chat czy Xiaomi Redmi Note 3 Pro jest na stanie/w magazynie. Konsultant potwierdza i zachęca do kupna.
1.11 - kupuję Xiaomi Redmi Note 3 Pro (który ma status IN STOCK) i od razu płacę kartą.

3.11 - Pytam o status zamówienia na Live Chacie. Otrzymuję info, że wyślą w kolejnym tygodniu (pomiędzy 7 a 13 Listopada). Byłem na to przygotowany bo w ofercie była informacja, że wysyłają ok 5 dni po zamówieniu.
7.11 - Pytam ponownie o status zamówienia na Live Chacie. Otrzymuję info, że na wyślą w tym tygodniu (pomiędzy 7 a 13 Listopada) + zapewnienie, ze skoro o to pytam i proszę to będzie to na 100% w tym tygodniu.
10.11 - Pytam ponownie o status zamówienia na Live Chacie. I w tym momencie szlag mnie trafia. Dostaję info, że nie mają telefonów na stanie i czekają na dostawę. Nie wyślą telefonu wcześniej niż w kolejnym tygodniu (pomiędzy 14 a 20 Listopada). Po dopytaniu się otrzymuję info, że na dostawę czekają już 2 tygodnie.

Zostałem perfidnie okłamany, że telefon jest na stanie + zostałem okłamany 2x na temat czasu wysyłki.

10.11 - Wysyłam zażalenie do wszystkich działów + do managera sklepu. W mailu proszę o anulowania zamówienia i zwrot pieniędzy.
11.11 - Otrzymuję 2 emaile z przeprosinami i zapewnieniem, ze zamówienie zostanie anulowane w ciągu 24h a kasa wróci do mnie w kolejnych 24h.
13.11 - Nie mam zwrotu na karcie. Piszę emaila.
14.11 - Dalej nie mam zwrotu na karcie. Brak odpowiedzi na wysłane emaile. Piszę emaile ponownie.
15.11 - Dalej nie mam zwrotu na karcie. Brak odpowiedzi na wysłane emaile. Na live Chacie dowiaduję się, że zwrot kasy trwa 30 dni. W tym momencie trafia mnie szlag drugi raz. Okazuje się, że dostałem 3 raz okłamany (tym razem w sprawie czasu zwrotu kasy)

Podsumowując.
Geekbuying oferuje i sprzedaje towar którego może nie mieć na stanie i nie wie kiedy go będzie mógł wysłać. Kłamstwa w emailach i na Live chacie na temat stanu magazynowego i czasu wysyłki to chleb powszedni.
Ja jestem bez telefonu i przez ponad miesiąc bez kasy którą wydałbym u innego sprzedawcy. Jestem też bez prezentu na święta, bo nie zdążę go kupić przed gwiazdką (nie mam kasy na zakup).


NIE POLECAM ZAKUPÓW NA GEEKBUYING
radar_88
 
Posty: 51
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 00:48
Lokalizacja: Kraków
Telefon:: RM5 4/64

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez rafmik » 15 lis 2016, o 21:37

O :)
I właśnie dzisiaj dostałem info o wysłaniu paczki :) Nr trackingowy wygląda na ok :)

Odpowiedzieli mi też na maila.
rafmik
 
Posty: 0
Dołączył(a): 9 lis 2016, o 00:52
Telefon:: LG

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez Niejeden z nas » 15 lis 2016, o 21:49

zakupy w Chinach to DRESZCZ EMOCJI ! :-D
jedno Wam powiem: życie idioty to nie bułka z masłem..
Niejeden z nas
AKTYWNY
 
Posty: 344
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 14:04
Lokalizacja: Pszczyna
Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Mi4
ROM: DEV

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Geekbuying.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron