• Reklama

Gdzie obejrzeć Euro 2016 w kopanej :)

Rozmowy na wszystkie tematy

Re: Gdzie obejrzeć Euro 2016 w kopanej :)

Postprzez ra-vau » 16 kwi 2016, o 08:29

Nie osmieszajcie sie podajac te linki do weeb i telewizjady... Serwery przy istotnych spotkaniach beda tak zapchane, ze albo nie ruszy, albo ciety obraz poleci nonstop.

Z ipla tez nie do konca jest wszystko do przewidzenia, w domu mam fanow siatkowki, gdy bylo jakies spotkanie na szczycie to tez bywaly awarie... co nie zmienia faktu, że to najlepsze rozwiazanie. Bo za te 19.90 mamy dostep do kanalow sportowych, i logujemy sie na smarttv telefonie, tablecie, laptopie, podlaczajac do tv i leci w fajnej jakosci. Pytanie jest jedno, czy nie stworzą osobnych kanalow do meczy euro i oferty $ na ich wykupienie.


Ps. . Inna sprawa, ze jakiegos tvboxa ktory pociagnie iple, tez ktoś mógłby tu polecic :D jakies budżetowe rozwiazanie za 30$... Akurat dojdzie, a potem sprzedac komukolwiek za 80zl... Jak juz poogladamy, a wygoda pewnie najwieksza :-)
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Reklama

Re: Gdzie obejrzeć Euro 2016 w kopanej :)

Postprzez blue_voyager » 16 kwi 2016, o 08:38

Jak dla mnie kupowanie TV Box tylko do Ipli jest bez sensu, Większość nowoczesnych telewizorów (nawet tych 7-8 letnich) ma Smart TV a w nim Iplę. No chyba, że ktoś faktycznie nie ma tego w TV.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Gdzie obejrzeć Euro 2016 w kopanej :)

Postprzez KarlosW » 16 kwi 2016, o 09:39

Na boxie nie da się nawet LE lub LM oglądać, co dopiero Euro..
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: Gdzie obejrzeć Euro 2016 w kopanej :)

Postprzez Grech » 16 kwi 2016, o 11:12

Jest też jeszcze jedna możliwość. Prepaid w CP.
http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... ez-umow.cp
Za 65 zł jest Familijny HD i pakiet Sport HD tylko na miesiąc. Tyle że potrzebny jest dekoder CP. Być może wystarczy na Allegro kupić jakikolwiek legalny i nie obciążony dekoder CP. Może być nawet SD. Zarejestrować go na siebie a następnie bezpłatnie wymienić na nowiutki dekoder HD. Ale to trzeba by dopytać.
Avatar użytkownika
Grech
AKTYWNY
 
Posty: 582
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 22:35
Lokalizacja: Miasto
Pochwały: 10

Re: Gdzie obejrzeć Euro 2016 w kopanej :)

Postprzez Flyagaric » 16 kwi 2016, o 11:13

ra-vau napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


No właśnie - potwierdzam.

kombajnik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Siedzę za granicą, nie mam talerza, więc czasem muszę skorzystać z obu i powiem, że żaden nie gwarantuje nieprzerwanej transmisji popularnych wydarzeń. Nawet weeb.tv Premium potrafi ciąć w najważniejszym momencie jak oglądamy MMA.
Chyba lepiej wziąć Iplę.

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Bez przesady - można obejrzeć na kompie, albo jak ja, podłączać laptopa/PC do TV, po HDMI/DP.
Teraz już mam miniPC do wszystkiego, ale wcześniej tak robiłem.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Gdzie obejrzeć Euro 2016 w kopanej :)

Postprzez kombajnik » 16 kwi 2016, o 13:05

A kto mądry oczekuje od mało legalnych rozwiązań gwarancji i sprawności na poziomie 99-100%? Chcesz mieć wszystko "picuś glancuś" idź do salonu kup tuner, talerz, wykup dostęp u operatora i oglądaj ;]
kombajnik
VIP
 
Posty: 836
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 17:46
Pochwały: 20
Telefon:: Xperia XZ1 Compact
ROM: Stock

Re: Gdzie obejrzeć Euro 2016 w kopanej :)

Postprzez cieplasek » 16 kwi 2016, o 13:10

Weeb.tv co prawda trzebs oplacic ale mozna ogladac :)

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
cieplasek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 23:44
Lokalizacja: Wągrowiec
Pochwały: 9
Telefon:: Cool1
ROM: LeeRe

Re: Gdzie obejrzeć Euro 2016 w kopanej :)

Postprzez leoxxx » 16 kwi 2016, o 17:24

kombajnik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Kupić abonament na 2 lata by oglądać Euro przez miesiąc, genialne rozwiązanie.

Nie mogę zrozumieć czemu telewizje mają wielki opór przed internetem. Od wielu lat płacę za nielegalne transmisje. Dopiero teraz mogę oglądać legalnie La Ligę przez player.pl (TVN). Jednak już LM brak.
Inny problem to, że te legalne źródła czasem są gorsze od tych nie legalnych. TVP sport ze swoimi transmisjami to słaba jakość + przycinki. Player.pl za dwa kanały żąda 16zł i jakość średnia, ale za to uptime 9/10. Kiedyś był nielegalny serwis Tomcio.TV i tam jakość była bardzo dobra ale działała gdy działał Ssopcast.

Telewizjadała kiedyś działała dobrze ale za dużo cebulaków poznało tą stronę, a opcji premium o dziwo nie ma.
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
Avatar użytkownika
leoxxx
AKTYWNY
 
Posty: 715
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz, POLAND
Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Re: Gdzie obejrzeć Euro 2016 w kopanej :)

Postprzez Bartman » 24 kwi 2016, o 19:03

Z tego co ostatnio czytałem TVP kupiła częściowe prawa do Euro 2016 od Polsatu, więc na zwykłej TV część meczy też będzie można obejrzeć :D
Avatar użytkownika
Bartman
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 kwi 2016, o 18:25
Lokalizacja: Lubuskie
Telefon:: Sony Xperia

Re: Gdzie obejrzeć Euro 2016 w kopanej :)

Postprzez magicpb » 6 maja 2016, o 00:43

TVP pokaże 11 spotkań: 10 czerwca mecz otwarcia Francja – Rumunia, wszystkie grupowe mecze Polaków (12 czerwca z Irlandią Północną, 16 czerwca z Niemcami i 21 czerwca z Ukrainą), dwa mecze 1/8 finału, dwa mecze 1/4 finału, oba półfinały i finał.
Dodatkowo też wszystkie mecze polecą na niemieckim ARD i ZDF. weeb.tv nie powinno zacinać bo jednak większość meczy poleci w pasmie otwartym.
magicpb
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 sty 2015, o 03:34
Telefon:: sony

Re: Gdzie obejrzeć Euro 2016 w kopanej :)

Postprzez SEBOLFC » 13 cze 2016, o 15:08

Dla zainteresowanych polecam zainstalować sobie sopcast i wejść na stronę http://www.soccer-live.pl/index.php gdzie jest dużo linków do sopa.Transmisje w świetnej jakości z ruskim,hiszpańskim i angielskim komentarzem.Na arenavision23 leci z angielskim teraz hiszpania-czechy.Marciniak sędziuje :-)
SEBOLFC
 
Posty: 30
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 02:17
Pochwały: 2
Telefon:: oneplus 6

Re: Gdzie obejrzeć Euro 2016 w kopanej :)

Postprzez Flyagaric » 13 cze 2016, o 15:15

Przy okazji, okazuje się, że Ipla się nie wyrabia - jak ktoś kupił, to pewnie pluje w brodę:
http://twojepc.pl/b.php?id=168208
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron