• Reklama

Cool1 od LeEco oraz Coolpad

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 20 lip 2017, o 10:56

cieplasek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Poczekaj aż osoby, które używają go już dłużej się wypowiedzą.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Reklama

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez ponczi » 20 lip 2017, o 13:00

Ja swojego Coola użytkuję ponad pół roku i żadnego grzania (grzeje się wtedy, gdy go łąduję i intensywnie korzystam, ale to normalne), czy problemów z ekranem nie mam.
Lenovo ZUK Z2 Pro
ponczi
 
Posty: 72
Dołączył(a): 11 gru 2016, o 21:57
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Telefon:: Zuk Z2 Pro

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez peterg6 » 20 lip 2017, o 14:42

Ja swojego mam lekko ponad pół roku i też nadmiernego grzania nie zauważyłem. Wszystko w granicach normy. Na ekran też nie narzekam. Ostatnio mi upadł na zapiaszczony asfalt z wysokości około 1,2m i nawet śladu choćby na obudowie nie ma. Akurat centralnie na plecy spadł ;)

Sent from my C106 using Tapatalk
peterg6
 
Posty: 156
Dołączył(a): 12 lip 2013, o 22:09
Lokalizacja: Wieluń
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez sawio » 20 lip 2017, o 15:25

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Zmiana romu?


mam bb72, także dziwi mnie to...
sawio
 
Posty: 18
Dołączył(a): 4 wrz 2016, o 00:41
Telefon:: Sony

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Petru23 » 21 lip 2017, o 01:03

Spotkałem się z informacją (nie wiem czy nie na tym forum), że są stosowane różne ekrany w zależności od wersji relefony (103, 106-x). Nie mogę tego odszukać, może ktoś inny też na to trafił. Może się okazać, że problem z Amazona dotyczy konkretnej wersji telefonu).

edit:
jeśli mowa o tej ofercie na , to tam sprzedawana jest wersja C103. Kilka różnic jest wobec C106 (np. brak szybkiego ładowania). Nie są to wbrew pozorom identyczne konstrukcje.
http://www.amazon.in/Coolpad-Cool-Gold-32GB-memory/dp/B01MZ1FD81
Petru23
 
Posty: 100
Dołączył(a): 14 lis 2016, o 23:46
Pochwały: 4
Telefon:: Cubot X17

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez cieplasek » 21 lip 2017, o 11:05

Witam. Dzięki. I to by wszystko w temacie wyjaśniało. Możliwe że C103 są bardziej wadliwe.
cieplasek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 23:44
Lokalizacja: Wągrowiec
Pochwały: 9
Telefon:: Cool1
ROM: LeeRe

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Puchaty86 » 21 lip 2017, o 15:00

Witam wszystkich,
Przeglądam forum gdyż chciałem zamówić telefon Cool1 z aliexpressu, jednakże... nie ogarniam wszystkiego (tyle jest haczyków które znalazłem);)
Jak to jest z tymi nakładkami językowymi? Czy zamówiony telefon (wersja z 4 gb RAM) będzie poprawnie działał w języku polskim? Skąd mam wiedzieć czy oferowana jest wersja C106 czy C103 (która jest lepsza?).
Jak zrobić aby kupić w 100% poprawnie działający telefon?

Edit:
Przykładowo:
https://pl.aliexpress.com/item/Original ... 00076c0107

Czy telefon z podanego linku będzie działał w j. polskim? Sprzedawca nie opisuje, że tak, ale czy to oznacza, że nie?
CZęsto widzę, że sprzedawca pisze, że musi otworzyć opakowanie i wgrać jakąś nakładkę językową. Czemu musi to robić? Czy Android nei ma w standardzie wszystkich dostępnych języków?
Ostatnio edytowano 21 lip 2017, o 15:25 przez Puchaty86, łącznie edytowano 2 razy
Puchaty86
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 lip 2017, o 14:54
Telefon:: Sony

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 21 lip 2017, o 15:17

cieplasek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Raczej na odwrót - bardziej grzać będzie się ten z szybkim ładowaniem. Jeśli kto używa go podczas szybkiego ładowania, to będzie to na 100% bardziej odczuwalne - żadnego zdziwienia tu nie ma.
Niekoniecznie bardziej wadliwe, co mniej wypasione. To wciąż bardzo interesujące modele.

Osoby nie lubiące takich symptomów powinny raczej celować w model bez szybkiego ładowania, ale jest też inna opcja - używanie zwykłej ładowarki (1A, lub 2A - 5V) eliminuje problem. Sam tak robię, a szybkiego ładowania (mam w Samsungu) używam tylko doraźnie, kiedy zajdzie potrzeba.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez cieplasek » 21 lip 2017, o 15:49

Ok. To już Nie wiem opinie negatywne były z amazon gdzie są sprzedawane C103

Wysłane z mojego JY-G2F przy użyciu Tapatalka
cieplasek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 23:44
Lokalizacja: Wągrowiec
Pochwały: 9
Telefon:: Cool1
ROM: LeeRe

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 21 lip 2017, o 16:53

Sugerowałbym się jednak forami tematycznymi - fon jest długo na rynku i sporo osób je ma. Przejrzyj jeszcze forum XDA i ewentualnie tam też zapytaj. Jeśli się nie potwierdzi, to nie mam pojęcia skąd te opinie na Amazonie.
Może nawet warto zrobić przegląd ruskiego 4PDA? Rosjanie zawsze testują te rzeczy na największą skalę. Google tłumacz powinien to z grubsza uprościć.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez eSbe » 21 lip 2017, o 16:58

Moja Zona od roku uzywa cool1 i lekkiego zycia u niej nie ma(zwlaszcza, ze dziecko z tym tel robi bardzo rozne rzeczy. Od rzucania poprzez gryzienie itp) Po roku stlukla ekran w rogu. Szklo sie sypalo i wydrapywalem je paznokciem, to co mialo juz i tak wyleciec. Przykleilem nowe szklo na ten pekniety ekran zeby sie dalej nie sypal i co? I cool1 dziala jakby mu sie nic nie stalo ; )

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
eSbe
AKTYWNY
 
Posty: 467
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 14:32
Lokalizacja: Alie
Pochwały: 8
Telefon:: czajna

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Accro » 21 lip 2017, o 21:02

Że ten telefon ma niby szybkie ładowanie? Dobre sobie. Używając go praktycznie się nie ładuje (150mA napięcia) a inne telefony jakoś sobie z tym radzą... Rom bb72
Accro
 
Posty: 28
Dołączył(a): 29 lis 2016, o 21:12
Pochwały: 2
Telefon:: RN2
ROM: Xiaomi.EU MIUI8

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości