LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,
19 lut 2018, o 17:59
Masz grzebany ROM. Próbuj inaczej - jeśli możesz, to załatw sobie przejściówkę z USB-A (zwykłe) do USB-C, albo pena na USB-C. Sformatuj na FAT32 i wrzuć plik update.zip na niego. Podłącz pena do telefonu (bezpośrednio, lub przez przejściówkę). Zrestartuj fona i wejdź bo firmowego recovery i tam próbuj wgrywać update.zip z poziomu recovery. Powinno pójść.
Jak to nie pójdzie, to zostanie tylko wgrywanie TWRP i wrzucanie ROMu przez niego.
19 lut 2018, o 18:51
Flyagaric mam usb otg z wejsciem typu c plus pendrive to powinno pójsc? Trochę się obawiam całej tej zabawy żeby nie uceglić,bo już próbowałem z turioali od włocha i z naszego forum i you tube i za kazdym razem miałem lipe.Nawet nie mam backupu żeby mieć ratunek w razie czego.Ale bije sie z myslami wgrania tego update po to aby ta bateria smiało trzymała te + _- 3 dni .Chinskie apki w tle napewno żle działają na baterie .Serdeczne dziękuje za twoja pomoc
19 lut 2018, o 20:31
Ale czego się tu bać, przecież to oficjalna metoda? Używasz w niej firmowego recovery i firmowego ROMu. Update.zip z ROMu LeRee, to jest stock pochodzący bezpośrednio od LeEco.
No chyba, że recovery też masz podmienione, ale oni w LITB chyba tego dotąd nie robili. Były już na forum od nich i nikt nie zgłaszał podmienianego recovery, tylko ROMy grzebane, bo na własną rękę dodają języki do chińskiego ROMu i cholera wie co jeszcze zmieniają.
19 lut 2018, o 21:49
I znów porażka nawet na recovery od eui.Dajac wgranie z pendrive update idzie do jakiegoś momentu i wyskakuje failed.Chyba naprawdę mam jakiegoś bubla,lub nie umiejętnie się za to biorę.Wyglada na to że nawet coś z recovery poblokowali.No to leże.
19 lut 2018, o 22:33
Spróbuj ściągnąć jeszcze raz plik update.zip z neta i jeszcze raz go wgraj na pena. Próbuj potem kilka razy.
19 lut 2018, o 22:43
Staram się z pena na przemian z aktualizacji ktora widzi wskazany update ZIP aktualizacji,ale nadal to samo.Jutro będąc przed laptopem udostępnienie zdjęcia z przebiegu tej aktualizacji z pliku update.zip
Dołączyłem zdjęcia
Nadal bez skutku.Chyba jestem zmuszony pozostać na tym eui.To mój 1wszy tak oporny smartfon.Troszke ich miałem jak każdy ale takiego przypadku jak z tym cool1 colpad nigdy nie miałem.Nawet zwykłego uaktualnienia nie mogę zrobić,bo już nie wspomnę o roocie czy modowanym recovery(TWRP)co też przechodzi bez powodzenia.Bo jak już kingroot nie może zrobić roota to już nie wiem co tu jest pomieszane.
20 lut 2018, o 08:41
U mnie niestety to samo. Żadna z kilkunastu prób na różne sposoby nie dała efektu.
20 lut 2018, o 09:55
Witam wszystkich :)
Jestem nowa na forum i z racji tego mam parę pytań. Od tygodnia jestem posiadaczką LeEco Cool 1 R116 (Global) i w związku z tym mam parę pytań :) Dla niektórych pewnie śmiesznych :)
Po Pierwsze: czy ktoś posiada może instrukcję obsługi tego telefonu w języku polskim? Byłabym wdzięczna.
Po drugie: mam problem z baterią. Wydaje mi się, że jak na tą pojemność to krótko trzyma. Muszę ją ładować już wieczorem a w ciągu dnia korzystam czasem tylko z neta (FB, komunikatory itp.). Poprzednio miałam lenovo K5 z gorszą baterią, a czas użytkowania telefonów na jednym ładowaniu jest bardzo podobny. T tym, że na lenowo grałam jeszcze w gry. mam wrażenie, że w Cool 1 przy dołożeniu prau rundek gier bateria padłaby po pół dnia.
Telefon otrzymałam w polskiej wersji jezykowej. Nic do niego nie wgrywałam. Proszę o wyrozumiałość zadawanych pytań i ewentualne odpowiedzi, bo mam wrażenie, że źle wykorzystuje potencjał tego telefonu.
20 lut 2018, o 10:08
Na początku wyłącz chińskie apki,oraz kodem *#*#46360000#*#* wyłącz zasoby w tle.Mialem podobna sytuacje w cool1 c103 i nie co pomoglo
20 lut 2018, o 10:10
Ok. Spróbuję :) Dzięki :)
20 lut 2018, o 10:16
Najlepiej przeczytaj ten post z linka to ci trochę wyjaśni
cool-1-najlepszy-rom-t35245-204.html
20 lut 2018, o 11:39
Dzięki. Z tego wychodzi, że chyba trafiłam na ten wadliwy model :( Zastosowałam kod, który mi podałeś, ale wystarczyło trochę pogrzebać w ustawieniach i poszło 2% baterii. masakra jakaś. Te softy to dla mnie czarna magia.
Dodam, że najwięcej energii żre mi ekran: 39%. Następny jest system service: 9%. Nie wiem o co chodzi z tym ekranem. podświetlenie mam ustawione na niecałe 50%, tapeta systemowa. Teoretycznie nie powinno być takiego zużycia.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.