• Reklama

Cool1 od LeEco oraz Coolpad

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 20 lis 2017, o 13:40

Kurcze, u żonki na LeRee dźwięk na razie spoko, ale testowane tylko po 3G.
W weekend zapodawałem ROM od nowa - pełny reset przed i po zapodaniu. Nie grzebałem tym razem nic w menadżerze baterii i nie dodałem ForceDoze i na razie spoko, a powiadomienia też dochodzą. Muszę jeszcze Whatsappa potestować.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Reklama

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez tpawel » 20 lis 2017, o 13:42

@Avatar.avatar spoko, to było napisane z przymrużeniem oka, poprostu źle się liczy zużycie energii (w mAh), nawet dziś.

Wysłane z Le Pro 3
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Pablito98 » 20 lis 2017, o 14:58

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Napisałem na jakich romach były oba telefony. Nie napisałem za to nic o Zuku Z1, nie wiem skąd to wziąłeś.
Nic mi nie umknęło. Mi5 jest droższy, ale warto dorzucić - to telefon lepszy pod każdym względem. Nawet bateria trzyma podobnie. Cool był najgorszym telefonem jaki miałem od czasów Galaxy S3 i chcę przed jego zakupem uchronić innych ;)
Pablito98
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 wrz 2017, o 14:09
Pochwały: 6
Telefon:: Zenfone 2/OPO

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez pieciak » 20 lis 2017, o 15:07

Pablito98 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Napisałem na jakich romach były oba telefony. Nie napisałem za to nic o Zuku Z1, nie wiem skąd to wziąłeś.
Nic mi nie umknęło. Mi5 jest droższy, ale warto dorzucić - to telefon lepszy pod każdym względem. Nawet bateria trzyma podobnie. Cool był najgorszym telefonem jaki miałem od czasów Galaxy S3 i chcę przed jego zakupem uchronić innych ;)



A mi5 Robi foty z efektem lustrzanki? Jeśli tak to można przykład?
pieciak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 9 wrz 2017, o 14:13
Pochwały: 8
Telefon:: Cool1
ROM: JUI 7.1.1 cuoco

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 20 lis 2017, o 15:42

Pablito98 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Hehe, jak to skąd? Myślałem o OP1, a napisałem ZUK 1 ... Znając siebie, nie jestem zaskoczony - SKS.

To czy warto dołożyć, to już każdy sam sobie musi rozpatrzyć. Używałem S3 (tata wciąż ma mojego starego), mam też dostęp do Cool'a (żona ma) - jak pisałem, coś było poważnie nie tak z twoim egzemplarzem.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez R@lph » 21 lis 2017, o 20:58

Pablito98 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


W tym przedziale cenowym nie wydaje mi się, żeby był jakiś lepszy telefon. Poza tym nie porównuj S3 do Cool'a bo sprzętowo to S3 pochodzi z ery kamienia łupanego pod wszystkimi względami. Ja mam swojego cały czas na eui tym ori i nic mi się nie dzieje,nie miał żadnej zwiechy i potrafię nie ładować go 3 dni.

Wysłane z mojego C106-9 przy użyciu Tapatalka
R@lph
 
Posty: 97
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 23:33
Telefon:: LeTv
ROM: 07sRL

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez 2Le » 22 lis 2017, o 10:39

Mma problem z MMS'ami w swoim cool1 4/32 na ROMie LeRee. Nie mogę ani odbierać, ani wysyłać MMSów. Ustawiałem już różne APNy od sieci T-Mobile itp. Nic nie pomaga! Macie jakieś rozwiązanie?
Avatar użytkownika
2Le
AKTYWNY
 
Posty: 386
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 16:17
Pochwały: 6
Telefon:: mi8

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 22 lis 2017, o 13:09

Standardowo, jak to z chińczykami: próbuj Textrę. Do tego, najpewniej musi być bardzo konkretna nazwa tego APNa. Poczekajmy, może ktoś napisze.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Paaaluch » 22 lis 2017, o 15:04

Mam problem z LTE - nie przęłącza się mimo włączenia preferowanego trybu na 4G w ustawieniach. Nie działał też na oryginalnym romie. Miałem podobny problem w przeszłości z Lenovo A806 i udało mi się go rozwiązać wchodząc w tryb serwisowy i wybierając jeden z wielu wariantów sieci. W jaki sposób wejść w tryb serwisowy w tym telefonie?

EDIT: Problem rozwiązny po prawidłowym ustawieniu APN i restarcie telefonu :)
Paaaluch
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 lis 2017, o 16:53
Telefon:: Lenovo A806

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez krz87 » 26 lis 2017, o 08:50

Wczoraj otrzymałem telefon i od razu zaktualizowanem do Leree.
Niestety nie mogę sobie poradzić z błędem launchera.
Przy każdej próbie dodania widgeta lub zwykłym przytrzymaniu palcem na pulpicie zamyka mi aplikację z błędem "Program uruchamiający przestał działać" i od nowa ląduje launchera.
Ktoś ma jakiś pomysł?

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
krz87
 
Posty: 16
Dołączył(a): 4 paź 2017, o 09:20
Telefon:: RN2
ROM: MIUI8

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Johnlock » 26 lis 2017, o 09:25

Robiłeś reset telefonu po aktualizacji do Leree?
Johnlock
 
Posty: 14
Dołączył(a): 11 paź 2016, o 09:38
Pochwały: 2
Telefon:: Sony Xperia S
ROM: nAOSP 6.1 b13

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez krz87 » 26 lis 2017, o 10:16

Johnlock napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Nie robiłem. Właśnie zrobiłem reset i Leree wygląda nieco inaczej niż poprzednio. Jest pełniejszy. Może właśnie zabrakło tego resetu.
krz87
 
Posty: 16
Dołączył(a): 4 paź 2017, o 09:20
Telefon:: RN2
ROM: MIUI8

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron