• Reklama

Cool1 od LeEco oraz Coolpad

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Sobit » 18 lis 2017, o 11:14

Czy ktoś się orientuje jak wydłużyć wibracje dla smsów w cuoco? Może ktoś poleci jakiś dobry program, bo kilka sprawdziłem i zawsze się coś gryzie z wibracjami podczas połączenia.
Teraz standardowo mam dwa krótkie zawibrowania, których nie czuć w kieszeni.
Sobit
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 lis 2017, o 17:02
Telefon:: Cool 1

Reklama

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 18 lis 2017, o 13:04

avatar.avatar napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie trafiłeś - niektórym się po prostu tak ROM ułozył, że nie cholery. U mnie SoT niby ok, ale w ogóle nie wchodził w DOZE.
Ja nie wgrywałem Cuoco, ale musiałem force doze doinstalować.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez pieciak » 18 lis 2017, o 13:08

Czyli jak wrócę do leree to bateria może zacząć dobrze trzymać?
pieciak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 9 wrz 2017, o 14:13
Pochwały: 8
Telefon:: Cool1
ROM: JUI 7.1.1 cuoco

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 18 lis 2017, o 15:52

Nie wiadomo jak ci się ROM ułoży. Tak powinno być, ale, z powodów nie znanych nikomu. jest różnie...
Ja chcę spróbować jeszcze raz, tak dla eksperymentu. Jak tylko się dorwę do fona żony oczywiście.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez tmk10 » 18 lis 2017, o 17:13

Mi się wydaje, że to przypadłość chińczyków. W moim Lenovo bateria na początku działała dobrze, a chwilę później tragicznie. Był taki okres, że procenty spadały bardzo wolno i przy ostrym korzystaniu z internetu czy grania w jakieś mmorpg bateria trzymała 2 dni. Zwyczajne użytkowanie nawet 5-7 dni, a miesiąc później potrafiła trzymać 1 dzień. Później się to ustabilizowało i od tamtego czasu trzyma 2-3 dni. Zamówiłem X626 i czytałem o słabej baterii :P. Przekonam się o tym, szczególnie, że nie korzystam z 100% podświetlenia ekranu, bo jest ono z reguły zbyt mocne. To ma podświetlać ekran, a nie walić po oczach jak ciężarówka Coca COli
Avatar użytkownika
tmk10
AKTYWNY
 
Posty: 422
Dołączył(a): 27 gru 2013, o 21:13
Pochwały: 8
Telefon:: A

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez xany » 18 lis 2017, o 17:42

tmk10 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Tak tylko chińczyki mają różne spadki baterii.. 'europejczyki' wyprodukowane w Chinach czy Korei mają niezawodną baterię która się nie zużywa.. no raczej nie.. a dodatkowo dodam że te europejskie czy ajfony mają w większości przypadków mniejszą baterie niż te pozostałe prosto z made in czajna.. kwestia ROM'u ekranu, procesora oraz tego w jaki sposób używamy telefon wynikowa z tego wynosi ile bateria wytrzyma..
Naprawa chińskich telefonów
Kontakt pw forum z opisem oraz co trzeba wymienić

Aktualnie użytkuję Cool1 :)
Avatar użytkownika
xany
AKTYWNY
 
Posty: 293
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 23:27
Pochwały: 8
Telefon:: Leeco Cool1

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez pieciak » 18 lis 2017, o 19:32

Panowie a czy problemem jest przejście z cuoco ponownie na leree dla sprawdzenia baterii? Czy to jakiś skomplikowany zabieg?
pieciak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 9 wrz 2017, o 14:13
Pochwały: 8
Telefon:: Cool1
ROM: JUI 7.1.1 cuoco

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez avatar.avatar » 18 lis 2017, o 20:27

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie trafiłeś - niektórym się po prostu tak ROM ułozył, że nie cholery. U mnie SoT niby ok, ale w ogóle nie wchodził w DOZE.
Ja nie wgrywałem Cuoco, ale musiałem force doze doinstalować.
Obyś miał rację, bo soft jakoś można próbować poprawiać, a słabą baterię... cóż. Ja także poza przejściem z 018s na Leree nic nie grzebalem i raczej tak zostanie, przynajmniej dopóki nie dostanę oficjalnej aktualizacji przez ota. Są na to jakiś szanse, ktoś, coś może słyszał?

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
avatar.avatar
 
Posty: 125
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 21:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Kris09036 » 18 lis 2017, o 20:39

Siemka. Mam mały problem z transmisją danych. Gdy mam włączoną transmisję danych to telefon bardzo się grzeje. Ty też tak masz? A i czy wiecie może jak ustawić apn? Bo internet chodzi mi bardzo wolno.
Kris09036
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 lip 2017, o 22:12
Pochwały: 1
Telefon:: Leeco cool 1

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez jurekg » 18 lis 2017, o 20:40

pieciak napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Procedura powrotu z jui do eui jest analogiczna, jak w przypadku przechodzenia z eui na jui, robimy to w ten sam sposób, tym samym programem, zmienając jedynie pliki Rom cpb.

Autor postu otrzymał pochwałę
jurekg
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 11 lis 2012, o 12:15
Lokalizacja: Biecz
Pochwały: 13

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez avatar.avatar » 18 lis 2017, o 21:01

Kris09036 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Jedyne grzanie jakie u mnie występuje to podczas jazdy z nawigacją online i ładowaniem, ale nie są to jakieś bardzo wysokie temperatury, telefon jest zauważalnie ciepły. Nie gram więc co do gier to nie wiem.

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
avatar.avatar
 
Posty: 125
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 21:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez tmk10 » 18 lis 2017, o 21:58

xany napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Tak tylko chińczyki mają różne spadki baterii.. 'europejczyki' wyprodukowane w Chinach czy Korei mają niezawodną baterię która się nie zużywa.. no raczej nie.. a dodatkowo dodam że te europejskie czy ajfony mają w większości przypadków mniejszą baterie niż te pozostałe prosto z made in czajna.. kwestia ROM'u ekranu, procesora oraz tego w jaki sposób używamy telefon wynikowa z tego wynosi ile bateria wytrzyma..


miałem na myśli wariacje baterii, ale ok. :shock:
Avatar użytkownika
tmk10
AKTYWNY
 
Posty: 422
Dołączył(a): 27 gru 2013, o 21:13
Pochwały: 8
Telefon:: A

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron