• Reklama

Cool1 od LeEco oraz Coolpad

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez zawel » 9 lis 2017, o 20:01

avatarek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Cool1 nie ma szybkiego ładowania więc to jest całkiem ok. BTW. ja też używam blitzwolfów.
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Reklama

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez klimu » 9 lis 2017, o 20:16

Oryginalna spokojnie laduje 2A. Sprawdzalem miernikiem.
klimu
 
Posty: 44
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 00:05
Pochwały: 4
Telefon:: LeEco Cool 1
ROM: Leree

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez demo55 » 9 lis 2017, o 22:48

W dalszym ciągu mam problem z odpaleniem aero2, a kolo ze sklepu z telefonami stwierdził że nie ma prawa działać bo pasma nie te. Czy to prawda, czy też facio opowiada pierdoły :-? . Zaznaczam jednak że mam ten fonik tak jak przyleciał od majfredna jedynie z tą ich standardowo oferowaną zmianą wsparcia wielojęzycznego i google play, model C106-8 EUI-5.8.017S
demo55
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 lis 2017, o 21:44
Telefon:: leeco cool 1
ROM: 106 c

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 9 lis 2017, o 23:11

C106-8 sugeruje, że masz wgrane LeRee. Może sprzedawca to wgrał, bo oryginalnie są one sprzedawane z chińskim EUI.
W takim wypadku powinno działać bez problemu. Co kolo z telefonami może wiedzieć, skoro nie zna tego telefonu??
Najpewniej trzeba poprawić ustawienia APNa.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez arti.sa » 10 lis 2017, o 09:31

I dopadła mnie sytuacja zniszczenia wyświetlacza :-( Mogę prosić o link do zakupu pewnego oryginalnego wyświetlacza?
arti.sa
 
Posty: 53
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 11:05
Lokalizacja: wschód... daleki
Telefon:: mi4c, cool1
ROM: miui, eui

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez mateuszm31 » 10 lis 2017, o 09:39

zawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zapodasz linka? bo szukam szukam i nie moge znaleźć, a interesuje mnie to troche ;-) bo cały czas korzystam z chinskich ladowarek
mateuszm31
AKTYWNY
 
Posty: 233
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 22:59
Pochwały: 2

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez cieplasek » 10 lis 2017, o 09:59

Witam. A ja cały czas korzystam z ładowarek dostarczonych wraz z telefonem. I uważam że jak producent daje ładowarkę do telefonu to spełnia wszystkie wymagania napięciowo prądowe telefonu. Zawsze się może coś zdarzyć czy z telewizorem czy z oprawą czy z ładowarką. Ale uważam że jak producent dodaje ładowarkę to nie daje najgorszego szajsu do swojego telefonu który ma trzymać poziom. Ale to tylko moje zdanie. Może za mocno optymistyczne :)
Odnośnie wyświetlacza to widzę że chyba są jakieś problemy, bo co chwileczkę czytam że komuś padł wyświetlacz, gdzie np. podczas użytkowania MI4 i przeglądania forum to o padniętym wyświetlaczu praktycznie nie słyszałem Trzeba by może też ustalić z jakiego źródła były kupowane telefony, bo np od Goldiego miałem telefon z marca czy kwietnia 2017 roku a telefon z JD był z początku produkcji. Mi poszedł wyświetlacz od Goldiego. Wiem też że to 5,5 cala i robi swoje
cieplasek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 23:44
Lokalizacja: Wągrowiec
Pochwały: 9
Telefon:: Cool1
ROM: LeeRe

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Johnlock » 10 lis 2017, o 10:13

arti.sa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jakieś specjalne warunki były uszkodzenia (upadek, przyciśnięcie), czy sam z siebie pękł?
Telefon w etui (jeśli tak to jakim?), szkło lub folia na ekranie? Gdzie kupiony, bo może sprzedawca ma trefną serię.
Wiem dużo pytań, ale powoli to może nieco wyjaśnić od czego mogą tak padać te ekrany :)
Johnlock
 
Posty: 14
Dołączył(a): 11 paź 2016, o 09:38
Pochwały: 2
Telefon:: Sony Xperia S
ROM: nAOSP 6.1 b13

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez rodan77 » 10 lis 2017, o 10:27

arti.sa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Do mnie wczoraj dotarł ten https://www.aliexpress.com/item/QYQYJOY-Cool1-Dual-C106-LCD-Display-Touch-Screen-Digitizer-Assembly-Replacement-For-Letv-Le-LeEco-Coolpad/32814387641.html
To już drugi wyświetlacz do Coola, który kupiłem. pierwszy odesłałem do Chin bo nie miał taśmy podświetlającej przyciski i dotyk źle działał.
Ten ma tę taśmę i będę go instalował na weekendzie to napiszę czy dobrze działa.
rodan77
VIP
 
Posty: 1166
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 21:36
Pochwały: 94
Telefon:: Meizu 16

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez mateuszm31 » 10 lis 2017, o 10:31

arti.sa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

słabe te ekrany, tak jak zamieniki
Dziś chyba bede miał
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

ale ostatnio jeden od nas miał ten ekran i długo nim się nie nacieszył :-D
pękają tak jak amoledy od pierdniecia

//ogolnie rzecz biorac mi padł wyświetlacz szkło całe, goldway uznał gwaracje i chce abym wysłał telefon do chin, ale to pewnie zajmie z 3msc wiec zamówiłem ekran, ale nadal sie zastanawiam ;/ a wy jak radzicie? zmieniać czy wysłac do chin? :-)
mateuszm31
AKTYWNY
 
Posty: 233
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 22:59
Pochwały: 2

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez jurekg » 10 lis 2017, o 11:02

mateuszm31 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Tutaj kupowałem :
https://www.aliexpress.com/item/Powstro ... 0.0.oC6CCh
jurekg
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 11 lis 2012, o 12:15
Lokalizacja: Biecz
Pochwały: 13

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez arti.sa » 10 lis 2017, o 11:09

Johnlock napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jakieś specjalne warunki były uszkodzenia (upadek, przyciśnięcie), czy sam z siebie pękł?
Telefon w etui (jeśli tak to jakim?), szkło lub folia na ekranie? Gdzie kupiony, bo może sprzedawca ma trefną serię.
Wiem dużo pytań, ale powoli to może nieco wyjaśnić od czego mogą tak padać te ekrany :)


Upadł na podłogę trafiło na narożnik (tę ramkę srebrną) w silikonie był i szkło, szkło popękane a pod nim wyświetlacz pokruszony w narożniku.Wszystko działa ale szkło się sypie i nie da się użytkować. Po prostu jak srebrna ramka wpłynie na wyświetlacz to trzaska. Trzeba dobre etui może jakieś z klapką. Te silikony i inne pochłaniające niby uderzenia/upadki jak źle spasowane to odrywają szkło (miałem 2 szkła, 3 etui) ;) Może tylko ja jestem taki specyficzny ale patrząc po opisach to chyba częściej pękają te wyświetlacze niż w innych. Mi4c nie wiem ile razy upadł i tylko 3 szkła do tej pory wymieniłem ;)

rodan77 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


To poproszę o info, a oryginalnych nie ma?
arti.sa
 
Posty: 53
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 11:05
Lokalizacja: wschód... daleki
Telefon:: mi4c, cool1
ROM: miui, eui
Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron