• Reklama

Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristband?

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez AnimalPL » 18 lut 2017, o 19:58

rychotaki napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Powiadomienia z kazdej apki mozna ustawic , czy jakies standardowe tylko ? Nie gubi zasiegu? Nie rozlacza? Po restarcie telefonu od razu wszystko dziala bez problemu? (glownie chodzi mi o powiadomienia).

Powiadomienia przychodza bez opoznien czy po kilku sekundach po tym jak telefon dostanie?
AnimalPL
AKTYWNY
 
Posty: 550
Dołączył(a): 21 sty 2015, o 09:11
Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Reklama

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez rychotaki » 18 lut 2017, o 21:32

Wrażenie jest takie jakby opaska szybciej reagowała niż telefon, oczywiście to złudzenie. Standardowo są 4 APK ale można dodać inne, ja wypróbowałem na fajsie i messengera- działa. Na razie nie zdarzyło się by rozłaczyło. Na moim letv x600 do sprawowania musiałem dodatkowo odpalić GPS (wyłączam go jednak, a bransoleta jest sparowana), na szajsungu samo Bluetooth wystarcza do połączenia.
Sprawdziłem przed chwilą, po restarcie 10-15 s. i urządzenia się same sparowały. Zasięg to kilka metrów, producent podaje 6 i to chyba prawda. Oddalenie sygnalizowane jest dźwiękami na telefonie

Autor postu otrzymał pochwałę
rychotaki
 
Posty: 96
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 22:14
Pochwały: 2
Telefon:: letv x600

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez AnimalPL » 18 lut 2017, o 21:54

rychotaki napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Duzo baterii zjada ta apka do obslugi banda? Bluetooth malo pobiera czy raczej spore zuzycie? JAk zasieg bt? Mozna zostawic telefon w pokoju obok i bewdzie powiadomienie na opasce, czy raczej trelefon musi byc w keiszeni?
AnimalPL
AKTYWNY
 
Posty: 550
Dołączył(a): 21 sty 2015, o 09:11
Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez rychotaki » 18 lut 2017, o 22:23

Pobór energii minimalny, wg mnie dla telefonu mało odczuwalny, oddaliłem się od telefonu na 10m i się nie rozłączyło. Oczywiście ściany znacznie skracają ten dystans do jakichś 5-6m. Opaska nie komunikuje rozłączenie tylko telefon wygrywa melodyjkę, że jestem rozłączany.
rychotaki
 
Posty: 96
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 22:14
Pochwały: 2
Telefon:: letv x600

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez Albin » 18 lut 2017, o 22:32

Jak z wibracjami? Dla powiadomienia są inne niż na dzwonek? Przy połączeniu wibruje cały czas aż do odebrania/rozłączenia? Można w appce przypisać które powiadomienie ile razy ma wibrować?
Miałem taką opaskę gdzie cokolwiek by się nie działo dawała 5 sygnałów i koniec.
Jest opcja przypominania o nieprzeczytanym powiadomieniu? Ustawia się czas i co tyle wibruje dopóki się nie zaznaczy przeczytania na telefonie.
Albin
AKTYWNY
 
Posty: 793
Dołączył(a): 20 lis 2013, o 21:32
Pochwały: 16
Telefon:: Redmi Note 3 Pro

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez rychotaki » 18 lut 2017, o 22:45

Wibracje są takie same dla wszystkiego, nie ma przypominania ani wibrowania do skutku. Jest tylko sygnalizacja , kto dzwoni/ SMS i ,że masz powiadomienia. Ekran się rozświetla, opaska wibruje i wszystko. Niczego nie odbierasz, nie potwierdzasz.
rychotaki
 
Posty: 96
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 22:14
Pochwały: 2
Telefon:: letv x600

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez Albin » 18 lut 2017, o 22:48

Na połączenie też zawibruje np 3 razy i koniec? Nie wibruje cały czas jak dzwoni telefon jak miband?
Albin
AKTYWNY
 
Posty: 793
Dołączył(a): 20 lis 2013, o 21:32
Pochwały: 16
Telefon:: Redmi Note 3 Pro

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez rychotaki » 18 lut 2017, o 23:20

Wibruje dopóki telefon dzwoni
rychotaki
 
Posty: 96
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 22:14
Pochwały: 2
Telefon:: letv x600

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez Albin » 19 lut 2017, o 00:00

A standardowe wibracja na wiadomość/mail/powiadomienie? Długa jest? dwa, trzy razy zawibruje czy więcej? No i napisz jak w praktyce sprawuje się odwrócony wyświetlacz. Nie przeszkadza to zbytnio?
Albin
AKTYWNY
 
Posty: 793
Dołączył(a): 20 lis 2013, o 21:32
Pochwały: 16
Telefon:: Redmi Note 3 Pro

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez Pelikan7 » 20 lut 2017, o 10:59

Cześć!

Niedawno zacząłem biegać i szukam jakiegoś sprzętu, żeby monitorować swoje postępy. Nie chcę biegać z telefonem, więc interesuje mnie coś zakładanego na rękę. Czy jest jakiś smartband/smartwatch w dość niskiej cenie, który oferuje pomiar czasu i trasy w taki sposób, abym mógł po treningu sobie to zapisać?
Pelikan7
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11 cze 2016, o 22:32
Telefon:: Doogee x5

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez Albin » 21 lut 2017, o 21:25

Nie wiem jak chińskie zegarki ale generalnie polecany jest Garmin. Tylko taki zegarek z gps kosztuje dość sporo.
Też nie chciałem biegać z telefonem, miałem etui na ramię ale to nieporozumienie. Kupiłem sobie saszetkę na pasek za kilkanaście zł z przesyłką z allegro i wrzucam tam telefon na początku treningu, wyjmuję na końcu i w zasadzie tego nie czuć, nie przeszkadza a do tego gra muzyczka w słuchawkach bt :)
Albin
AKTYWNY
 
Posty: 793
Dołączył(a): 20 lis 2013, o 21:32
Pochwały: 16
Telefon:: Redmi Note 3 Pro

Re: Co kupić? Smartwatch? może Smartband? Bracelet, Wristba

Postprzez ra-vau » 21 lut 2017, o 21:37

Pelikan7 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


http://www.euro.com.pl/cms/okazja-dnia.bhtml

Obrazek
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron