• Reklama

Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez Bettinka.r » 21 lut 2017, o 18:04

kosmogator napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


czyli jak widze po trackach...JA :(
generalnie zamysł mam ... dogadać się z Goldim... wziąć na klatę moją -:
koszty odesłania /bo gdzieś mi doszło ,że odesłane -wartościową paczką / +koszty ponownego wysłania Seller's Shipping Method
co WY na to????

jakieś lepsze pomysły ????
ewentualnie jakie mój zamysł ma ryzyka ???

no i jak sądzicie jakie to będą koszty w wysokości ???
Bettinka.r
 
Posty: 68
Dołączył(a): 7 lut 2017, o 15:45
Pochwały: 7
Telefon:: 666560356

Reklama

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez kosmogator » 21 lut 2017, o 18:10

A za ile brałaś to Mi5? Bo jeżeli bieżąca cena telefonu będzie wyraźnie wyższa to raczej nic Tiny nie powstrzyma przed anulowaniem tego zamówienia. I żadne bajery o braniu na siebie "kosztu odesłania" mogą tu nie pomóc. A jak cena będzie zbliżona, to tak czy inaczej trzeba zobaczyć jakie możliwości będzie widział Goldway.
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez blue_voyager » 21 lut 2017, o 18:11

Bettinka.r, upominam Cie po raz kolejny - nie pisz posta pod postem, używaj edycji.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez TediPower » 21 lut 2017, o 18:12

Alee ja czy inni nie mamy pojęcia czy dany produkt ma znaczek CE nigdy o to nie pytałem a widzę teraz trzeba.
Kupowałem wiele razy słuchawki do uszne i nie interesowałem się znaczkiem CE tylko zamawiałem czy choćby diody świecące 100-200 szt na tym pasku przylepnym których w sklepach od groma pewnie nie ja jeden zamawiałem a czy ktoś przed zakupem wypytywał sprzedawcę o takowy znaczek ? zapewne ..... . Lub takie torebki na ramie z 3 kieszonkami z materiału mam by gdzieś pomieścić navi, telefon, portfel, klucze itp na tym też nie ma znaczka CE a zawsze celnik może powiedzieć że pasek za długi o 2 cm i przez to dziecko się udusi jak się do mnie przytuli. Wiele produktów nie ma znaczka CE np.
Obrazek
co tydzień zamawiam opakowanie tych spinek 5USD za 100szt sprzedaję 10szt za 3E tak niewiele komu by się chciało aleee 30E - 5usd = czyli jakieś 25E w tydzień do tego dochodzą inne pierdoły na samych spinkach jest to 100E w miesiąc czyli dla niektórych upragniony telefon. Na stronie nie ma nic o CE jest to kawałek grubego drutu powyginanego, długości spinki 23mm inie mam pojęcia czy ktoś na to w USA nie ma patentu.
TediPower
AKTYWNY
 
Posty: 380
Dołączył(a): 24 paź 2015, o 12:15
Pochwały: 23

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez Bettinka.r » 21 lut 2017, o 18:17

kosmogator napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



"maleńkie" przekłamanie mentorkmk'a
mi odlatuje nie mi5 a mi5s PLUS :(( to insza półka cenowa :((((

na ten czas mam odp już pod zamówieniem że "wyślemy ponownie .po zwrocie ustalimy dopłatę "

ktoś ma wiedzę ile wyjdą takie koszty ???
Bettinka.r
 
Posty: 68
Dołączył(a): 7 lut 2017, o 15:45
Pochwały: 7
Telefon:: 666560356

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez Jeff » 22 lut 2017, o 01:02

Moja paczka od BG od tygodnia wisi w WER Szczecin. Do tej pory zawsze jak Warszawa puszczała Szczecin zwalniał następnego dnia. Niestety widać, że akcja CE zatacza coraz szersze kręgi :-(
Avatar użytkownika
Jeff
AKTYWNY
 
Posty: 222
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 12:20
Lokalizacja: Polska
Pochwały: 2
Telefon:: Le1 Pro ,Mi Max 3

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez clorox » 22 lut 2017, o 01:34

Ale dostałeś jakieś dokumenty, czy tylko zgadujesz?
Avatar użytkownika
clorox
VIP
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 17:44
Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez ganixon » 22 lut 2017, o 07:52

TediPower napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Masz działalność gospodarczą?
LG G2 Mini -> Samsung Galaxy S3 -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Xiaomi Redmi Note 3 Pro -> Huawei P Smart
ganixon
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 lis 2016, o 17:37
Pochwały: 2
Telefon:: Huawei P Smart
ROM: 32

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez akir » 22 lut 2017, o 08:08

TediPower napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na spinki nie musisz mieć CE

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez Jeff » 22 lut 2017, o 09:39

clorox napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Oczywiście zgaduję. Niemniej do tej pory zawsze jak WER Warszawa zwalniała paczkę to Szczecin też. Więc myślę, że jest coś na rzeczy i teraz wszędzie mogą zatrzymywać do weryfikacji.
Avatar użytkownika
Jeff
AKTYWNY
 
Posty: 222
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 12:20
Lokalizacja: Polska
Pochwały: 2
Telefon:: Le1 Pro ,Mi Max 3

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez clorox » 22 lut 2017, o 10:04

W tym wątku lepiej pisać potwierdzone informacje. Od zgadywania, wróżenia, domyślania się jest dział Hyde Park. Po co wprowadzać w błąd ludzi, którzy szukają konkretów? Napisz jak będziesz wiedział o co chodzi.
Avatar użytkownika
clorox
VIP
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 17:44
Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez Jeff » 22 lut 2017, o 10:42

Ok napiszę jak tylko dostanę jakieś informacje.
Avatar użytkownika
Jeff
AKTYWNY
 
Posty: 222
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 12:20
Lokalizacja: Polska
Pochwały: 2
Telefon:: Le1 Pro ,Mi Max 3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron