• Reklama

Cashback

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Cashback

Postprzez Rafal1435 » 20 gru 2016, o 17:04

Mi przez apkę bez problemu befrugala zalicza
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Reklama

Cashgoback.Zwrot za zakupy w wybranych sklepach.

Postprzez swiecki45 » 27 gru 2016, o 21:27

Witam.Wczoraj na wątku Goldiego natknąłem się na informację o tym serwisie.Serwis polski,Aliexpress 6.25% zwrotu do tego do 48 godzin od zarejestrowania podwojony cashback.Wygląda zachęcająco ale może ktoś już z tego korzystał? Minusem jest wypłata dopiero od 50 zł oraz okres oczekiwania ok 40-90 dni.Tak patrzę i widzę coraz więcej minusów,strona niezabezpieczona czyli ktoś robi biznes małym kosztem...
swiecki45
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 22:18
Telefon:: LG

Re: Cashback

Postprzez cashgoback_pl » 28 gru 2016, o 12:14

Długi okres oczekiwania to standard. Im szybciej potwierdzisz na Aliexpress otrzymanie produktu, tym szybciej Aliexpress potwierdzi zakup i zaakceptujemy cashback :)
Także czas akceptacji zależy poniekąd od Ciebie.
Co do zabezpieczenia to już jesteśmy na etapie pozyskiwania certyfikatu :) Jest okres świąteczny zatem nieco się to wydłuża.
cashgoback_pl
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 12:26
Telefon:: LG

Re: Cashback

Postprzez swiecki45 » 28 gru 2016, o 13:38

cashgoback_pl napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Szkoda.Już kupiłem i bałem się wrażliwe dane u Was zostawiać.Jak będziecie mieć certyfikat to może się zdecyduję,prędzej mój ojciec lub córka bo ja się już zarejestrowałem.U Goldwaya to potwierdzam już po dwóch tygodniach :-).Dopisuję już po napisaniu posta więc może to być trochę choatyczne.Czy możliwy jest u Was cascback przez aplikację mobilną w smartfonie? I jeszcze sprawa jednego konta na jednym urządzeniu.W przypadku moich rodziców wszystko musiałoby iść z jednego adresu IP.Piszecie w regulaminie że możliwe są odstępstwa tylko trzeba to Wam oficjalnie zgłosić .Na pewno jeszcze tu zaglądniesz a odpowiedź przeczyta więcej forumowiczów.Pozdrawiam.
swiecki45
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 22:18
Telefon:: LG

Re: Cashback

Postprzez swiecki45 » 28 gru 2016, o 20:57

Bardzo tu wszyscy lubimy promocje po 20% a już takie bywały.Możesz spróbować pobić promocyjny rekord ;-) Pozdrawiam.
swiecki45
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 22:18
Telefon:: LG

Re: Cashback

Postprzez cashgoback_pl » 28 gru 2016, o 21:20

swiecki45 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Szkoda.Już kupiłem i bałem się wrażliwe dane u Was zostawiać.Jak będziecie mieć certyfikat to może się zdecyduję,prędzej mój ojciec lub córka bo ja się już zarejestrowałem.U Goldwaya to potwierdzam już po dwóch tygodniach :-).Dopisuję już po napisaniu posta więc może to być trochę choatyczne.Czy możliwy jest u Was cascback przez aplikację mobilną w smartfonie? I jeszcze sprawa jednego konta na jednym urządzeniu.W przypadku moich rodziców wszystko musiałoby iść z jednego adresu IP.Piszecie w regulaminie że możliwe są odstępstwa tylko trzeba to Wam oficjalnie zgłosić .Na pewno jeszcze tu zaglądniesz a odpowiedź przeczyta więcej forumowiczów.Pozdrawiam.



Na wszelki wypadek proponuje kupować przez przeglądarke na komputerze aby nie było problemów z niezarejestrowanym zwrotem.

Co do tego samego IP. Raczej nie tolerujemy takich "wyjątków" ze względu na dostępne promocje (x2 cashback, polecanie innych osób). Proponuje robić zakupy na 1 koncie cashback to wtedy szybciej zbierzecie minimum do wypłaty :)
Jeśli jednak koniecznie chcecie mieć osobne konta z tym samym IP to okej, ale pod warunkiem, że tylko 1 konto skorzysta z promocji x2 cashback (zakupy w ciągu 48 h od rejestracji). W innym przypadku nasz system automatycznie uzna to jako multikonto i dostaniecie bana...
cashgoback_pl
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 12:26
Telefon:: LG

Re: Cashgoback.Zwrot za zakupy w wybranych sklepach.

Postprzez cashgoback_pl » 3 sty 2017, o 11:34

swiecki45 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Mam dla Ciebie dobrą wiadomość :)
Strona jest już bezpieczna, chroni ją RapidSSL. Zatem nie musisz obawiać się już o swoje dane
cashgoback_pl
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 12:26
Telefon:: LG

Re: Cashback

Postprzez kumpel_ » 5 sty 2017, o 10:35

Witam,
czy ktoś już wypłacał z cashgoback.pl? Wsyztsko bez problemów?
Jeśli ktoś ma konto to podeślijcie reflink do rejestracji, być może skorzystam to zarobimy po 5-tce.
kumpel_
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 mar 2016, o 21:49
Telefon:: 698179420

Re: Cashgoback.Zwrot za zakupy w wybranych sklepach.

Postprzez swiecki45 » 8 sty 2017, o 00:13

cashgoback_pl napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Mam dla Ciebie dobrą wiadomość :)
Strona jest już bezpieczna, chroni ją RapidSSL. Zatem nie musisz obawiać się już o swoje dane

Widziałem.Niestety nie skorzystałem wtedy po rejestracji.Jak się mój ojciec zarejestruje to może coś ugra na tym podwójnym cashback.Ja w tej chwili na Planet Plus mam 7% więc mnie nie motywujecie :-) Pozdrawiam.
swiecki45
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 22:18
Telefon:: LG

Re: Cashback

Postprzez swiecki45 » 8 sty 2017, o 00:31

kumpel_ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Poszło :-) Musisz z linka się zarejestrować i do 48 godzin zrobić zakup,wtedy to zaliczą.Nie spotkałem się tu z użytkownikami cashgoback.Będzie nas dwóch,może klub cashgoback założymy :-) Pozdrawiam.
swiecki45
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 22:18
Telefon:: LG

Re: Cashback

Postprzez meleager » 8 sty 2017, o 10:11

Ja kupowałem za pośrednictwem tego serwisu i obecnie czekam na swoją wypłatę. Transakcja na ali zaliczona i widzę ją w nadchodzące zwroty. Zobaczymy czy i jak to działa .
meleager
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 paź 2016, o 19:23
Pochwały: 1
Telefon:: MI

Re: Cashback

Postprzez swiecki45 » 8 sty 2017, o 12:21

meleager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na pewno wszystko będzie ok.Każdej firmie zależy na pozytywnym wizerunku.Przynajmniej na samym początku ;-)
swiecki45
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 22:18
Telefon:: LG

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron