• Reklama

BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Odzież, obuwie i galanteria Z Chin. Najlepsze ceny, okazje, opinie, pokaż zakupy. Aliexpress i pozostałe chińskie sklepy

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez tomini » 15 lis 2014, o 15:50

Sara ma syf a nie buty znajdzcie sobie model w google butow jaki chcecie np lunar 90 wpiszcie to w aliexpress szukacie


http://www.aliexpress.com/item/Free-shi ... 42967.html

dobra aukcja dobry uzytkownik pierwszy lepszy :D
tomini
 
Posty: 48
Dołączył(a): 12 mar 2014, o 18:56
Pochwały: 2
Telefon:: goclever

Reklama

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez hellhammer » 16 lis 2014, o 10:59

tomini napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kupowałeś od niego? To podróbki czy repliki?
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez fake4r » 16 lis 2014, o 11:04

Jakie repliki :lol:
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez hellhammer » 16 lis 2014, o 11:08

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No to słabo się orientujesz :)
Podróbki - to wygląd wiadomo jak oryginały, łezka taka sama, z tyłu napis nike air max, pomijam że jakość na pewno nie ta sama, podeszwa wkład plastikowy.
Repliki - tył łezki zasłonięty,ucięty, z tyłu tylko napis air bez nike, podeszwa gumowa jak w oryginałach, wkład także.
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez fake4r » 16 lis 2014, o 11:14

Dobrze kupuj sobie repliki z Chin. Widziałem 3 pary butów stamtąd, jedne dla mnie i 2 dla kumpli (2x pumy i 1x air maxy)
Uwierz wykonanie każdych z tych butów słabe, podeszwa ściera się jak gumka do mazania. Ja rozumiem że może w sklepie pożądane modele są drogie i kosztują np 300 400zł i nie każdego na nie stać i szuka alternatywy. Ja sam nawet nie wydałbym 400zł na adidasy, tylko dlatego bo jest to nowy model i ludzie rozchwytują to cena musi być przesadzona.
Ale nie polecam butów z Chin, chociaż zaraz mi ktoś powie że nawet te w sklepach są made in china, racja ale w wykonaniu pomiędzy nimi jest przepaść.
Lepiej kupić u nas oryginalny i nawet tańszy model na promocji, bo pochodzisz w nich dużo dłużej, nie są takie lekkie i szmelcowate, wystarczy dołożyć 50zł u nas i za te 180zł już kupisz adidasy, i masz jeszcze roczną gwarancję.

PS. jeszcze zapoznaj się ze słowem replika co znaczy, bo to Ty raczej słabo się orientujesz..

Autor postu otrzymał pochwałę
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez drago68 » 16 lis 2014, o 11:20

Popieram wypowiedź @fake4r .
Kupiłem rok temu buty asics i oprócz bardzo ładnej szaty graficznej nic nie prezentują dobrego.
Po prostu nie nadają się do biegania. Bo gdybym biegał w nich to zrobiłbym sobie "krzywdę" oraz by nie wytrzymały chyba 10 dni.
Kupiłem w cenie przystępnej, nie kupowałem w okolicach 60-80$ to nie wiem , czy te za droższą cenę jest lepsze wykonanie.....
Avatar użytkownika
drago68
VIP
 
Posty: 1960
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 16:50
Lokalizacja: Małopolska
Pochwały: 86
Telefon:: Xiaomi RN4

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez hellhammer » 16 lis 2014, o 11:23

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A repliki borni to wiesz co to jest :D?
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez fake4r » 16 lis 2014, o 11:26

Nie wiem i nie zmieniaj tematu, bo to jest temat o butach.
Uwierz ja Ci nie chcę na złość nic zrobić tylko kulturalnie i po przyjacielsku uprzedzam przed kupowaniem butów z ali, no ale jak ktoś myśli że w tej cenie będzie miał to samo co w sklepie no to już tylko sam się musi o tym przekonać. Więc czekamy na recenzję Twoich replik ;)
I tak w ogóle to są podróbki najzwyczajniej w świecie produkowane z tanich materiałów PODRÓBKI a nie żadne repliki.
To jest po prostu ładna nazwa umowna żeby zamiast podróbki, falsyfikaty itd. mówić repliki, o wiele ładniej to brzmi.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez hellhammer » 16 lis 2014, o 19:52

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja nigdzie nie mowilem ze sa dobrej jakości, to i to jest kiepskiej jakości, oczywiście "repliki sa lepszej" niż typowe te co dokładnie sa zerzniete. Wiadomo buty w sklepie oryginaly 300-450zł tu mam podroby od 80-200zł wiec wiadomo, że na pewno nie doruwnaja jakoscia. Nie znieniam tematu, bo jest roznica replika a podroba. Pierwsze sa wzrowane na oryginałach, ale bez znaczkow, nazw itp., podroby to wszytsko wlacznie z nazwa.

Ja nie oczekuje ze w takich butaach będę latal 2-3 lata. buty kupuje co roku. A pytam się o jakość tego kto je kupil i uzytkuje, oraz jakie dostal wlasnie czy repliki czy podorby.
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez leoxxx » 16 lis 2014, o 19:58

Dlaczego podróba miała by nie wytrzymać 2-3 lata. koszt produkcji orginałów ze sklepu to 1/10 ceny. Myślę, że spokojnie można dostać podróby, które wytrzymają 2-3 lata.
Za rok zdam relacje z moich butów.
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
Avatar użytkownika
leoxxx
AKTYWNY
 
Posty: 715
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz, POLAND
Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez shayk » 16 lis 2014, o 22:13

Ktoś poleci jakieś buty zimowe? :)
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
Avatar użytkownika
shayk
VIP
 
Posty: 1845
Dołączył(a): 4 kwi 2014, o 13:16
Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez Ryboos » 17 lis 2014, o 20:04

tak swoja droga jakość nowych(po 2012roku) oryginalnych butow nike jest tak żałośna, że te z ali nie będą dużo gorsze.
chociaż nie polecam kupowania sneakersów na ali ;p
Ryboos
 
Posty: 57
Dołączył(a): 18 sie 2014, o 13:03
Telefon:: HTC

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odzież, obuwie i galanteria Z Chin



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron