• Reklama

BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Odzież, obuwie i galanteria Z Chin. Najlepsze ceny, okazje, opinie, pokaż zakupy. Aliexpress i pozostałe chińskie sklepy

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez Hardknox » 17 lis 2014, o 23:52

Fajnie podsumowane...ściera się jak gumka do mazania koło taak dokładnie tak dlatego buty z chin to na sezon starcza jak się je od parady ubiera i mnie już żadne repliki nie przekonają
Hardknox
AKTYWNY
 
Posty: 260
Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 23:42
Lokalizacja: Mielec
Pochwały: 5
Telefon:: Zopo,HTC,Moto

Reklama

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez fake4r » 18 lis 2014, o 08:44

Dokładnie. Kumpel w airmaxach 2 miesiące pochodził drugi w pumach może 3 ale to maksymalnie. I buty do kosza.
Nie wierzycie kupcie sprawdźcie.
Moje się jeszcze trzymają bo tak jak napisał Hardknox noszę je od parady :lol:
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez wacie72 » 18 lis 2014, o 09:27

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ja kupiłem NB i mogę potwierdzić , buty na jeden sezon , podeszwa zdziera się jak gumka. No ale co z tego , sezon intensywnego chodzenia NB574 wytrzymały , z wyglądu się nie zniszczyły , nie potargały czy odkleiły. Sezon za nimi i na wiosnę na pewno kupię taki sam model. Buty kosztowały około 60 złotych , proszę kupcie mi w Krakowie za tak śmieszne pieniądze buty inne niż trampki , nomen omen też chińskie. Przed zakupem należy sobie tylko zdawać z tego sprawę ze to buty jednosezonowe i tyle.
I możecie mnie atakować , pluć jadem za kupowanie podróbek ale jak będziecie mieć tak jak ja na utrzymaniu dom , dzieci to też będziecie kilka razy patrzyć na każdą wydaną złotówkę i będziecie mieć inne priorytety niż kupienie butów za 500 złotych nomen omen też wyprodukowanych w Chinach.

Autor postu otrzymał pochwałę
Avatar użytkownika
wacie72
VIP
 
Posty: 856
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 14:59
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 49
Telefon:: Redmi Note 7

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez R4z3l » 18 lis 2014, o 10:10

@wacie72 wychodze z podobnego założenia kupując nb - traktuje jak lepsza alternatywę dla trampek czy pułbutów z ccc, które nie wytrzymują nawet sezonu. "Aż" 3 miesiące ostatnio wytrzymały mi trampki z big stara. Nie lansuje się, nie udaje że to oryginały za 260 PLN itp. Po prostu to obuwie do zdarcia w drodze do pracy, wizualnie ładniejsze niż "buty" z ccc czy marketu.
Porównywarka cen chińskich telefonów i elektroniki: chinaprices.pl
Zakupy z Aliexpress - krótkie recenzje, sprawdzone sklepy.
Avatar użytkownika
R4z3l
 
Posty: 194
Dołączył(a): 26 sie 2014, o 10:38
Pochwały: 7
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 3

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez TiTuS » 18 lis 2014, o 20:41

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dla informacji niedouczonego i dla potomnych - replika to kopia czegoś która ma z wyglądu (niekoniecznie z zachowaniem funkcji, skali i detali) udawać oryginał.
Zatem Hellhammer twoja definicja jest błędna, bo mówisz właśnie o zachowaniu funkcjonalności a nie wyglądu :)

Przy replice bardzo ważne jest jeszcze jedno - z definicji przyznaje się że nie jest oryginałem - i tylko to w podawanych przez ciebie butach sie zgadza - nie kłamią że to nie oryginał :)

Autor postu otrzymał pochwałę
TiTuS
 
Posty: 85
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 16:42
Pochwały: 8
Telefon:: Mi 5s

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez feelthelight » 19 lis 2014, o 01:07

Poleciłby ktoś dobrego sprzedawcę butów NB ? :)
feelthelight
 
Posty: 38
Dołączył(a): 3 wrz 2014, o 14:38
Pochwały: 2
Telefon:: sony

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez cigslies » 19 lis 2014, o 12:18

feelthelight napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ten sklep ma podobno dobre NB, ja u nich zamawiałem tylko, że Nike stefan janoski, ponieważ w ich galerii na yuupo maja realne zdjęcia i z komentarzy wynika, że NB jak i inne buty robią bardzo dobre i rzeczywiście, buty przyszły bardzo dobrze wykonane, jedyny mankament to ryska na "poduszce", która jest widoczna jak sie już bardziej przyjrzy, także polecam i pewnie znowu u nich kupie jakieś buty.
cigslies
 
Posty: 31
Dołączył(a): 16 sie 2014, o 14:00
Telefon:: SONY

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez hellhammer » 19 lis 2014, o 12:44

Pyanie może ktoś polecić sprzedawce i istniejącą oferte z podróbkami nike air max ? Takie, które ktoś zamawiał.
Darujcie sobie teksty, ze nie warto, bo kiepska jakość, tak wiem to i sie z tym licze! Ja i tak buty kupuje co 1 rok, więc dla mnie to obojętne a 100-150zł to nie 450 :D Szukam takich do max 55$
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez andrzej63 » 19 lis 2014, o 23:06

Witam chcę sobie kupić dobrej jakości timerlandy na zimę czy może ktoś polecić jakiś sklep? :->
andrzej63
 
Posty: 18
Dołączył(a): 9 sie 2014, o 16:21
Telefon:: brak

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez hellhammer » 20 lis 2014, o 08:39

andrzej63 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

http://e-timberland.pl/buty,typ,B/

Autor postu otrzymał pochwałę
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez szymon_rysiu » 20 lis 2014, o 09:38

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Miałem dwie pary PUMA za ok 30 $, jedne przyjechały to były rozklejone i od razu je sprzedałem, drugie które użytkował szwagier wytrzymały kilka miesięcy....
Jiayu G3/Star W450/Elephone P6i/iOcean X8 mini/Meizu M2 Note
Avatar użytkownika
szymon_rysiu
AKTYWNY
 
Posty: 554
Dołączył(a): 12 cze 2013, o 08:30
Lokalizacja: Kujawy
Pochwały: 35
Telefon:: Jiayu G3

Re: BUTY Salomon, nike, nevbalance, convers, vans

Postprzez crod » 22 lis 2014, o 18:02

Co myslicie o tym sprzedawcy ? http://www.aliexpress.com/item/wholesal ... 25653.html Można dostać jakąś kare za sprowadzanie podróbek butów ?
crod
 
Posty: 95
Dołączył(a): 21 lip 2014, o 15:38
Telefon:: Sony Ericsson

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odzież, obuwie i galanteria Z Chin



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron