• Reklama

Aukcja zamknięta mimo braku towaru.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Aukcja zamknięta mimo braku towaru.

Postprzez Alyaa » 13 sty 2018, o 21:48

W Chinach to i święta mają inaczej. Np sporo osób nei kapuje, że podczas Chińskiego Nowego Roku to sklepy/fabryki są ok 2 tygodnie nieczynne. Czasem też chorują, mają wolne, przegapią wiadomość (przypuszczam, że powiadomienia Ali mogą być tak samo dziurawe jak te do nas).

Jest spora szansa, że sprzęt dojdzie. Wrzuć numer trackingu - pewnie jest gdzieś w drodze sprzęt. Jeśli dojdzie - proponuję kontakt ze sklepem - sprzedawca powie co zrobić by zapłacić (najczęściej kupno czegoś o odpowiedniej wartości i kliknięcie, że się to dostało, bez wysyłania).
Alyaa
AKTYWNY
 
Posty: 247
Dołączył(a): 6 lut 2017, o 17:47
Pochwały: 7
Telefon:: Oukitel K6000 PRO

Reklama

Re: Aukcja zamknięta mimo braku towaru.

Postprzez fido » 13 sty 2018, o 22:45

Zobaczymy jak się sprawa zakończy, dam znać nr paczki
LP00083920071581ewentualnie na stronie Global Order Tracking pokazuje RQ132268666MY
ale od jakiegoś czasu jest cały czas taki sam
fido
AKTYWNY
 
Posty: 323
Dołączył(a): 15 lip 2013, o 09:34
Lokalizacja: Kalisz

Re: Aukcja zamknięta mimo braku towaru.

Postprzez atoh » 13 sty 2018, o 23:05

Paczka idzie pocztą malezyjską. Może się okazać, że za pół roku, jak już o niej zapomnisz, listonosz zrobi ci miłą niespodziankę dostarczając zgubę.
atoh
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 wrz 2013, o 19:10
Pochwały: 7

Re: Aukcja zamknięta mimo braku towaru.

Postprzez Alyaa » 13 sty 2018, o 23:15

Ja na przesyłkę pocztą malezyjską czekałam ponad 4 miesiące. Dotrze ^^ U mnie sprzedawca już chciał kasę zwrócić, ale napisałam żeby przedłużył ochronę i dotarła.
Alyaa
AKTYWNY
 
Posty: 247
Dołączył(a): 6 lut 2017, o 17:47
Pochwały: 7
Telefon:: Oukitel K6000 PRO

Re: Aukcja zamknięta mimo braku towaru.

Postprzez fido » 15 sty 2018, o 17:28

Dziś kasa się znalazła na koncie. Sprzedawca napisał że bardzo mu przykro z tego powodu ale nie może kontrolować firmy przewozowej. Zastanawiam się czy czekać czy zamawiać jeszcze raz, tle że teraz cena nie bardzo pasuje.
fido
AKTYWNY
 
Posty: 323
Dołączył(a): 15 lip 2013, o 09:34
Lokalizacja: Kalisz

Re: Aukcja zamknięta mimo braku towaru.

Postprzez Flyagaric » 15 sty 2018, o 17:56

Takie coś napiszę - ja kupiłem jakiś czas temu coś na Amazonie.UK i ta rzecz była wysyłana z UK, do IRL i szła ponad 3 miesiące ... Z UK! Już dawno za to zwrot dostałem i zapomniałem o tym, a tu ostatnio coś przychodzi i zdziwko: Co to może być, nic nie kupowałem?
Niezbadane są ścieżki, którymi wędrują do nas przesyłki...
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Aukcja zamknięta mimo braku towaru.

Postprzez fido » 17 sty 2018, o 21:58

Tak sobie chodzę po necie sprawdzam te nr przesyłki i jak wejdę na stronę przewoźnika malezyjskiego https://www.pos.com.my/postal-services/ ... rack-trace i po wpisaniu nr RQ132268666MY to pokazuje że w listopadzie paczka była w Warszawie. Chyba, że się mylę. Czy można to jakoś sprawdzić np. na poczcie lub gdzieś indziej co stało się z paczka od tego czasu, czy może to jakieś przekłamanie że była w Warszawie.
fido
AKTYWNY
 
Posty: 323
Dołączył(a): 15 lip 2013, o 09:34
Lokalizacja: Kalisz

Re: Aukcja zamknięta mimo braku towaru.

Postprzez and_one » 17 sty 2018, o 22:14

Wpisz nr w alipaczka.pl i poczytaj.
and_one
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 gru 2017, o 14:38
Telefon:: xiaomi RN4

Re: Aukcja zamknięta mimo braku towaru.

Postprzez fido » 17 sty 2018, o 22:24

Z tej strony wynika że paczka została wysłana do Warszawy, a że już prawie dwa miesiące minęły to podejrzewam, że już jej nie dostanę, chyba że tak jak kolega pisał wyżej po kilku miesiącach dostał.
fido
AKTYWNY
 
Posty: 323
Dołączył(a): 15 lip 2013, o 09:34
Lokalizacja: Kalisz

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama