• Reklama

Aliexpress i sklepy - kwestie techniczne.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Aliexpress i sklepy - kwestie techniczne.

Postprzez kerad » 2 maja 2017, o 17:09

Zablokowali mi dostęp do konta przez aplikacje i prosza o logowanie z komputera. Przy próbie logowania z komputera wychodzi komunikat że ktoś próbował przejąć konto i mam możliwość weryfikacji konta ale przez SMS i trzeba podać numer telefonu. Spotkał się ktoś z czymś takim?
Przy logowaniu z komputera i opcji zapomniałem hasła mogę zmienić hasło przez linka z maila, ale pisze logowaniu nawet nowym hasłem sytuacja jest analogiczna Alibaba chce weryfikować tożsamość przez SMS.


wysłane przez tapatalk
kerad
 
Posty: 77
Dołączył(a): 7 paź 2014, o 18:18
Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Aliexpress i sklepy - kwestie techniczne.

Postprzez Marekx » 25 paź 2017, o 12:54

Witam.
Zaraz po rejestracji konta i weryfikacji e-maila na Ali pojawił się taki problem.
http://vlep.pl/obrazek/2z6qev.jpg.html
Próbowałem rejestrować konto z drugiego e-maila i niestety jest to samo.
Weryfikacja telefoniczna też nie działa (smsy nie dochodzą).
Czy ktoś mógłby pomóc.
Z góry dziękuje.
Pozdrawiam
Marekx
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 paź 2017, o 11:52
Telefon:: Nokia

Re: Aliexpress i sklepy - kwestie techniczne.

Postprzez zbyszek.m1@o2.pl » 15 maja 2020, o 22:22

Obecnie na Banggood jest weekendowa promka na minn na tel Xiaomi redmi 8. Jest przekreślona cena 858zł i nowa cena 514.81zł Do tego kod oraz dopiska After kupon 418.28zł.
Więc zadowolony chciałem łyknąć ten tel ale po wybraniu do koszyka i wpisaniu kodu cena główna się zwiększa, kod ją pomniejsza ale i tak końcowa jest wyższa niż 514zł. Wiecie o co tutaj chodzi, czy ja czegoś nie czaję ? Jeśli zmniejszyli cenę na tel to fajnie ale poco ten kod i jeszcze mniejsza cena która "nie działa" ?
Załączam scren który może lepiej zobrazuje moje słowa.
Obrazek
zbyszek.m1@o2.pl
 
Posty: 56
Dołączył(a): 3 maja 2016, o 01:11
Telefon:: samsung

Re: Aliexpress i sklepy - kwestie techniczne.

Postprzez radeon_231 » 16 maja 2021, o 16:53

Witam, czy ktoś ma też problem z zamówieniem towaru do paczkomatu? Od 3 dni nie mam opcji wyboru paczkomatu
radeon_231
 
Posty: 34
Dołączył(a): 9 gru 2012, o 19:40
Lokalizacja: polska

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama