• Reklama

Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez klopps » 22 kwi 2020, o 20:47

Ja czekam na 0016 :( ze statusem od 2020-04-06 23:01 Wysłanie przesyłki,SINGAPORE SAL.Patrząc na flightradar24 do europy zachodniej codziennie coś leci z singapuru,jeżeli można się tak na to patrzeć to pierwszy lot z Singapuru do Warszawy jest chyba 28 kwietnia...
klopps
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 kwi 2020, o 20:24
Pochwały: 1
Telefon:: lg

Reklama

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez lagarto » 22 kwi 2020, o 23:16

No to przyjemniej będzie się czekać jak tylu towarzyszy niedoli ;)
Avatar użytkownika
lagarto
AKTYWNY
 
Posty: 418
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 11:25
Lokalizacja: Jaworzno
Pochwały: 42
Telefon:: Redmi 4 PRO

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez klopps » 22 kwi 2020, o 23:58

Na wykop.pl też coraz więcej zniecierpliwionych:)sam jestem bo to pierwsza paczka za taką kwotę,a tu zonk:)dobrze wiedzieć że inni też czekają;)
klopps
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 kwi 2020, o 20:24
Pochwały: 1
Telefon:: lg

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez marlabs » 23 kwi 2020, o 20:25

a kiedy był poprzedni lot z singapuru do warszawy ? jakoś nie mogę znaleźć - bo może być tak, że cześć przesyłek przyleciała, tylko poczta też ma mniejsze chyba moce przerobowe i u nas też opóźnienia mogą być
marlabs
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 kwi 2020, o 20:21
Telefon:: apple
ROM: -

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez klopps » 23 kwi 2020, o 20:43

Też tak może być,jednak Alipaczka na wykopie twierdzi że ostatnia przesyłka tego przewoźnika dotarła do WER Warszawa 2020-04-06(dlatego też znikły statystyki na stronie alipaczka.pl),wydaje mi się że singpost idą bezpośrednio z Singapuru do Polski.Inne przesyłki jakoś tam chyba idą tak więc może to być wytłumaczenie opóźnień.
klopps
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 kwi 2020, o 20:24
Pochwały: 1
Telefon:: lg

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez Jakubek » 24 kwi 2020, o 09:32

Hej,
U mnie wisi na 2020-04-20 23:30:59 Przekazanie do linii lotniczych , ile czekaliście na kolejny status?

Pozdrawiam :)
Jakubek
 
Posty: 37
Dołączył(a): 24 kwi 2020, o 09:30
Telefon:: Xiaomi
ROM: Miui 11

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez turystka » 24 kwi 2020, o 10:20

Ja czekam na 0007 :( 0d 2020-04-05 19:02 SINGAPORE SAL Wysłanie przesyłki z kraju nadania
turystka
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 kwi 2020, o 10:17
Telefon:: XIAOMI

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez lagarto » 24 kwi 2020, o 14:50

Jeśli czekamy właśnie na te samoloty to trochę jeszcze poczekamy... A doliczając czas potrzebny WER-owi na przerobienie tylu spiętrzonych, zaległych przesyłek z tamtego kierunku...eh, wolę nie myśleć ile to potrwa.

[Obrazek
Avatar użytkownika
lagarto
AKTYWNY
 
Posty: 418
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 11:25
Lokalizacja: Jaworzno
Pochwały: 42
Telefon:: Redmi 4 PRO

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez klopps » 24 kwi 2020, o 15:38

Tu https://www.flightradar24.com/data/flights/lo68 mi pokazuje planowany od 28.04,może to być kwestia strefy czasowej.Na tej stronie https://info.flightmapper.net/route/YY_SIN_WAW są loty ale bez statusów(chyba) dodatkowo lata lot SQ 2378.Szkoda że płatne jest konto na flightradar24 bo można to by było fajnie prześledzić:)Jeżeli miały by tak być i samoloty by wystartowały(chyba że zostaną odwołane)no tak jak mówisz pewnie przesyłki od najstarszych i zrobi się korek w Wawie:(
klopps
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 kwi 2020, o 20:24
Pochwały: 1
Telefon:: lg

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez lagarto » 24 kwi 2020, o 20:20

Zagłębiam się w temat i jestem coraz bardziej pesymistycznie nastawiony... Granice UE dla lotów pasażerskich zamknięte są do 15.05. Dlatego każdy kolejny lot do/z Singapuru jest odwoływany.
Ostatnie paczki przyleciały najprawdopodobniej 2.04 - wtedy był #LotDoDomu z Singapuru. Więc nie jest pewne, czy te samoloty 28 i 29 w ogóle wylecą. No chyba, że tyle towaru jest do przetransportowania, że polecą jako loty cargo. W co wątpię niestety.
Avatar użytkownika
lagarto
AKTYWNY
 
Posty: 418
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 11:25
Lokalizacja: Jaworzno
Pochwały: 42
Telefon:: Redmi 4 PRO

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez klopps » 24 kwi 2020, o 21:21

No nie dobrze by było jak by się to sprawdziło:(chociaż z tymi zamkniętymi granicami UE trochę dziwne, bo prawie codziennie praktycznie samolot(y) lecą na europe zachodnią,w tym momencie co piszę np. leci do Amsterdamu lot KL 836, Boeing 777-306(ER).Jakoś mam wrażenie że Polska(Lot)ograniczyła czy zawiesiła loty min.do singapuru i też nie ma samolotów powrotnych a tym samym nie ma jak transportować przesyłek:(inne przesyłki z chin przez zachód jakoś tam docierają może z opóźnieniem ale chyba jednak?
klopps
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 kwi 2020, o 20:24
Pochwały: 1
Telefon:: lg

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez klopps » 24 kwi 2020, o 23:23

Tu pisze https://www.singpost.com/covid-19-updat ... es-updates (na stronie singpostu),że to chyba tylko w Polsce (parę wyrywkowych krajów zachodnich też czytałem)są ograniczenia nałożone przez rząd i nie są w stanie wypełniać wszystkich swoich zobowiązań umownych itd.:(oby ten rzekomy lot 28.04 ruszył
klopps
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 kwi 2020, o 20:24
Pochwały: 1
Telefon:: lg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron