• Reklama

2 Smartwatche NO.1 za darmo z okazji dnia singla 11.11

Konkursy z nagrodami.

Re: 2 Smartwatche NO.1 za darmo z okazji dnia singla 11.11

Postprzez Herezja » 9 lis 2017, o 06:17

dominikmie napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Kwoli wyjaśnienia tylko... Myślę że nie chodzi tutaj o brak wygranej tylko wyjaśnienie skoro nieprawidłowość wystąpiła ;] Popatrzcie na to z boku, i pomyślcie jak to wygląda i jakie potem mogą być nastroje w stosunku do Aministracji forum. Herezja wygrywa drugi konkurs, o czym "nawet nie wiedział", po czym dostajemy informację na temat tego że jeżeli jeszcze nie został wysłany (co wskazywałoby na podanie danych adresowych) to otrzyma go kolejny zwycięzca. Nie chce mi się tłumaczyć, ale jak się czyta wypowiedzi w takim stylu no to wygląda jakby konkurs był ustawiony zanim został ustanowiony.

No moim zdaniem, zniechęci to ludzi i do brania udziału w rozdawkach jak i do całego forum.

I tutaj sugestia dla dobra ogółu: uważam, że dla "czystości" sytuacji Marx, powinien wyłączyć możliwość komentowania danego konkursu po ogłoszeniu wyników. Jakieś niesmaczki powinny być załatwione poprzez PW. Temat tam wygranych czy niewygranych to też bym zostawił Marxxowi - uczyni co zechce :)

Ja tutaj nie neguję w żadnym stopniu tego że to Marxx ustala zasady ani sposobu organizacji przedsięwzięcia. Fajnie że ktoś organizuje takie rzeczy i trzyma to wszystko "w kupie", dlatego proszę o rozpatrzenie mojej sugestii, dla dobra forum :)

Trochę masło maślane, wierzę że wiecie o co kaman;]
Z większością słów, które napisałeś muszę się zgodzić ale ... dziękuję, że mnie i @Marx-a odpisałeś tu jako krętacza. Twoim zdaniem jaki miałbym mieć w tym interes? @Marx z własnych pieniędzy kupuje nagrody. Sam ustala reguły gry. Wybory są nie jawne. Może każdorazowo wybierać ta samą osobę ale tego nie robi.
Inna sprawa, że jestem gapa i nie przeczytałem w ostatnim podobnym wątku o wygranej. Dlatego proponowałem aby zaległą nagrodę ponownie przyznał i to ludziom piszący w tym wątku.

Wyjaśnione?
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Reklama

Re: 2 Smartwatche NO.1 za darmo z okazji dnia singla 11.11

Postprzez marx » 9 lis 2017, o 08:34

Tylko wyjaśnię, poprzednim razem Herezja został wybrany, ale nie skontaktował się ze mną i nie dostarczył danych do wysyłki. Nie zauważył chyba że jest zwycięzcą.

Jest jeszcze jeden zwycięzca który nie otrzymał nagrody z konkursu z przed roku , sklep dostał niekompletne dane adresowe jednego ze zwycięzców i nie wysłał tej nagrody.

I jeszcze jednio, Nic tu nie jest ustawiane, nikt kto wygrywa nie wiedział że zostanie wybrany.
Ja nie muszę niczego rozdawać, ale skoro mogę i kogoś może to ucieszyć to jest OK.
marx
Administrator
 
Posty: 12518
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: 2 Smartwatche NO.1 za darmo z okazji dnia singla 11.11

Postprzez dominikmie » 10 lis 2017, o 22:40

Panowie i panie:-)
Obiecuję ostatni post w wątku. Chciałbym tylko zaznaczyć iż nie miałem zamiaru przedstawiać nikogo w złym świetle. Chciałem tylko przedstawić jak może wyglądać sytuacja dla osób potencjalnie zainteresowanych konkursami a które zobaczą ten wątek. Mam nadzieję iż nikogo nie uraziłem swoim wpisem oraz że moje sugestie z wcześniejszych wpisów zostaną uwzględnione dla dobra ogółu czyli osób zrzeszonych w tym forum.

Pozdrawiam wszystkich, gratuluję wygranej i życzę wszystkiego dobrego :-)
dominikmie
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 sty 2016, o 23:59
Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi
ROM: MIUI.eu

Poprzednia strona

Powrót do Konkursy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron