• Reklama

ZTE nubia z7 Max

Dyskusja o telefonach ZTE, opinie, zakup, jakość,

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez Caminero » 23 sty 2015, o 17:40

Za wiech nie lapie 4g smiga nie ma apek chińskich. musze sprawdzić gps i aparat
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY
 
Posty: 637
Dołączył(a): 16 mar 2014, o 11:32
Pochwały: 6
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Reklama

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez HankaW.redna » 25 sty 2015, o 22:10

a są probelmy z drugim SIMem? na needrom ktoś napisał ze nie można ustawić dźwięku,
czy flash działa przy robieniu zdjęć? a jak GPS? czy można jakieś screeny?

czy były jakiekolwiek problemy? i o co chodzi z tym, że "głębiej" angielski? np w ustawieniach?
z góry ogromne dzięki za odp :)
HankaW.redna
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2 lip 2014, o 13:42
Telefon:: Motorola Moto G
ROM: custom

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez karuzel » 4 lut 2015, o 11:46

Witam
Oto moja sytuacja. W drugim simie mam kartę z PLUSA i następujący problem, osoby dzwoniące na ten numer otrzymują komunikat „abonament niedostępny”, a ja za parę sekund dostaje SMS o próbie połączenia z danego numeru. Zrobiłem test i zadzwoniłem z telefonu małżonki i to samo - u mnie brak dzwonienia, w telefonie małżonki informacja, że jestem niedostępny i na koniec przychodzi SMS, że małżonka próbowała się dodzwonić. Problem nie jest ciągły, bo nieraz można się normalnie dodzwonić ale w większości przypadków jestem niedostępny. Wgrany CyanogenMod 11. HELP.
karuzel
 
Posty: 93
Dołączył(a): 1 lip 2014, o 13:04
Pochwały: 1
Telefon:: SAMSUNG

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez robbie77 » 4 lut 2015, o 11:58

Taka sytuacja wg mojej oceny może mieć miejsce gdy telefon w momencie gdy ktoś wykonuje do Ciebie połączenie korzysta z internetu np. pobiera jakieś dane w tle (wiemy, że android tak ma jak go nie poblokujemy firewalami, a nawet wtedy zdarza się, że i tak to robi bo np. niektóre aplikacje po prostu nie będą działały jak nie będą miały obsługi danych w tle) - wiec może w tym przyczyna. Tezę tą może potwierdzić fakt, że dotyczy to drugiej karty czyli tej, która jest do dzwonienia a na pierwszej zapewne masz ustawiony przesył danych... Niestety trudno temu zaradzić szczególnie w przypadku nie w pełni aktywnych dual simów (gdy jeden działa drugi jest wyłączony) a takim jest zte z7 max (zdecydowana większość dual simow tak działa)
Na koniec dodam, że mi też sie to zdarza (i też dla drugiej karty tzn, tej tylko od gsm) a jestem na romie Mokee 4.44...
robbie77
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 gru 2013, o 13:26
Telefon:: Zopo C2 Platinium

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez karuzel » 4 lut 2015, o 12:17

Zastanawiająca sytuacja jest tego typu, że sim PLUSA jest od internetu i ze względu na oszczędność baterii nie mam włączonej transmisji danych. Jak włącze przesył danych to częściej dochodzi do połączenia (tz. częściej ludzie się mogą do mnie dodzwonić - choć niezawsze).
karuzel
 
Posty: 93
Dołączył(a): 1 lip 2014, o 13:04
Pochwały: 1
Telefon:: SAMSUNG

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez robbie77 » 4 lut 2015, o 12:24

no to dziwne - ale na pewno tak masz bo z tego co słyszalem na CM 11 tylko na sim 1 można ustawić internet a na sim 2 nie ma wyboru
robbie77
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 gru 2013, o 13:26
Telefon:: Zopo C2 Platinium

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez karuzel » 4 lut 2015, o 12:58

Pierwszy SIM prywatny - rozmowy, SMS, MMS (z tego są wybierane połącznienia niezależnie czy prywatne czy służbowe)
Drugi SIM służbowy PLUS - transmisja danych jak jest włączona (problem dotyczy tego SIM i rozmów przychodzących służbowych)
karuzel
 
Posty: 93
Dołączył(a): 1 lip 2014, o 13:04
Pochwały: 1
Telefon:: SAMSUNG

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez znafca » 19 kwi 2015, o 12:54

Używa ktoś cm12?? Właśnie przed chwilą zainstalowałem i jak na razie nie widzę minusów, a sam rom wygląda świetnie. Wczoraj instalowałem oficjalny rom v3.08, ale nie byłem do końca z niego zadowolony stąd przesiadka na cm12. Jeśli ktoś używa cm12 niech się podzieli wrażeniami, co nie działa, co działa itp
znafca
 
Posty: 178
Dołączył(a): 15 cze 2014, o 13:44
Pochwały: 7
Telefon:: Redmi Note Pro
ROM: MIUI

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez bucefal14 » 23 kwi 2015, o 22:34

Wgrałem kiedyś wcześniejszą wersję CM 12. Nie działał IR i niektóre motywy z CM 11. Wróciłem do CM11.
bucefal14
 
Posty: 19
Dołączył(a): 11 maja 2013, o 22:00
Lokalizacja: lodz

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez bodzio3333 » 20 cze 2015, o 13:16

Koledzy mam serdeczną prośbę... odkąd jestem na andku 5.0, począwszy od 2.13 po obecny 3.15 mam problem z apn.
Kilka postów wcześniej rozwiązałem problem ale teraz żadne zabiegi niczym nie skutkują. Nie mogę wysyłać, pobierać mms (Plus i Play).
Jakieś sugestie, aplikacje do tego będą wielką pomocą. Tel bez mms to mega lipa.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
bodzio3333
 
Posty: 52
Dołączył(a): 9 sty 2014, o 11:02
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 2
Telefon:: Huawei Mate 8

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez TLasky » 22 cze 2015, o 00:57

Tweakker APN Internet MMS- spróbuj tym, mnie swego czasu pomogła, tylko nie pamiętam na którym telefonie :-D.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez bodzio3333 » 8 lip 2015, o 23:39

Wszystkiego próbowałem, po Twoim wpisie również apek z marketu ale nic nie działa. Może zmiana modemu? Macie dostęp do różnych modemów? Byłbym wdzięczny :-)
Avatar użytkownika
bodzio3333
 
Posty: 52
Dołączył(a): 9 sty 2014, o 11:02
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 2
Telefon:: Huawei Mate 8

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron