• Reklama

ZTE nubia z7 Max

Dyskusja o telefonach ZTE, opinie, zakup, jakość,

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez amp92 » 20 paź 2015, o 07:33

HankaW.redna napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak będzie na czerwono to wtedy pisz, postaram się pomóc.

HankaW.redna napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Trochę nie rozumiem, TWRP wgrywasz tak jak pisałem w kroku 3.3. Kartę SIM oraz SD tak jak pisałem najlepiej wyjmij z telefonu.

HankaW.redna napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak na komputerze.


Zapomniałem dodać, a nie mogę już edytować, że w kroku 2.10 po przytrzymaniu przycisku power trzeba nie odłączając jeszcze kabla poczekać aż wgrywanie dojdzie do 100%!!

Autor postu otrzymał pochwałę
amp92
 
Posty: 68
Dołączył(a): 21 paź 2014, o 10:53
Pochwały: 3
Telefon:: Galaxy S2

Reklama

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez HankaW.redna » 23 paź 2015, o 19:09

przed godziną zero jutrzejszą jeszcze pytanie - czy muszę mieć włączone debugowanie?
HankaW.redna
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2 lip 2014, o 13:42
Telefon:: Motorola Moto G
ROM: custom

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez amp92 » 24 paź 2015, o 08:56

HankaW.redna napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak. Krok 2.1.

Autor postu otrzymał pochwałę
amp92
 
Posty: 68
Dołączył(a): 21 paź 2014, o 10:53
Pochwały: 3
Telefon:: Galaxy S2

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez HankaW.redna » 24 paź 2015, o 18:02

Dziękuję bardzo za wszystkie wskazówki... Jestem już po Lollipopie, przede mną CM12 ;)

ale było ciepło, nie wiedziałam że trzeba wypakowac ten v2.13 i po dwóch sekundach po chińsku miałam jakis komunikat na czerwono... bez możliwosci przeklejenia go w google translatora

doczytałam że trzeba wypakować (na szczęście nie ucegliłam fona

teraz wiszę na instalowaniu GAPPS ale idzie do przodu
I Android is starting, zaraz się okaże czy potrafię wykonać proste polecenia

OGROMNIE bardzo prze bardzo dziękuję! poradnik wydrukowany :)
HankaW.redna
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2 lip 2014, o 13:42
Telefon:: Motorola Moto G
ROM: custom

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez swiezak82 » 24 paź 2015, o 18:09

Sorry może głupie pytanie ale po co instalujesz GAAPS skoro i tak będziesz wgrywać cm12?
Avatar użytkownika
swiezak82
VIP
 
Posty: 1353
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 11:42
Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez HankaW.redna » 24 paź 2015, o 21:54

nie ma głupich pytań... :) instaluję bo miałam napisane żeby to zrobić, a jakbym nie miała sklepu to nie byłoby za dobrze
zielona jestem bardzo, więc zdałam się na ekspertów :)
HankaW.redna
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2 lip 2014, o 13:42
Telefon:: Motorola Moto G
ROM: custom

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez HankaW.redna » 25 paź 2015, o 08:06

Dam cm12 szansę ale tak ubogi jest w porównaniu z CM11 że brak słów... Brakuje mi bardzo np personalizacji ekranu blokady, i paru innych rzeczy. Ale poczekam tydzień, zobaczę jak się będzie sprawował.
HankaW.redna
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2 lip 2014, o 13:42
Telefon:: Motorola Moto G
ROM: custom

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez amp92 » 25 paź 2015, o 18:43

HankaW.redna napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Co konkretnie jeśli chodzi o ekran blokady? Dodatkowo na CM12 da się wybudzać podwójnym tapnięciem na ekran.
amp92
 
Posty: 68
Dołączył(a): 21 paź 2014, o 10:53
Pochwały: 3
Telefon:: Galaxy S2

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez HankaW.redna » 25 paź 2015, o 20:58

tylko chyba własnie to tapnięcie drenuje baterię aż mlaszcze... (bo system cały czas gotowy na to tapnięcie?) chociaż opcja miła przyznaję :)

a ekran blokady - miałam ustawione wydarzenia z kalendarza, mogłam zegar ustawić większy (lub mniejszy) oraz drugie okno blokady było dostępne - można było skrót jakiś ustawić, wedle upodobań.

spytam może jeszcze tu: nie umiem wyłączyc voice notification o przychodzącym połączeniu, jak ktos dzwoni to mi telefon mówi:incoming call from blablabla. jak to wyłączyc? lub jak zmienić informację na polski (bo wygląda a raczej brzmi to jakbym się popisywała gimbusowato...) z góry ślicznie dziękuję i dziękuje za wsparcie naprawdę bardzo :) pomału personalizuję CM12 i pewno mi się nie będzie chciało wracać do 11 ze zwykłego lenistwa, dwa dni mi zajęło ogarnianie i ustawianie pod siebie... trochę też messenger mnie irytuje bo nie można mu uciąć ogonków. A z kolei nie za bardzo chcę się wkrecać w smsGo bo mnie denerwują tymi reklamami niemożebnie!
HankaW.redna
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2 lip 2014, o 13:42
Telefon:: Motorola Moto G
ROM: custom

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez amp92 » 26 paź 2015, o 13:06

Co do podwójnego tapniecia to raczej nie ma wpływu na baterię za bardzo. Co do ekranu blokady jest trochę mniej opcji, skróty zamiast tych domyślnych można zmienić na swoje. Jak zmienić zegar nie wiem, ale co do wydarzeń z kalendarza to są wyświetlane normalnie tak jak inne powiadomienia na ekranie blokady. A z tym czytaniem kontaktów podczas przechodzącego połączenia to nie wiem, ja tego nie miałem, może spróbuj zmienić profil systemu, może masz ustawiony na samochodowy.
amp92
 
Posty: 68
Dołączył(a): 21 paź 2014, o 10:53
Pochwały: 3
Telefon:: Galaxy S2

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez HankaW.redna » 26 paź 2015, o 18:23

Dziękuję :) profile sprawdziłam jako pierwsze, mam default. O kalendarzu to nie powiadomienie bieżącego wydarzenia tylko strona z terminarza :) jaką sobie sama ustawiłam ;) wszystkie nadchodzące wydarzenia (wg kolorków) ale wyznam ze coraz bardziej się oswajam i jestem bardzo bardzo zadowolona, tylko martwi mnie drenaż baterii
Wakelock detector nic nie odkrył, w nocy zeżarło mi jakieś 6 procent. Ale w dzień znika dużo szybciej niż na CM11 - tylko chyba googlowskie aplikacje mają więcej swobody i przez to. Muszę się pogodzić z tym i w końcu zakupić power bank
HankaW.redna
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2 lip 2014, o 13:42
Telefon:: Motorola Moto G
ROM: custom

Re: ZTE nubia z7 Max

Postprzez bucefal14 » 1 lis 2015, o 10:57

Ja dla odmiany wróciłem do softu "by pesa1234 3.62". Wzorowany na stockowej wersji. Nie to żeby w cm12 coś brakowało ale wygląd, motywy i kilka funkcji przemawia za tą wersją.
bucefal14
 
Posty: 19
Dołączył(a): 11 maja 2013, o 22:00
Lokalizacja: lodz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron