• Reklama

PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez szymi » 20 kwi 2016, o 12:16

Gravis masz coś z głową? dajesz mi ostrzeżenie za offtop, a twój gówno post? nikogo nie obchodzi twoje inwestycje, a opinie masz wyżej, także nie wiem co wnosi twoje idiotyczne pytanie o grubsze zakupy

ok żeby nie było wcześniej w odpowiedzi na twój post napisałem: "w mózg"
dalej to podtrzymuję

EDIT:

Dostajesz za całokształt, bo to nie pierwszy raz się zdarza w Twoim wykonaniu. P.S Szybko edytowałeś post.

Autor postu otrzymał pochwałę
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Reklama

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez michu102 » 20 kwi 2016, o 13:21

Przy wchodzeniu przez PlanetPlus na aliexpress, niemożliwością jest wyszukać telefon np. od Goldwaya. Też tak macie? Po wyczyszczeniu ciasteczek wszystko działa normalnie... Coś mi się wydaje że te 20% to troche ściema...
michu102
 
Posty: 38
Dołączył(a): 23 gru 2015, o 12:05
Pochwały: 1
Telefon:: Letv le1

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez krzesi » 20 kwi 2016, o 13:27

michu102 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wydaje mi się, że jest to celowe. Ceny produktów, które się wyświetlają poprzez link z planetplus są wyższe aniżeli produkty, które są dostępne na stronie aliexpress. 20% zniżki wtedy jest od tych wyższych kwot, zeby planetplus nie musiał tyle bulić za ów promocję. Aczkolwiek róznica paru dolarów więcej i tak nie burzy za bardzo tej bardzo dobrej zniżki. Teraz tylko pozostaje pytanie czy to faktycznie jest 20% czy może do 20%? Kupił ktoś telefon i dostał 20% zniżki? Najbardziej mnie interesuje czy na telefony xiaomi przyznają 20% zniżek, bo jeżeli tak to na pewno się skuszę na redmi3 bądź redmi3pro. Z góry dzięki za cynk.
krzesi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 lut 2015, o 14:42
Telefon:: xiaomi

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez blue_voyager » 21 kwi 2016, o 10:49

Czy komuś zmienił się przy zakupach z Aliexpress status transakcji z Oczekiwany na Weryfikowany lub Zatwierdzony? Po jakim czasie?
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez cieplasek » 21 kwi 2016, o 10:51

Mi tydzien i nic

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
cieplasek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 23:44
Lokalizacja: Wągrowiec
Pochwały: 9
Telefon:: Cool1
ROM: LeeRe

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez Pinky » 21 kwi 2016, o 11:05

Czyli co? Ten zwrot 20% z Planet to jeden w wielki pic na wodę? Mogę wziąć Redmi 3kę za 146 dolców i odzyskać 20% pierwotnej ceny czy raczej nie robić sobie na to nadziei?

Wysłane z mojego H30-U10 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
Pinky
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:03
Pochwały: 3

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez blue_voyager » 21 kwi 2016, o 11:10

Dlaczego pic na wodę? Na razie nic o tym nie świadczy, raczej długie przetwarzanie danych. Moze to dlatego, że chodzi o Aliexpress, bo wcześniej Marx pisał, że w wypadku polskich sklepów wszystko było szybkie.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez omirek » 21 kwi 2016, o 11:56

Ja dokonałem zakupu na 199 $ w poniedziałek, w środe rano naliczyli mi cashback na 20 % od zamówienia. To że się wyswietlają ceny tylko jednego sklepu - to norma. wystarczy trochę pokombinować i mamy wszystkie oferty dostępne. Czas oczekiwania na cashback 60 dni; i tak zamierzałem kupić telefon - więc cena obniżona o 20% jest sensowna :)
omirek
 
Posty: 21
Dołączył(a): 29 wrz 2014, o 12:28
Telefon:: Nokia

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez widmo82 » 21 kwi 2016, o 12:05

Dawno temu juz zauważyłem ze wyszukiwarka ali działa bardzo nietypowo również przez PC jak i mobilnie. Zastanawia mnie czy po zalogowaniu przez PP i przejściu do listy obserwowanych, wybrany zakup również będzie premiowany. Wysłałem zapytanie do nich aby rozwiać wątpliwości. Jeśli już ktoś ma informacje sprawdzona to proszę o info.
Ostatnio edytowano 21 kwi 2016, o 12:54 przez widmo82, łącznie edytowano 1 raz
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
Avatar użytkownika
widmo82
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 23:43
Pochwały: 24

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez jarosword14 » 21 kwi 2016, o 12:35

Też byłem sceptyczny co do tego zwrotu 20%. Dla zweryfikowania zrobiłem dwie transakcje (19 kwietnia) i kupiłem jakieś pierdoły za kilka dolców. Wszystko zgodnie z instrukcją, w trybie incognito przeglądarki (bez uruchomionych żadnych rozszerzeń).
Mogę potwierdzić, że naliczają zwrot. Ba, dam nawet screena na dowód. Jak będzie z wypłatą to nie wiem, ale na razie wiarygodność w moich oczach zachowali.
Obrazek
Samsung Omnia i900 ---> HTC Dream/Era G1 ---> HTC Magic ---> Samsung Galaxy S ---> LG Nexus 4 ---> Nokia Lumia 735 ---> Xiaomi Redmi 3 Pro
jarosword14
 
Posty: 47
Dołączył(a): 4 gru 2015, o 15:52
Pochwały: 1
Telefon:: Nokia L735

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez krzesi » 21 kwi 2016, o 12:41

omirek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Napisz co trzeba zrobić, żeby wyświetlić wszystkie oferty. Ja na razie jedynie posłużyłem się możliwością wczytania towaru z wishlisty i widzę, że link jaki mi się wyświetla w pasku przeglądarki dalej jest jakby "z planetplusa", więc przy realizacji i zapłacie powinno się udać. Jednakże poczekam na pewne info w tej sprawie bo szkoda by było za 30-60 dni dostać informację, że z ów transakcji nie ma zwrotu :D
krzesi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 lut 2015, o 14:42
Telefon:: xiaomi

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez simarik » 21 kwi 2016, o 12:54

Dołączam do pytania powyżej !
simarik
AKTYWNY
 
Posty: 201
Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 12:42
Pochwały: 2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama