• Reklama

Oceny i opinie o sklepach i sprzedawcach z aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez maarten » 18 wrz 2014, o 03:25

http://www.aliexpress.com/item/Original ... 38097.html

Co myślicie o tym sprzedawcy? Dobra cena.
maarten
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 mar 2014, o 03:46
Telefon:: Sony

Reklama

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez hellhammer » 18 wrz 2014, o 08:32

maarten napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Sprzedawca godny polecenia, a co do ceny to sm powinienes widziec czy dobra czy nie :)
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez fake4r » 18 wrz 2014, o 08:44

Chciałem przestrzec przed sprzedawcą Lucky Star Electronic Ltd Co http://www.aliexpress.com/store/1159685
Zamówiłem S650 po obniżonej cenie do 90$ w czasie promocji miesiąc temu, dodatkowo miałem kupon 7$ od tej kwoty więc zapłaciłem 83$. Telefonu jednak nie otrzymałem. Czas na wysyłkę około 10 dni. Dostałem numer ale długo nic nie pojawiało się w trackingu, napisałem do nich, dostałem odpowiedź żebym poczekał bo mają jakieś holidays. Po następnym tygodniu nic dalej nie ruszyło otworzyłem wczoraj spór o full refund i sprzedawca się zgodził nie mal od razu na zwrot. Tak że chyba taki miał plan - nie wysyłać telefonu i czekać aż otworzę spór. Wcześniej i tak dopytywałem zaraz po kupnie czy na pewno zamierza wysłać telefon odpisał że tak oczywiście. Ehhh czasem ręce opadają.

Autor postu otrzymał pochwałę
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Odp: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez hellhammer » 18 wrz 2014, o 08:51

siwers1986 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

a jaki tel kupowałes u niego? jaki soft wgrany? prosiles o wyslke nl post? czy sam wysyla tym? ogolnuie co powiesz o sprzedawcy?
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: Odp: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez siwers1986 » 18 wrz 2014, o 11:07

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

a jaki tel kupowałes u niego? jaki soft wgrany? prosiles o wyslke nl post? czy sam wysyla tym? ogolnuie co powiesz o sprzedawcy?

Prosilem soft skopany polecalem do momentu az zalozyz spor bo telefen bardzo czesto traci zasieg
Avatar użytkownika
siwers1986
 
Posty: 132
Dołączył(a): 31 lip 2014, o 16:30
Telefon:: Sony

Re: Odp: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez hellhammer » 18 wrz 2014, o 11:38

siwers1986 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

a jaki tel kupowałes u niego? jaki soft wgrany? prosiles o wyslke nl post? czy sam wysyla tym? ogolnuie co powiesz o sprzedawcy?

Prosilem soft skopany polecalem do momentu az zalozyz spor bo telefen bardzo czesto traci zasieg

no i mnie przeraziles moglem zmiast u ugooda kupic u goldwaya ;( to ma byc tel dla mojej dziewczyny ona placila ja jej tylko troszke dorzucilem ;/ wybralem coolpad 7320
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony
Góra

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez dominiss1990 » 19 wrz 2014, o 12:58

A ja muszę polecić sprzedawcę Jiayu Factory Online Shop - >http://www.aliexpress.com/store/510855
Zakupiłem u niego w ostatnim miesiącu dwa modele Jiayu, jeden F1 dla bratowej, i jeden G4S dla mnie. Na pierwszy czekałem równo dwa tygodnie, na drugi dwa tygodnie bez trzech dni. Dobry kontakt ze sprzedawcą, sam wysyłał obie paczki NL Post (nie wspominałem nic o tym), przeszły bez cła.
Po za tym paczki bardzo dobrze zapakowane, gruba warstwa folii bąbelkowej. Szczerze polecam sprzedawcę :)

P.S. Gdy by ktoś miał zamiar tam coś kupować, może wynegocjuje lepszą cenę jak powie sprzedawcy że jest polecony przez jego dobrego klienta. Jak coś proszę o kontakt udzielę informacji co, kiedy i za ile kupowałem :)
Avatar użytkownika
dominiss1990
AKTYWNY
 
Posty: 396
Dołączył(a): 21 gru 2013, o 19:32
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 32
Telefon:: Jiayu G4S 2/16
ROM: 4.4.3 SPAOSP

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez katny » 19 wrz 2014, o 15:55

W niedzielę chce zakupić asusa zenfone 6. Czy warto zapłacić 10 dolarów więcej i kupić u goldway-a czy taniej w lensen group? Szanse na cło pewnie są podobne w obu wypadkach
katny
 
Posty: 95
Dołączył(a): 13 wrz 2014, o 12:24
Pochwały: 2

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez Ruah » 19 wrz 2014, o 19:21

Lensen też jest ok. W tej sytuacji bierz taniej. VAT nie ma tu nic do rzeczy. Żaden ze sprzedawców tego nie gwarantuje.
Ruah
 
Posty: 66
Dołączył(a): 29 cze 2014, o 02:50
Pochwały: 9
Telefon:: Jiayu

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez dora123 » 23 wrz 2014, o 11:07

Chciałabym kupić na Ali telefon Lenovo A820, czy ktoś może mi doradzić dobrego sprzedawcę?
dora123
 
Posty: 18
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 11:26
Telefon:: sony

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez rk.rk » 23 wrz 2014, o 11:29

dora123 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Model już nie produkowany ,poszukaj czegoś nowszego.
rk.rk
AKTYWNY
 
Posty: 583
Dołączył(a): 14 lis 2013, o 22:17
Pochwały: 9
Telefon:: Z7 mini

Re: Odp: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez Brucie » 23 wrz 2014, o 20:31

swiezak82 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kupuj tam gdzie taniej. Obydwoje sprzedawcy są tutaj plecani. Chinatronic daje drobne pierdółki (folie na ekran, czytnik kart, itp) jak dodasz jego sklep do ulubionych oraz na hasło recommended by telchina.pl. A po zakupie jak dasz mu pięć gwiazdek to daje 3$ rabatu. Może to nie wiele ale zawsze coś.


Ta promocja u chinatronic jeszcze aktualna?
Brucie
 
Posty: 34
Dołączył(a): 14 wrz 2014, o 12:01
Pochwały: 3
Telefon:: Samsung
Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron