• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez sopellos » 26 wrz 2016, o 23:00

Ja cos takiego miałem. Powiem ci ciesz sie ze otworzyłes przesylke przy kurierze, ja otworzyłem w domu, zonka mi odebrala z poczty, nic nie odzyskalem.
sopellos
 
Posty: 61
Dołączył(a): 23 sie 2015, o 10:58
Telefon:: lg

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez arkanine » 26 wrz 2016, o 23:59

Dzięki za ostrzeżenie. Lada moment wyjdzie z FR do mnie i teraz troszkę mnie nastraszyliście. :/

edit: Już w Raunheim, u sąsiada zza Odry
Cześć, jestem Piotr.Geekbuying i reprezentuję Geekbuying Polska.
arkanine
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 lut 2014, o 13:48
Telefon:: wt19

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 27 wrz 2016, o 02:00

malony napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Poprosiłem serwis o kontakt z Tobą poprzez wiadomość do zamówienia.

Rafal1435 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ten smartfon posiada tylko jedną wersję kolorystyczną GOLD i taką też wysłaliśmy do Ciebie.

noki06 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Rafal1435 » 27 wrz 2016, o 04:16

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ten smartfon posiada tylko jedną wersję kolorystyczną GOLD i taką też wysłaliśmy do Ciebie.

W sumie mało mnie interesuje ile wersji gold wyszło, kupuje telefon którego wcześniej nie widziałem więc opieram się o ogłoszenie i zdjęcia a te są błędne.

edit marcoos1: nie cytuj odpowiedzi do innych osób, które zupełnie nie mają nic wspólnego z twoim problemem
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez kometon » 27 wrz 2016, o 07:47

arkanine napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ja właśnie też czekam na telefon i mam małego cykora teraz :/
kometon
 
Posty: 0
Dołączył(a): 12 lip 2016, o 11:54
Telefon:: Xiaomi
ROM: MIUI 6.7.7

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez homar » 27 wrz 2016, o 08:23

arkanine napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak z ciekawości: Ile dni minęło od momentu statusu Shipment in transit we Francji, do momentu pojawienia się kolejnego, w Niemczech? Też czekam na przesyłkę i wydaje mi się, że trochę długo mi na tym statusie z Francji wisi.
homar
AKTYWNY
 
Posty: 238
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 14:32
Lokalizacja: Poznań
Telefon:: Elephone P6000

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez noki06 » 27 wrz 2016, o 09:15

Sprawdź sobie w moim trackingu parę postów wcześniej. I nagrajcie sobie filmik z otwarcia ,bo majfrend już w drugim mailu się pyta czy mam wideo :lol: . Kurcze chyba nie będzie robił problemów z refundacją jeżeli było otwierane przy kurierze i został spisany protokół?
noki06
 
Posty: 25
Dołączył(a): 3 gru 2011, o 21:39
Lokalizacja: Się biorą dzieci
Pochwały: 1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez luqa4fun » 27 wrz 2016, o 09:28

Witam
mnie się udało uniknąć płacenia VAT, tel. wysłany 13-09 został dostarczony 23-09 do mnie (niecałe dwa tyg.), przesyłka darmowa SP (bez dopłaty)
tel po włączeniu zaktualizował się do MIUI Global 7.5 (7.5.2) android 6.0.1, generalnie wszystko zgodnie z opisem.

i tutaj pytanie do goldiego, nie mogę ustawić czytnika linii papilarnych, brak takiej opcji w ustawieniach, do wyboru jest wzór, PIN, hasło alfanumeryczne, ustawiałem rożne kombinację, wzór, nadawałem PIN i nic, nie pojawia się opcja fingerprint (jak to jest pokazane na różnych filmikach), prośba o informację czy ROM jest skopany czy może ja coś źle robię
luqa4fun
 
Posty: 0
Dołączył(a): 18 lip 2016, o 14:40
Telefon:: Xiaomi RN3 Snap650

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez blue_voyager » 27 wrz 2016, o 09:31

Od takich pytań jest wątek tego telefonu, nie rób tutaj offtopu.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez japan600 » 27 wrz 2016, o 10:43

noki06 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


ktos tu chyba opisu własnych aukcji nie zna :roll:
japan600
 
Posty: 95
Dołączył(a): 24 paź 2013, o 14:09
Pochwały: 6
Telefon:: Oukitel K6000 PRO

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Darkseeder » 27 wrz 2016, o 13:53

noki06 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dobrze że dałeś znać, czekam na dwa telefony od nich teraz(jeden wysłany 14.09) . Bezwzględnie sprawdzę przy kurierze bo to nie do wiary. Z drugiej strony ja mam całkiem inny tracking, idzie przez francję i teraz jest w DE, bez wzmianki o UK czy NL
Darkseeder
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 lut 2016, o 10:34
Telefon:: umi zero

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 27 wrz 2016, o 14:28

kometon napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ja właśnie też czekam na telefon i mam małego cykora teraz :/


Nie ma czego się obawiać, przypadki zaginięcia przesyłki/kradzieży telefonu są bardzo rzadkie.

noki06 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie będzie problemu, filmik znacznie ułatwiłby proces refundacji, ale nie jest wymagane by nagrywać go przy kurierze. Najważniejsze by sprawdzić paczkę w obecności kuriera i w razie problemów z przesyłką spisać protokół.

luqa4fun napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Zapytałem nasz dział techniczny, być może będą wiedzieli jak Ci pomóc. Odpiszę jutro w prywatnej wiadomości.

Darkseeder napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dobrze że dałeś znać, czekam na dwa telefony od nich teraz(jeden wysłany 14.09) . Bezwzględnie sprawdzę przy kurierze bo to nie do wiary. Z drugiej strony ja mam całkiem inny tracking, idzie przez francję i teraz jest w DE, bez wzmianki o UK czy NL


Znakomita większość przesyłek idzie przez Francję i Niemcy, przypadki zaginięcia paczki/kradzieży są bardzo rzadkie.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.
Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron