Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez MikeM » 3 sie 2016, o 10:24

survivour napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

U mnie to samo. Z tym że wziąłem tą wysyłkę ze względu na sensowny czas dostawy, a nie możliwość ominięcia VATu. Nie zależy mi na kolorze więc przystałem na ten który mogą wysłać.
Avatar użytkownika
MikeM
 
Posty: 175
Dołączył(a): 12 sie 2014, o 13:36
Pochwały: 7
Telefon:: Asus Zenfone 5 2/16

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez recznik » 3 sie 2016, o 10:41

Ja ze swojej strony totalnie akurat odradzam zakup u Goldiego poprzez EU Express... i nie ukrywam że bardzo się zawiodłem na tej formie wysyłki.
poprzedni telefon od goldiego przyszedł szybciej z chin niż z eu :/ teraz Zalezało mi na czasie więc wybrałem X3S z EU pamiętając, ile obecnie leża paczki na WER
dopłaciłem te ~16$ cła za express i liczyłem ze sprawnie to przejdzie. telefon zamowiłem 15.07 ale "procesing" zajął im ponad tydzień :/ wiec finalnie dostałem paczkę 2.08 więc po 3 tygodniach prawie.
sama wysyłka była dość sprawna tylko procesing zjae..... sprawę. dodatkowo telefon staniał w miedzy czasie.
aha i Goldi nie wysłał mi przejściówki do ładowarki więc musze ją sobie dodatkowo kupić. folia i ten plastik na obudowe dostałem
recznik
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 paź 2014, o 00:17
Pochwały: 7
Telefon:: lumia 920

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez motiv » 3 sie 2016, o 10:47

recznik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To zobacz ile czasu ma na wysylke i ile czasu ma na dojscie po wyslaniu.
Miescisz sie w kazdym czasie. Wiec o co pretensje?
Napisane jest gdzies ze gwarantuje dojsvie w 3 dni?

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
Avatar użytkownika
motiv
AKTYWNY
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 sty 2016, o 17:55
Pochwały: 8
Telefon:: nokia

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez acidbrain » 3 sie 2016, o 11:48

Ja zamówiłem note 3 pro w niedziele i we wtorek wysłano... Kurdę ludzie wystawiają komenty, że przychodzą im telefony zółtawymi ekranami :( Miałem redmi not 3 i ekran super białawy i jakość super... Dziewczyna ma note 2 właśnie z jakimś żółtawym i dla mnie jest to nie do przyjęcia...


Orintuje się ktoś jakie na prawde wysyła goldway ?
acidbrain
 
Posty: 27
Dołączył(a): 3 sie 2016, o 10:40
Telefon:: xiaomi

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tpawel » 3 sie 2016, o 13:56

recznik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie wiem jak to liczysz ale mi za Chiny nie wychodzi 3 tygodnie. Do tego eu express przecież nie idzie z EU..
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez markos17 » 4 sie 2016, o 09:45

Goldway, zdążycie w 8h wysłać?...
Obrazek
markos17
 
Posty: 49
Dołączył(a): 20 lip 2014, o 22:09
Telefon:: samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez blue_voyager » 4 sie 2016, o 10:00

Nie utożsamiaj podania numeru przesyłki z wysyłką. Wpiszą numer żeby zdążyć przed końcem a wyślą kiedy wyślą.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 4 sie 2016, o 11:57

markos17 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Raczej nie zdążymy, przez ostatnią nawałnicę w Shenzen jesteśmy w plecy z dostawą tego modelu. Możliwe, że dojedzie jutro, a jak nie to w poniedziałek.

acidbrain napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Zależy od partii. Swoją drogą takiego odcienia ekrany są montowane nawet w iphone, to nie jest ich wada tylko specyfika ;x
Poprosiłem dział techniczny o sprawdzenie jakie ekrany mają aktualne serie sprzedawane u nas. Jutro Wam powiem.

markus70 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Podaj proszę numer zamówienia na priv.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez motiv » 4 sie 2016, o 12:30

A ja dzis zrezygnowalem z zakupu mi maxa u goldiego, bo cene podniesli( a juz od wczoraj mialem w ulubionych bo dzis zamiarowalem kupic) wlasnie zakupilem od innego pewnego sprzedawcy mi mqca 2/16 wersje gold za 184$
Takze dziekuje za uwage. Pozdrawiam

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Autor postu otrzymał pochwałę
Avatar użytkownika
motiv
AKTYWNY
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 sty 2016, o 17:55
Pochwały: 8
Telefon:: nokia

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez nomundo » 4 sie 2016, o 19:35

motiv napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ogólnie Goldway ceny podrzucił, mi4c poszło też w górę,redmi 3s poszło w górę ... a dodatkowo redmi 3s z możliwością EU express kosztuje więcej niż na jego drugiej aukcji... :-/
Avatar użytkownika
nomundo
 
Posty: 71
Dołączył(a): 15 sie 2013, o 15:04
Lokalizacja: Ciechanów
Telefon:: Lenovo

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez moth » 4 sie 2016, o 20:14

ja chce spytać jak wygląda gwarancja.
z tego co zrozumiałem to po tym jak potwierdziłem otrzymanie przesyłki i ocenieniu na 5 gwiazdek mam rok gwarancji, pokrywam też koszty przesyłki w obie strony, tylko czy przesyłka z chin przyjdzie bez vatu z tej gwarancji? bo zamawialem z tą przesyłką za 16usd więc w razie problemów nie chce mieć vatu doliczanego
Obrazek
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Snneer » 4 sie 2016, o 20:35

Jak są w Polsce dostarczane paczki -chodzi mi o sytuację gdy mnie nie będzie w domu(planowany wyjazd na 2 tygodnie) - co w takim wypadku?
Snneer
 
Posty: 23
Dołączył(a): 1 paź 2014, o 13:49
Telefon:: China HTC

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość