Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez zdruzgotana » 2 sie 2016, o 18:10

Ile średnio czeka się na wysyłke telefonu? Zamówiony z darmową wysyłką?
zdruzgotana
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 22:45
Telefon:: LeTv

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez capsel » 2 sie 2016, o 19:05

Witam, moje 5 zamówień zostało wysłane 6 dnia po weryfikacji płatności. Trzeba liczyć tydzień, choć może być krócej.
Hmmmm.......pomidor
Avatar użytkownika
capsel
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 02:08
Pochwały: 5
Telefon:: Nubia z7max

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez piotr469 » 2 sie 2016, o 21:48

Trackingi nie są idealne i mogą być w nich opóźnienia. Przy zakupach z Chin pierwsze statusy często się pojawiają po paru dniach

Wysłane z Redmi Note 3 Pro
piotr469
 
Posty: 188
Dołączył(a): 19 sie 2014, o 10:22
Pochwały: 4
Telefon:: Sony Ericsson

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez survivour » 2 sie 2016, o 23:10

Goldi ale siara :/ zamówiłem Mi4C z super hiper wysyłką z brakiem VAT. No i git. Za chwilę dostaje wiadomość "sorry firend bla bla bla nie mamy białego albo anulujesz albo zamawiaj zwykłym Postem" Powodzenia. To po co jest dostępna opjca białego skoro nie jest możliwa wysyłka?!
survivour
 
Posty: 100
Dołączył(a): 14 kwi 2014, o 11:19
Pochwały: 4
Telefon:: Samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez miniol94 » 2 sie 2016, o 23:27

Witam,
Czy w najbliższym czasie będzie opcja wysyłki EU Express do tej aukcji http://www.aliexpress.com/store/product ... -fyfAUb2FY ??
miniol94
 
Posty: 9
Dołączył(a): 23 maja 2015, o 12:00
Telefon:: Huawei Honor 3C

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tpawel » 3 sie 2016, o 07:03

survivour napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ile tego VAT będzie w razie czego? 100zl? Albo mniej. A eu express wychodzi 70zl. A może się uda bez, już tak bardzo nie trzepią.
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez survivour » 3 sie 2016, o 07:07

Wiem tpawel, ale zależy mi na czasie :( Już order zamknięty. Zamówię NL Postem.
survivour
 
Posty: 100
Dołączył(a): 14 kwi 2014, o 11:19
Pochwały: 4
Telefon:: Samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez motiv » 3 sie 2016, o 07:11

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ile tego VAT będzie w razie czego? 100zl? Albo mniej. A eu express wychodzi 70zl. A może się uda bez, już tak bardzo nie trzepią.

Dokladnie, ludzie jakos niezbyt ogarniaja liczby i oplacalnosc takich akcji.
Vat wyjdzie 100zl a ubezpiecznie 70.
Ok, ktos powie ale zawsze 30zl w kieszeni, q ja odpowiem no tak a w wypadku nie wpadniecia na vat to juz 100zl w kieszenie.
Ja kupuje kolejnego mi max od goldiego i przy 187$ zastanawiam sie czy wogole orac eu express gdzie vat wyjdzie 180-190zl, a ubezpieczenie 80, jest roznica, a jak ludzie biora komorki po 250-400$? Wtedy się oplaca, ale nie przy kwocie 100$.
Sam nie wiem co zrobic, ale jakbym kupowal tel za 100-120$ to nie wahal bym sie wogole bralbym freeshipping.


Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
Avatar użytkownika
motiv
AKTYWNY
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 sty 2016, o 17:55
Pochwały: 8
Telefon:: nokia

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez motiv » 3 sie 2016, o 07:57

Dzis widze @Goldway zmienil z.max 28 na 27-48 dni seller shiping method czyli nie bedzie tak szybko.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
Avatar użytkownika
motiv
AKTYWNY
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 sty 2016, o 17:55
Pochwały: 8
Telefon:: nokia

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez piotr469 » 3 sie 2016, o 08:51

Jeśli nie zmienił się rodzaj wysyłki, a tylko jej opis to czemu miałoby być dłużej? (no chyba że nagle zrezygnowali z eu express w co wątpię)
Na tej liście przesyłek (przynajmniej tak mi się wydaje) chyba i tak czasu dostawy nie podaje sprzedawca tylko aliexpress

Wysłane z Redmi Note 3 Pro
piotr469
 
Posty: 188
Dołączył(a): 19 sie 2014, o 10:22
Pochwały: 4
Telefon:: Sony Ericsson

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez survivour » 3 sie 2016, o 09:11

motiv napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ile tego VAT będzie w razie czego? 100zl? Albo mniej. A eu express wychodzi 70zl. A może się uda bez, już tak bardzo nie trzepią.

Dokladnie, ludzie jakos niezbyt ogarniaja liczby i oplacalnosc takich akcji.
Vat wyjdzie 100zl a ubezpiecznie 70.
Ok, ktos powie ale zawsze 30zl w kieszeni, q ja odpowiem no tak a w wypadku nie wpadniecia na vat to juz 100zl w kieszenie.
Ja kupuje kolejnego mi max od goldiego i przy 187$ zastanawiam sie czy wogole orac eu express gdzie vat wyjdzie 180-190zl, a ubezpieczenie 80, jest roznica, a jak ludzie biora komorki po 250-400$? Wtedy się oplaca, ale nie przy kwocie 100$.
Sam nie wiem co zrobic, ale jakbym kupowal tel za 100-120$ to nie wahal bym sie wogole bralbym freeshipping.


Sent from my MI 4LTE using Tapatalk


Komu się opłaca komu nie to niech każdy decyduje za siebie. Mi zależało na ominięciu VAT i kropka. 100 zł VAT tak ? Dziękuję za ten przelicznik, ale ostatnio się przewiozłem na Umi Rome X i tym 23% i opłatach PP... Dodatkowo dziś już wersja biała kosztuje 123$, a nie 113$ i jak wyszedłem na tym? Chodzi mi tylko o zasady, po co udostępniać taką możliwość wysyłki, skoro się nie da?

//Jeszcze teraz ładnie proszą abym zamknął order z powodu "other reasons" . Bezczelność.
survivour
 
Posty: 100
Dołączył(a): 14 kwi 2014, o 11:19
Pochwały: 4
Telefon:: Samsung
Góra

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez markus70 » 3 sie 2016, o 10:22

Co do gwarancji - to jestem na nich wściekły.

Zakupiłem u nich - to już nasty zakup w tym sklepie - telefon UMI Touch. Na ekranie pojawiły się świecące na biało miejsca i zwróciłem się do sklepu z zapytaniem o procedurę naprawy.
I to, co usłyszałem - oprócz kosztów wysyłki telefonu do Chin, muszę pokryć koszty odesłania i obsługi naprawy w Chinach w wysokości 25$!!
Nie wyrazili zgody na naprawę w Polsce i częściową refundację kosztów.

Dla mnie - sklep jest skreślony!!!
markus70
VIP
 
Posty: 976
Dołączył(a): 31 paź 2012, o 13:15
Lokalizacja: Somewhere in Poland ;)
Pochwały: 19
Telefon:: Z reguły Xiaomi :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości