• Reklama

ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez Ironclad » 6 mar 2017, o 18:57

Może spróbuj na innej aplikacji np Footej Camera.
Ironclad
AKTYWNY
 
Posty: 501
Dołączył(a): 31 sty 2017, o 02:10
Pochwały: 18
Telefon:: OnePlus
ROM: OxygenOS

Reklama

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez kamcio » 7 mar 2017, o 15:11

Spróbuję open camera, miał ktoś problem z dochodzeniem smsów?
Często gęsto jest tak, że smsy nie dochodzą.
Mam textrę.
Może to wina romu jednak.
kamcio
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 sty 2017, o 15:41
Telefon:: Huawei P9 lite

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez SeventyThree » 7 mar 2017, o 19:23

Mi troche fiksuje autofocus przy kręceniu filmów ... lata w przód i w tył.
żeby był jakiś porządek i sens wszystkiego nieznanego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...
SeventyThree
AKTYWNY
 
Posty: 218
Dołączył(a): 30 lip 2014, o 15:28
Lokalizacja: GDA
Pochwały: 3
Telefon:: Nubia Z7 Max
ROM: 32GB

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez rutino » 10 mar 2017, o 23:42

Czy używa ktoś Nubii z7 max na stockowym sofcie (Nubia UI V3.9.6) z Mi Band 2? Sprezentowałem dzisiaj siostrze opaskę Mi Band 2, a ona właśnie ma Nubię z7 max na Nubia UI V3.9.6. O ile w Mi Fit powiadomienia dla połączeń i SMSów działają dobrze to za cholerę nie mogłem zmusić do wibracji opaski z powiadomieniami różnych aplikacji (Gmail, Mesendżer, Whats). Nie widzę nigdzie możliwości przyznania Mi Fit dostępu do powiadomień.

Jestem gotów jej wgrać CM12, ale może coś poradzicie?
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez Flyagaric » 12 mar 2017, o 19:24

No to stało się - zmieniam ROM na CM12.1 (biorę z androidiani), bo fon zaczął randomowo przerywać rozmowy.
Oryginalnie jest tam soft z BangGood (rozumiem, że to już jest merged partition) i ma też jakieś Nubiowe recovery, ale niestety backupu tym nie zrobię, bo kartę SD widzi pod jakąś inną ścieżką niż faktycznie.
Pamiętam, że były jakieś klocki z TWRP i trzeba wgrać konkretną wersję - czy kotś mógłby mnie poratować linkiem do instrukcji jak i które TWRP wgrać?

A może ten tutak jest ok http://www.getdroidtips.com/root-instal ... ia-z7-max/ ?
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez swiezak82 » 12 mar 2017, o 19:49

Po co się męczyć i wpisywać. Tutaj masz wszystko https://www.mediafire.com/download/bvdrkiw9wbgp4jv
Nie zapomnij włączyć debugowanie USB
Avatar użytkownika
swiezak82
VIP
 
Posty: 1353
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 11:42
Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez Flyagaric » 12 mar 2017, o 20:27

Fajne - dzięki!

EDIT - doinstalowałem gappsy do CMa i uwaliły mi appkę clock ... Doinstalowałem jakieś alarmy fajne ze sklepu, ale i tak mi się to trochę nie spodobało. Clock nie startuje - od razu wyskakuje.
Sam ROM ok, ale jednak nie tak ładny jak Nubiowy. Działanie górnej belki trochę dziwne.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez zawel » 13 mar 2017, o 14:34

Ale chodzi Ci o ten taki standardowy zegar z budzikiem? U mnie wszystko działa, może gappsy za duże zainstalowałeś?
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez tomek0768 » 13 mar 2017, o 15:05

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja po "przećwiczeniu" chyba wszystkich CM'ów i RR wróciłem do lekko podrasowanego stocka a mianowicie Combo Rom. Stosunkowo najmniej niedociągnięć wg mnie. Poza nieznikającą ikoną lokalizacji i apką do poczty, która nie łączy z serwerami, to wszystko działa jak należy. Już prawie 2 miesiące na tym romie jestem i wg mnie nic lepszego z normalnie działającym BT nie ma na ten telefon. Tylko CM 12 nie próbowałem, może na nim też bt dobrze działa, ale już mi się nie chce po prostu.

Tapatalk Nubia Z7max
Avatar użytkownika
tomek0768
 
Posty: 122
Dołączył(a): 14 cze 2015, o 19:14
Pochwały: 10
Telefon:: Axon 7

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez rutino » 13 mar 2017, o 15:18

CM12.1 jest bardzo dopracowany. Nie znalazłem tam bugów.
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez zawel » 13 mar 2017, o 16:19

No jest w sumie jeden, nie działa zapobieganie przypadkowemu wybudzaniu. Mnie to niepotrzebne, poza tym nie znam żadnych bugów.

PS. 4pda twierdzi że na odpowiednio skonfigurowanym najnowszym (170311) Mokke 6.01 poprawnie działa bluetooth. Będę sprawdzał, ale na żadnym z poprzednich mi nie działało.
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez bambo4 » 14 mar 2017, o 08:11

CM 12.1 pracuje na moim Z7 Max od dwóch miesięcy, z czego miesiąc bez restartu.Też przetestowałem chyba wszystkie możliwe,dostępne romy .Wszystkie naprawdę są mega gdyby nie ten felerny bluetooth.Co do ComboRomu użytkuje się go bardzo miło ale mam wrażenie że cm12.1 jest mniej prądożerny.W pierwszym jak i w drugim bluetooth działa perfekt:)W sumie zostałbym na Combo ale Cm 12.1 ma nad nim(jak dla mnie) jedną ogromną przewagę,zdjęcie na full osoby dzwoniącej.A nie malutkie nie wiadomo co:)No i do tego możliwości personalizacji.Szkoda że chyba nie jest już rozwijany.Tak naprawdę to wszelkie RR i Mokie mają nieskończone opcje personalizacji,są mega przyjazne dla użytkownika tylko w każdym nie działa podstawowa rzecz czyli bluetooth.
bambo4
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 gru 2016, o 16:28
Telefon:: ZTE Nubia Z7 Max

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZTE



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron