• Reklama

ZTE Nubia M2 z podwójnym aparatem Sony 13MP

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Re: ZTE Nubia M2 z podwójnym aparatem Sony 13MP

Postprzez wilkw » 15 sty 2018, o 21:40

Niestety nie ma już wysyłki Priority Direct? Jak zamawialiście, był VAT?
wilkw
AKTYWNY
 
Posty: 234
Dołączył(a): 1 mar 2014, o 22:54
Pochwały: 11
Telefon:: Sharp Aquos S3
ROM: 8.0

Reklama

Re: ZTE Nubia M2 z podwójnym aparatem Sony 13MP

Postprzez moth » 15 sty 2018, o 22:09

u mnie telefon jest od kilku dni już, nie miałem za bardzo czasu jeszcze się nim pobawić ale pierwsze wrażenia bardzo na plus. ogólnie to jest jakaś wersja global bo normalnie są wszystkie języki, google play store, instrukcja po angielsku, ładowarka eu(z quick charge 3.0). świetnie wykonany. jakbym nie wiedział ile kosztuje to bym na pewno nie pomyślał że to telefon za 160$. jutro będzie intensywny dzień na baterii to dam znać jak sobie da rade. jeszcze aparat porównam z mi a1 i meizu m6 note jak już do mnie przyjdą. jakby trochę głośniej grał na słuchawkach to pewnie bym sobie zostawił tę nubie zamiast mojego mi maxa, ale tak to jeszcze muszę to przemyśleć :P

@up
ja zamawiałem piority direct mail to oczywiście bez vat.
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Re: ZTE Nubia M2 z podwójnym aparatem Sony 13MP

Postprzez jeedek » 15 sty 2018, o 22:22

moth napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


O to porównanie może być bardzo ciekawe. Czekam z niecierpliwością, choć nie tak bardzo jak na dostarczenie przez listonosza mojej Nubi M2 (no prawie mojej trafi do narzeczonej).

Na początku trochę skrytykowałem ten telefon nie słusznie mam nadzieje, narzeczona przesiada się z Redmi Note 4 który jest ok i tyle.... ( N U D A a a a a... )
Avatar użytkownika
jeedek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 14:37
Pochwały: 7
Telefon:: Honor Play

Re: ZTE Nubia M2 z podwójnym aparatem Sony 13MP

Postprzez DAMIANq » 15 sty 2018, o 22:31

Ja zamawiałem w Sylwestra i dzisiaj telefon dotarł, tak więc 14dni liczone od wysłania (2.01 nadali) ;)
PDM bez VAT'u (podlegam pod WER ZABRZE więc liczyłem się z VAT'em, a paka z WER WARSZAWA poszła bezpośrednio do lokalnej poczty co mnie baaardzo ucieszyło).
Telefon jest naprawdę mega stylowy, jeden z "ładniejszych" telefonów jakie widziałem. Wykonanie naprawdę na plus, jak kolega Rodan pisał te złote wstawki jak najbardziej na +. Wszystko chodzi bardzo płynnie, jakość audio jak najbardziej OK, telefon na pewno ma jakieś QC, bo naładował się bardzo szybko. AMOLED robi wrażenie. Fotografem zawodowym nie jestem, ale dla mnie aparat robi ładne zdjęcia, dużo bajerów jak klonowanie itp które urozmaicą zdjęcia. Przesiadam się z Huawei'a P8, narzeczona ma Samsunga S8 i też zrobił na niej mega wrażenie.
Za te $ (niecałe 580zł) jak dla mnie bajka i na pewno zostanie ze mną na dłużej ;-)
DAMIANq
 
Posty: 39
Dołączył(a): 13 lut 2015, o 13:51
Telefon:: HUAWEI

Re: ZTE Nubia M2 z podwójnym aparatem Sony 13MP

Postprzez j_24 » 16 sty 2018, o 08:35

Dostałem wczoraj swoją Nubie przyszła bez VAT wysłana z banggood. Na pudełku certyfikat CE papierologia w kilku językach i do kpl. oryginalna ładowarka qc3 z kabelkiem USB typu C. Po wyjęciu z pudełka efekt wow super wykonanie pokazałem kilku osobą w biurze nie wierzyli , że to telefon za ok 600zł. Teraz czekam na szkło i case by można było ją używać.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
j_24
 
Posty: 105
Dołączył(a): 15 maja 2014, o 11:24
Pochwały: 2
Telefon:: Mi Note 3
ROM: miui 10

Re: ZTE Nubia M2 z podwójnym aparatem Sony 13MP

Postprzez tpawel » 16 sty 2018, o 08:46

Pouzywaj i porównaj pls do redmi note 4

Wysłane z mojego LEX722 przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: ZTE Nubia M2 z podwójnym aparatem Sony 13MP

Postprzez DAMIANq » 16 sty 2018, o 14:18

tutaj kilka fotek na szybko auto bez żadnego edytowania >>
https://ibb.co/cyAMcR
https://ibb.co/gPzQ46
https://ibb.co/dAwNj6
https://ibb.co/fD1Yrm
https://ibb.co/eUHWBm
https://tufotki.pl/rIHs3

Wiadomo, że jakość traci po uploadzie bo odpowiednio zmniejsza rozdzielczość, ale powiem tak, przy dobrym świetle aparat radzi sobie naprawdę dobrze, w ciemniejszych warunkach trochę gorzej, ale dla mnie i tak jak najbardziej akceptowalna jakość.
DAMIANq
 
Posty: 39
Dołączył(a): 13 lut 2015, o 13:51
Telefon:: HUAWEI

Re: ZTE Nubia M2 z podwójnym aparatem Sony 13MP

Postprzez avatarek » 17 sty 2018, o 01:42

uploadfile.pl nie kompresuje fotek, zrób reupload

Poprosze fotki z wnętrz w dzień i fotki z wnetrz przy sztucznym świetle + więcej fotek na scenki. Czyli budynki z oddali. Budynek i trawa itd itp by można ocenić detale i szczegółowość w powiększeniu

Widzę, że wyrósł w końcu konkurent dla Leeco Le pro 3 x722
Zdjęcia niby bez szału póki co ale cool1 ( którego się pozbyłem) też nie robił szału. ( o brzasku, czy w pochmurny dzień fotki słabe, mało szczegółów i słaba ostrość, w słoneczny mi nie dane było testować, w pomieszczeniach też szału nie było)
Fame o aparacie cool1 to rozpuścili ludzie oceniający fotki w kompresji i pomniejszeniu..... albo kto tu się zabawia w marketing szeptany

Ktoś napisze co daje dual camera w m2? W cool1 to chyba była lipa z tego co inni pisali. W A1 daje możliwości rozmazywania i wyostrzania kadrów. A co daje w m2?

Który procek energooszczędniejszy? snap 820 czy 625? Czy aparat wystaje z obudowy? Szkoda, że takie duże ramki ma. Co to za moda na powiększone 5,5"..
Wpierw A1 a teraz m2...

Czy działa w nim prawidłowo czujnik jasności?
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Re: ZTE Nubia M2 z podwójnym aparatem Sony 13MP

Postprzez WIRUS » 17 sty 2018, o 15:17

Czy ktoś robił już roota? Próbowałem u siebie jednak bootloader nie chce się odblokować. Czy przycisk HOME (z czytnikiem linii papilarnych) jest podświetlany? Bo u mnie nie i nie wiem czy tak ma być czy nie?
WIRUS
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 gru 2015, o 16:16
Telefon:: HTC

Re: ZTE Nubia M2 z podwójnym aparatem Sony 13MP

Postprzez Ponczo24 » 18 sty 2018, o 11:35

A jest android 7.0?
Ponczo24
 
Posty: 45
Dołączył(a): 28 lis 2015, o 10:09
Telefon:: overmax

Re: ZTE Nubia M2 z podwójnym aparatem Sony 13MP

Postprzez DAMIANq » 18 sty 2018, o 12:36

W podstawie 6.0.1:
Obrazek

Z pozytywnych rzeczy to bateria mnie póki co zaskakuje:
Obrazek

Ładowałem w poniedziałek po 20stej do 100% (tego dnia otrzymałem telefon) i jak wiadomo sporo się bawiłem, to aparat, to instalowanie apek, rozmowy sms itp, itd 2,5 dnia i jeszcze 29%. Z tym że na fonie nie gram w ogóle ;)

Wyłączył u siebie ktoś te sugestie w sms? W sensie podpowiedzi angielskich słów (samo zmienia coś jak słownik).
Sprawdzanie pisowni mam wyłączone, a do korekty nie mogę się dostać coś. Ktoś ma pomysł jak to wyłączyć, bo jest irytujące.
DAMIANq
 
Posty: 39
Dołączył(a): 13 lut 2015, o 13:51
Telefon:: HUAWEI

Re: ZTE Nubia M2 z podwójnym aparatem Sony 13MP

Postprzez Flyagaric » 18 sty 2018, o 12:41

Zainstaluj inną klawiaturę - np. gboard. Ta przyjdzie z własnym słownikiem i będziesz mógł ustawić podpowiedzi w w jakim języku chcesz, albo całkiem je wyłączyć.
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron