• Reklama

Zopo C2 Platinum 1/16 B

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Zopo C2 Platinum 1/16 B

Postprzez jaostatni » 9 sty 2016, o 08:03

Witam!
Dzisiaj o 12 uwaliłem swojego Zopo chcąc wgrać jakiś stary miui v5. Zanim naprawiłem dziada przez SPFT, wyszukałem stockowego roma itp. zeszło mi się do jakiejś 5. Właśnie dochodzi godzina 7 a mnie się zamarzył ten oto rom miui v7. http://www.needrom.com/download/miui-v6 ... /#comments Jednak potrzebuję pomocy. W instrukcji piszę, że do tego romu potrzeba 1000MB na partycji systemowej. Podczas próby instalacji wyskakuje komunikat, że potrzeba 1000MB a ja posiadam 670 (koło tego, nie pamiętam ile wyskoczyło) i instalator się zamyka.
Powiedzcie co mam zrobić, żeby to wgrać? Jak zwiększyć tę pamięć? Czytałem w komentarzach pod romem, że ludziom na C2 Platinum rom chodzi.
Jeśli chodzi o majsterkowanie przy telefonach to jestem samoukiem, jednak udało mi się już pogrzebać w Xperi, Xiaomi a teraz nawet z tym nieszczęsnym ZOPO mimo, że zajęło mi to po nocy kilka dobrych godzin, szukania informacji i główkowania. Ale teraz już nie mam siły sam myśleć, dlatego zwracam się o pomoc do kogoś kto ma te partycjowanie w małym palcu i myłbym pomóc. Z góry dziękuję.
jaostatni
 
Posty: 65
Dołączył(a): 5 lut 2015, o 17:00
Telefon:: Xperia Sola
ROM: CM

Reklama

Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron