Switch to full style
Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.
Odpowiedz

Re: Zegarki - wątek ogólny

14 gru 2014, o 21:20

grzybeq69 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A czego się spodziewałeś za takie $$$ ?

Już lepiej kupić np. to http://www.aliexpress.com/item/2014-hot-New-arrival-Pagani-Design-PS-3303-Quartz-watches-men-Diving-Wristwatches-Fashion-casual-sports/2051469040.html do czego osobiście się przymierzam.


hej - a po czym wnioskuejsz że ten Pagani jest oryginalny? Po obniżonej cenie? Każdy może wystawić za 230$ a potem obniżyć na 60 coś co i tak jest podróbką.
kiedyś czytałem, iż te Armani są produkowane z części skradzionych, lub nie przechodzą testów jakości dlatego są tańsze, a przez to na Ali nie ma logo na fotkach

tak oczywiście, chińczyki zostają po godzinie i produkują sobie sikory, potem je przemycają w odbytach żeby przypału nie było na bramkach w fabryce...

Re: Zegarki - wątek ogólny

14 gru 2014, o 21:34

grzybeq69 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Logo dlatego nie ma na fotkach jak również innych podróbek np. Casio Edifice http://www.aliexpress.com/item/Brand-New-Fashion-Chronograph-Tachymeter-Watch-1-20-Second-Stopwatch-550-EF-550-EF-550D-EF/1544909744.html porównaj z tym: http://zegarownia.pl/zegarek-meski-casio-edifice-ef-550rbsp-1aver ponieważ sprzedaż pordróbek na Ali jest zakazana i dlatego sklepy z takimi zegarkami pojawiają się i szybko znikają.

Re: Zegarki - wątek ogólny

14 gru 2014, o 21:56

Jak Ci się podoba ten Armani to bierz śmiało, mam inny model od kilku miesięcy i spisuje się bez zarzutu. Nawet zegarmistrz jak zmniejszał bransoletę się nie skapną.

Re: Zegarki - wątek ogólny

14 gru 2014, o 23:14

Panowie przeglądam wątek ale nigdzie nie znalazłem zegarków marki tommy hilfiger? Czy ktoś może podrzucić w jaki sposób je znaleźć?

Re: Zegarki - wątek ogólny

15 gru 2014, o 10:19

Nie z chin ale może ktoś szuka Timexa http://www.groupon.pl/oferty/cala-polsk ... 0/52133973

Re: Zegarki - wątek ogólny

15 gru 2014, o 17:35

Kupiłem sobie ten zegarek: http://www.aliexpress.com/snapshot/6161734374.html?orderId=63093307414809 i bardzo mi się podoba, działa świetnie i wgl, ale jest strasznie gruby i ciężki.
Może zna ktoś jakiś w podobnym stylu, lecz nie przesadnie gruby.

Re: Zegarki - wątek ogólny

15 gru 2014, o 20:12

Do mnie właśnie dotarła pzresyłka wprawdzie nie została zakupiona na Ali lecz tutaj: http://www.gearbest.com/men-s-watches/pp_1762.html ale na Ali też mozna znaleźć ten model.
Zegarek zamówiony 24.11, wysłany 25.11 przez NL registered, 13.12 był w POlsce i dziś t.j. 15.12 paczka dotarła.
Zegarek jest dość spory bo średnica 52 mm i chociaż nie mam wielkiej łapy wygląda ok. Grubość 11 mm.

Fotki: https://imageshack.com/a/Tqfz/1

Teraz przymierzam się do następnego zakupu tutaj: http://www.aliexpress.com/item/Pagani-D ... 86126.html
lub na tej aukcji: http://www.aliexpress.com/item/-/1975941662.html

Poprosiłem o autentyczne fotki zegarka od sprzedających, ale nie wysłali jedynie napisali, że nie jest to podróbka tylko oryginalny z funkcjonalnymi wszystkimi tarczami ("it is original,and all needles is full functional")
Czy jeśli otrzymam jakieś badziewie może to być podstawą aby żądać zwrotu kasy?
Btw z tego co wiem to Ali zakazuje sprzedaży pordróbek czy też imitacji dlatego wiele markowych podróbek ma na fotkach wystawionych przedmiotów zamazane znaki firmowe, dlatego mam nadzioeję, że ten Pagani nie jest imitacją.

Re: Zegarki - wątek ogólny

15 gru 2014, o 20:26

Kupował ktoś kopie zegarka TAG ?
Zastanawiam się czy warto

Re: Zegarki - wątek ogólny

15 gru 2014, o 22:18

Ja kupisz za 30 dolarów to nie warto...

Re: Zegarki - wątek ogólny

15 gru 2014, o 22:46

może potrafisz jakiś polecić ?
Odpowiedz