• Reklama

Zbliża się premiera Redmi 5A

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Re: Zbliża się premiera Redmi 5A

Postprzez rutino » 16 paź 2017, o 11:56

afeasr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

no bez jaj...

Najlepsze jest to, że teraz na GB jest za 105$~~~377zł Leeco S3, które nie powiem co robi z tym 5A :)
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Reklama

Re: Zbliża się premiera Redmi 5A

Postprzez afeasr » 16 paź 2017, o 13:24

w sumie już to gdzieś pisałem, xiaomi dorobiło się swoich psychofanów nie tylko w necie, jak widać po tym zlocie, więc teraz zaczął się etap dymania frajerów i stagnacji, przecież jaka kupę nie zrobią to i tak to kupią, bo "xiaomi lepsze" XD
afeasr
 
Posty: 91
Dołączył(a): 10 sie 2017, o 16:59
Pochwały: 4
Telefon:: sd

Re: Zbliża się premiera Redmi 5A

Postprzez rutino » 16 paź 2017, o 14:06

afeasr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Codziennie jade metrem do roboty i w wagonie duzo osob trzyma w lapie xiaomi, maja pole do dymania. Ale nic nie zmienic w specyfikacji względem poprzedniego modelu to już jest żal...1 hah SZAJOMI - gówno w złotym papierku.
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Re: Zbliża się premiera Redmi 5A

Postprzez Tommi » 16 paź 2017, o 14:19

Narzekacie, a mogli dać gorszy procesor jak np w Note 3...
A tak na poważnie to jak dla mnie targetem nie są osoby które mają 4A. Przecież to model budżetowy i osoby kupujące taki telefon nie zamieniają budżetowca co roku na nowszą wersje... w tym przypadku 5A. Wg mnie telefon raczej ma pozyskiwać nowych klientów dla firmy niż dymać starych... A w ofercie lepiej będzie wyglądać 5A model 2017 i łatwiej takim konkurować z telefonami innych marek z 2017 niż modelem 4A z 2016, ludzie mając wybór wezmą nowszy model. Tu nie ma się co doszukiwać logiki - marketing ot co... Tak samo jak z samsungiem i A5 2017 ma gorszy aparat niż model 2016, ale mało kto na to zwraca uwagę, a już na pewno nie przeciętny klient salonu operatora telefonii komórkowej...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio edytowano 16 paź 2017, o 14:45 przez Tommi, łącznie edytowano 1 raz
Tommi
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 23:20
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6
ROM: xiaomi.eu

Re: Zbliża się premiera Redmi 5A

Postprzez rutino » 16 paź 2017, o 14:34

Tommi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

jak to nie ma logiki marketingu, przecież właśnie jest, to logiczne, że wyższy numer jest lepszy
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Re: Zbliża się premiera Redmi 5A

Postprzez Tommi » 16 paź 2017, o 14:47

Zgubiłem "-" :) miało być "... doszukiwać logiki - marketing ot co..." poprawiłem :) Tak więc nic o logice marketingu.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Tommi
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 23:20
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6
ROM: xiaomi.eu

Re: Zbliża się premiera Redmi 5A

Postprzez Flyagaric » 16 paź 2017, o 15:03

Tommi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nietrafiony argument - A5_2016 tylko aparat ma lepszy. Poza nim, to 2017 ma dużo szybszy procek, więcej RAM i wodoszczelność i więcej pamięci wew., a to są poważne zmiany i tu jednak progres widać spory. Właśnie tak powinien wyglądać nowy model. Gdyby nie fatalny ruch z aparatem, to już dawno siedziałbym na nowszym modelu, tak wybiorę inny.
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Zbliża się premiera Redmi 5A

Postprzez afeasr » 16 paź 2017, o 16:10

Tommi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


to jest właśnie to o czym mówiłem, ludzie przesiąknięci ryżowa marką są gotowi tworzyć jakieś wyjaśnienia nietrzymające się kupy, zamiast podejść do tematu z dystansem
afeasr
 
Posty: 91
Dołączył(a): 10 sie 2017, o 16:59
Pochwały: 4
Telefon:: sd

Re: Zbliża się premiera Redmi 5A

Postprzez Tommi » 16 paź 2017, o 17:02

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Racja, mój błąd, co nie zmienia faktu, że w portfolio Samsunga jak i innych producentów też znajdziemy telefony gdzie następca rok do roku praktycznie niczym się nie różni.

afeasr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


To nie jest tworzenie wyjaśnienia, to jest fakt, że chcą sprzedawać dalej to samo tylko nowej grupie klientów, ale żeby robić to skutecznie to w katalogu potrzebują model z dopiskiem 2017 zamiast 2016 bo ładniej będzie wyglądać. Innego argumentu w przypadku 5A nie ma.
Nie bronie xiaomi bo nie mam w tym żadnego interesu, a jeśli będą stać w miejscu tak jak przepowiadasz to prędzej czy później stracą klientów - to nie Apple.Mimo, że wiele od nich kopiują to przywiązania do marki w takim stopniu w jakim to ma miejsce w przypadku jabłka im się po prostu nie uda skopiować :)))
Tommi
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 23:20
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6
ROM: xiaomi.eu

Re: Zbliża się premiera Redmi 5A

Postprzez borsooq » 16 paź 2017, o 20:03

Ja nie mam skrupułów.
Używam (a w zasadzie używałem, bo 2 miechy już w naprawie. Swoją drogą, jak nie naprawią porządnie, to zrobię fotorelację, bo to polecany tutaj serwis) Xiaomi, żona używa, brat używa i wszyscy zadowoleni.
Jak bym teraz kupował, to bym się skusił na tego Leeco X626, chociaż bardzo szkoda, że nie ma LTE B20 i nie - nie mieszkam na wsi, ale byłem w tym roku 3 razy poza miejscem zamieszkania na dłuższy czas i, mimo że to nie była wieś, to zasięgu LTE - brak, a 3G w Play chodzi tragicznie.
Stricte @topic:
Nie podoba mi się takie rozmieniania na drobne. Dobrze, że jest ewolucja tych segmentów cenowych i, po dobrym wejściu 4A, jest następca, ale progress mimo wszystko jest bardzo mały.
Z drugiej strony i obiektywnie - telefon 5"HD, w wersji 3/32 w metalowej obudowie, na wystarczającym procku... dla większości, to lepiej niż dobrze. W sumie, to taki Redmi 4x z minusem :)
Inna kwestia, że generalnie branża już tak nie pędzi, jak wcześniej.
borsooq
 
Posty: 159
Dołączył(a): 30 mar 2016, o 19:46
Pochwały: 14
Telefon:: xiaomi

Re: Zbliża się premiera Redmi 5A

Postprzez rutino » 16 paź 2017, o 21:50

Nie zmienia to faktu, że xiaomi idzie zła drogą :( Chyba inspiruja się tym memem.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Poprzednia strona

Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron