Zapraszam Do pobrania i oceniania Albumu ;) Własnego

Humor

Zapraszam Do pobrania i oceniania Albumu ;) Własnego

Postprzez shieciero » 15 paź 2012, o 17:36

Obrazek

Armagedon Album ;)Armagedon Kolejny Nielegal producenta Dj-Koń znajdziemy tutaj 16 tracków (w tym 1 bonus Donatan Równość) Oraz 2 teledyski Grafiki producentów oraz dokument licencyjny.

Oceniajcie Komentujcie ten album :D

Licencja
Postanowienia licencyjne: autorem Albumu są Matyaszczyk Konrad(Dj Koń) Łukasz Staszyński(Onek) jak i przedstawiciele
Squadu Spółka Borek
Album Armagedon jest darmowy, rozpowszechniany na licencji Freeware.
FranmoSoftware ˆ 2011-2012


I. Ograniczenia

1. Dozwolone jest używanie bez ponoszenia opłat w domu, w firmie, instytucji państwowej, organach administracji państwowej, samorządowej i rządowej.
Dozwolone jest rozpowszechnianie w czasopismach, stronach internetowych, forach, sieciach wymiany plików - w niezmienionej formie w jakiej został dostarczony z licencją.

2. Zabronione jest rozpowszechnianie bazy sygnatur i wewnętrznych składników pliku rar w programach innych producentów.
Zabronione jest pobierane opłat przez osoby trzecie, np.: z tytułu sprzedaży w serwisach aukcyjnych oraz ze sprzedaży na płytach CD, DVD lub innych nośnikach (nie dotyczy czasopism np.: o tematyce muzycznej, gdzie zbiór piosenek jest dodatkiem do tego czasopisma).

Freeware
Programy,Pliki ktorych można używac i rozpowszechniać za darmo. Nie wolno ich jednak sprzedawać, ani dokonywać w nich zmian, umieszczając wewnątrz na przyklad wlasną reklamę. Może być objęte prawami autorskimi lub nie. Ang. darmowe oprogramowanie.

1. Podczas projektowania albumu "Armagedon" wzorowana była na niektórych beatach autorów m.in Mikser , Donatan, Apokalipto
Otrzymano stosowne zezwolenie na wykorzystanie schematu wzornictwa muzycznego "Aps Music Producent2012 , Marka Producent Hip-hop 2012 ,GG-Network2012"
Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych
w Albumie:

Wszystkie dane i informacje jak również nazwy handlowe i nazwy towarów oraz firm jakie występują w albumie mogą być lub też są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi firm lub ich właścicieli i zostały użyte w albumie jedynie w celach identyfikacyjnych.
Dane i informacje zawarte w naszym albumie są publikowane wyłącznie do celów informacyjnych.
ˆ SSI
Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne w pliku .rar nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Copyright ˆ Właściciela Wszelkie prawa zastrzeżone.
Materiały te są ograniczone prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie mogą być kopiowane, publikowane i rozprowadzane w żadnej formie.

Kopiowanie, przedruk tekstów zamieszczonych w tekscie oraz ich udostępnianie w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela pliku rarCopyright 2012 Borek Wielkopolski Spółka Borek
Życzymy miłego Słuchania ;D.

Oceniajcie Komentujcie bo to nam pomaga ;D


Linki do pobrania:
DOWNLOAD ALBUM

Oczywiście Producentem Jestem ja ;P heh zresztą oceniajcie ;D trzeba sie oderwać trochę od chińszczyzny ;D
Avatar użytkownika
shieciero
Ambasador
 
Posty: 145
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 17:28
Lokalizacja: Borek Wielkopolski

Reklama

Powrót do HumorKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama