• Reklama

Zamienniki akcesoriów do chińskich telefonów.

Akcesoria do telefonów, tabletów i innych chińskich gadżetów

Re: Zamienniki akcesoriów do chińskich telefonów.

Postprzez koko1108 » 10 lut 2016, o 09:23

cześć potrzbuje do meizu mx5 kabla usb bo orginalny się zepsuł
I zastanawiam się czy musze kupić orginalny czy moge jakiś dobry zamiennik typu nillkin czy blitzwolf. Zależy mi na szybkośći ładowania bo teraz ładuje ok 3h jakims dziadowym....
koko1108
 
Posty: 186
Dołączył(a): 24 mar 2013, o 16:26
Lokalizacja: krk
Pochwały: 1

Reklama

Re: Zamienniki akcesoriów do chińskich telefonów.

Postprzez recznik » 10 lut 2016, o 14:51

zobacz na innym kablu - te grubsze są zazwyczaj lepsze i szybciej ładują.
to dobre firmy ale moim zdaniem trochę przereklamowane zwłaszcza nillkin 5$ za sam kabel to przegięcie moim zdaniem :/ ale pewnie jest ok.
rownie dobry kabel kupisz za 1\3 tego bez logo.
recznik
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 paź 2014, o 00:17
Pochwały: 7
Telefon:: lumia 920

Re: Zamienniki akcesoriów do chińskich telefonów.

Postprzez krzysbb » 12 lut 2016, o 07:30

Zakupiłem 2 kable Nilkn te płaskie, które najczęściej można spotkać na Ali. Kable wyglądają ładnie i solidnie i dośc masywnie jak na płaskie przewody ale pierwszy z nich nie wytrzymał nawet 3 dni (te ząbki po prostu zostały w środku i kabel wypadał z telefonu) drugi działa do dziś. W tym samym czasie kupiłem do auta kabel firmy Rock dużo cieńszy ale mimo to wygląda na solidniej zrobiony głownie mi chodzi o wtyki. Z tych dwóch polecał bym firmę Rock.

Spoiler:
krzysbb
 
Posty: 36
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 00:40
Pochwały: 1
Telefon:: e51

Bateria do Nexus 4

Postprzez mihi97 » 22 lut 2016, o 19:34

W moim nexusie bateria jest tak slaba ze dnia nie wytrzyma bez ladowania. Macie moze jakas sprawdzona baterie zeby jakosciowo jakos nie odstawala bardz od oryginalu? Widzialem takie z zestawem do wymiany (w nexusie nie jest to łatwe , jakies srubokrety sie przydaja) i fajnje jakby ta ofera z ali tez taki zestaw miala choc to nie jest konieczne. Swoja droga jest watek odnosnie akcesori do chińskich telefonow a nie ma zadnego do tych mainstreamowych smartfonow. Dziekuje za pomoc!
mihi97
AKTYWNY
 
Posty: 206
Dołączył(a): 20 mar 2014, o 16:29
Telefon:: Sony

Re: Zamienniki akcesoriów do chińskich telefonów.

Postprzez paralemptor » 29 lut 2016, o 16:09

recznik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No właśnie... kupując przewód za ~$5 można mieć chyba pewność, że te 2A+ poda, natomiast również mało podoba mi się płacenie tyle za kabelek ;) Jeśli będzie trzeba, to OK, ale jeśli ktoś z Was mógłby rzucić linkiem do kabelka bez logo, który również 2A+ potrafi, to będę wdzięczny :)
Xiaomi Redmi Note 4X 3/32
Avatar użytkownika
paralemptor
 
Posty: 79
Dołączył(a): 11 gru 2015, o 12:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Pochwały: 3
Telefon:: Xiaomi

Re: Zamienniki akcesoriów do chińskich telefonów.

Postprzez Albin » 2 mar 2016, o 19:55

Nie mam czym sprawdzić czy daje 2A ale 1.3A daje radę (więcej mi telefon nie weźmie). Są opinie w komentach, że wyciągnie 2A więc za tą cenę to chyba spoko.
http://www.aliexpress.com/item/Original ... 67193.html
Albin
AKTYWNY
 
Posty: 793
Dołączył(a): 20 lis 2013, o 21:32
Pochwały: 16
Telefon:: Redmi Note 3 Pro

Re: Zamienniki akcesoriów do chińskich telefonów.

Postprzez TrsTrs » 3 mar 2016, o 09:07

Te kabelki wyglądają solidnie, przekrój miedzi 20AWG (im mniejszy numerek tym grubiej) zamówiłem 2, jeszcze nie przyszły.
http://www.aliexpress.com/item/For-LG-d ... 81781.html
Sprzedawca (dla innych kabli ze swojego sklepu też) pokazuje wyniki pomiarów spadków napięć na kablach przy 2A. Nie kosztują 5$, widać na zdjęciach przeciętych kabli ile jest miedzi i są wyniki pomiarów spadków napięć dla kabli o różnych długościach.
Polecone przez ladowarka-i-kabelek-do-telefonu-t25662.html#p251700

Autor postu otrzymał pochwałę
TrsTrs
 
Posty: 38
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 20:03
Pochwały: 2
Telefon:: myPhone

Re: Zamienniki akcesoriów do chińskich telefonów.

Postprzez tooomeeczek » 5 mar 2016, o 11:07

Witam, szukam jakiegoś ładnego case'a na tył do mi 5 pro. Poki co znalazłem 1 odpowiadający obecnemu kształtowi telefonu. Reszta jakoś nie przypomina etui na ten tel. Czy widział ktoś coś godnego polecenia?
tooomeeczek
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 lis 2012, o 10:54
Lokalizacja: polski

Umi emax folia

Postprzez jajosz12 » 5 mar 2016, o 18:40

Witam wszystkich. Mam pytanie czy ktoś może wie z jakiego telefonu mozna dopasować folie na ekran ( nie szkło). Ponieważ mam wilgotne ręce często i ekran słabo łapie. Kupiłem szkło do mojego modelu nawet fajnie daje radę ale jednak wolałbym folie na ekran. Ta co była na ekranie zostało niechcący zerwana. Szukam po rózńych samsóngach itp ale nic znależc nie mogę. Pozdrawiam
jajosz12
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 sie 2015, o 11:59
Pochwały: 1
Telefon:: microsoft
ROM: 1

Re: Zamienniki akcesoriów do chińskich telefonów.

Postprzez mihi97 » 9 mar 2016, o 13:55

Ma ktos jakis link do pokrowca na zopo speed 7, najlepiej jakis gumowy zeby tylko pasowal.
mihi97
AKTYWNY
 
Posty: 206
Dołączył(a): 20 mar 2014, o 16:29
Telefon:: Sony

Re: Umi emax folia

Postprzez Kaszmar » 16 kwi 2016, o 23:03

jajosz12 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Poszukaj w necie firm wykonujących folie na wymiar. Ja kiedyś zamawiałem tu: https://www.foliaochronna.com/index.php?k2748,folie-ochronne-do-telefonow-na-wymiar. Przycięli zgodnie z projektem.


A przy okazji spytam, czy może ktoś orientuje się czy dostane na ali jakieś etui do myPhone Q-Smart II (od jakiegoś chińskiego odpowiednika)?
Kaszmar
 
Posty: 18
Dołączył(a): 20 mar 2015, o 23:11
Telefon:: Myphone

Poprzednia strona

Powrót do Akcesoria



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron