• Reklama

Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Akcesoria do telefonów, tabletów i innych chińskich gadżetów

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez piechucki » 17 sie 2015, o 13:51

piechucki
AKTYWNY
 
Posty: 268
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 07:40
Pochwały: 18
Telefon:: LeEco Pro 3 X722

Reklama

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez TLasky » 17 sie 2015, o 15:02

Sprawdzę jak będę miał obydwie w domu, bo HT zostawiłem przypadkowo u rodziców. Te Awei'e powinienem mieć za kilka dni to coś o nich napiszę :-). Wracając do Bluedio na pierwszy rzut oka (ucha :-)) nie ma odczuwalnej różnicy między HT+ i HT, ale też co by oddać sprawiedliwość na HT prawie w ogóle nie słuchałem i nie wiem czy znajdę na to czas... na pewno sprawdzę to share'owanie, a potem chyba pójdą na handel :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Wdhiz » 17 sie 2015, o 23:39

Odradzam odbiornik BT stereo/słuchawki Bluedio i6. Cena na chwilę obecną +-17USD.
Zabawka przeżyła niecałe trzy miesiące. Właśnie padła w niej bateria? - po odpięciu od ładowarki odbiornik się wyłącza.
Waga urządzenia źle o nim świadczy - w porównaniu z doskonałym Sony MW600 Bluedio i6 jest lekkie jak piórko. Kształt jest mocno nieergonomiczny - jeżeli trzymamy wygodnie odbiornik to ekran jest skierowany w dół.
Wdhiz
AKTYWNY
 
Posty: 317
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 01:29
Lokalizacja: stamtad

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez TLasky » 17 sie 2015, o 23:54

Jak na złość- odzyskałem dziś Bluedio HT to HT+ zabrała mi moja luba na wakacje :-/. Generalnie ciężko mi zrobić recenzję, bo nie mam sprzętu z dobrym audio, a nie da się nie zauważyć, że sprzęt ba! nawet program jaki wykorzystujemy do słuchania ma wpływ na jakość odtwarzania muzyki. Jest jeszcze o tyle zabawnie, że w Gionee E7 mam Aimpa oraz stockową appkę Muzyka i głośniki BT oraz słuchawy Bluedio HT grają lepiej na stockowej, zaś słuchawki douszne na Aimpie. Za kilka dni będę miał MX4 to może coś więcej posłucham i napiszę. Sprawdziłem share'owanie na dodatkowej parze słuchawek i zgodnie z przewidywaniami- żeby było dobrze muszą być to słuchawki bez pilota, chyba że ktoś lubi siedzieć i trzymać cały czas guzik odbioru rozmowy, bo tylko wtedy gra normalnie :-D. Sprawdziłem na dwóch wersjach Pistonów (V3 i V3 Youth- oba z pilotem) oraz na KZ-DT3 i jakiś Panasoniaczach nausznych, co córce wydarłem z pokoju. Generalnie jakość na dodatkowej parze d**y nie urywa, dźwięk jest dość płaski a bass jakby łapał zadyszkę. Największym zaś minusem jest to, że chcąc słuchać głośno na dodatkowej parze osoba mająca na uszach Bluedio musi mieć blisko maxa, a przy ich mocy może to być męczące. Największy minus HT jak dla mnie to słabe tłumienie- na max głośności prawie jak mały głośniczek BT i gdyby w tramwaju ktoś słuchał koło mnie na maxa, to bym mu po 5 min. dupy z nogi powyrywał...

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez W1904 » 18 sie 2015, o 00:08

O właśnie mnie temat zainteresował :) a tu widzę spece. Nauszne bluetooth do 40$ to na jakie marki zwracać uwagę? Bluedio h+, t2+ czy coś jeszcze ciekawego jest? I jaka różnica między wyżej wymienionymi
W1904
 
Posty: 68
Dołączył(a): 7 gru 2014, o 00:13

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez TLasky » 18 sie 2015, o 01:03

Jeśli chodzi o te Bluedio to masz jakby 2 grupy:

1. HT i HT+
2. T2, T2S i T2+

które to grupy różnią się od siebie konstrukcją pałąka (prosty- HT vs łamany z możliwością złożenia nauszników- T2). W każdej z tych grup masz wersję podstawową oraz wersję z +, która ma dodatkowo miejsce na kartę microSD i wbudowane radio (aczkolwiek nie wiem, czy na polskie częstotliwości, bo mi baba zabrała HT+ :-/). Nie ogarniam czym się różni wersja od T2 wersji T2S.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Mlody85 » 18 sie 2015, o 11:11

Z tym sharowaniem audio do słuchawek z pilotem to na T2+ jest to samo, ale wystarczy nie wciskać wtyczki na maksa tylko tak nie do końca i problem znika. Wiadomo że mało kto będzie w ten sposóļ słuchał muzyki, chodzi raczej o oglądanie filmów i seriali we dwójkę.

Przyszły do mnie zamówione HT za $25 z German Warehouse. Przyszły mi... 2 pary! 2 osobne identyczne paczki. Sprawdziłem zamówienie - zamówiłem tylko jedne. Sprawdziłem kartę kredytową (nie można było płacić PayPalem) - też ściągnęło mi kasę tylko raz. Dziwne.
Mlody85
AKTYWNY
 
Posty: 234
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 10:26
Pochwały: 1
Telefon:: Galaxy S4 Mini

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Doman » 18 sie 2015, o 13:40

Ma ktoś może porównanie słuchawek Bluedio N2 oraz Q5? Interesuje mnie porównanie:
- wygody noszenia
- trzymania się na uchu
- długości czasu działania
- jakości dźwięku, poziomu basów (podejrzewam że jest zbliżona)
Doman
AKTYWNY
 
Posty: 603
Dołączył(a): 13 maja 2014, o 16:16
Pochwały: 17
Telefon:: Xiaomi Redmi 3/4

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez fa.aefe » 18 sie 2015, o 18:47

Dla zainteresowanych sluchawkami Bluedio na aliexpress bedzie wyprzedaz 20 sierpnia w sklepie ich producenta. Bardzo dobre ceny
Avatar użytkownika
fa.aefe
 
Posty: 65
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 07:20
Pochwały: 7

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez 3Altair33 » 18 sie 2015, o 21:59

Jakie polecacie tanie słuchaweczki bluetooth dokanałowe takie krótkie? Do zatyrania podczas codziennej drogi do i z szkoły ;) Pozdrawiam
3Altair33
 
Posty: 6
Dołączył(a): 3 lis 2014, o 20:58
Telefon:: Samsung
ROM: 2.3.6

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Mlody85 » 19 sie 2015, o 08:50

Nie wiem co znaczy krótkie ale polecam QCY QY7 albo QY8.
Mlody85
AKTYWNY
 
Posty: 234
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 10:26
Pochwały: 1
Telefon:: Galaxy S4 Mini

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez 3Altair33 » 19 sie 2015, o 16:10

O dokładnie design tego typu :) To "jedyny słuszny" wybór czy są jeszcze jakieś alternatywy? droższe bądź tańsze? To nie są modele firmy Bluedio która bd miała 20.08 promocje??
3Altair33
 
Posty: 6
Dołączył(a): 3 lis 2014, o 20:58
Telefon:: Samsung
ROM: 2.3.6

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcesoria



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama