• Reklama

Xiaomi sprzedało 26mln telefonów w pól roku, wzrost o 271%

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Xiaomi sprzedało 26mln telefonów w pól roku, wzrost o 271%

Postprzez marx » 2 lip 2014, o 12:54

Dzisiaj przedstawiciel Xiaomi Supremo Lei ogłosił wyniki sprzedaży za pierwsze półrocze tego roku, Xiaomi udało się sprzedać aż 26,1 mln smartfonów, .Dla porównanie w 2013 roku firma sprzedała 7 milionów urządzeń, łatwo zobaczyć jak szybko rozwija się ta firma będąca dopiero 3 lata na rynku.

Obrazek

Oficjalne statystyki zostały również opublikowane na blogu Xiaomi, gdzie napisano , że odnotowano aż 271% wzrost sprzedaży od 2013 roku.
Xiaomi rozpoczyna ekspansję międzynarodową, poza Chinami firma działa w Hongkongu , Tajwanie, Malezji, Singapurze i na Filipinach, a w ostatnim czasie zawitali też w Indiach, Wietnamie, Brazylii i kilku innych rozwijających się rynkach.
Firma ta słynie z bardzo dobrej jakości telefonów i z własnej modyfikacji androida MIUI który jest pożądany przez użytkowników telefonów różnych marek.
Nie brakuje tez fanów marki w Europie, także wśród forumowiczów telchina.pl

źródło;gizchina
marx
Administrator
 
Posty: 12518
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Xiaomi sprzedało 26mln telefonów w pól roku, wzrost o 27

Postprzez The Second Boy » 3 lip 2014, o 09:20

Nie ma się co dziwić,główną przyczyną wzrostu jest fakt,że wydali 3 mid-endy(wcześniej mieli tylko serię MI) czyli Redmi,Redmi 1s,Redmi Note ,wiele ludzi się na nie rzuciło choć konkurencja oferowała podobne telefony w troszkę niższej cenie(Redmi ma te same bebechy co JIAYU G3T).Oczywiście nie można pominąć genialnego ruchu z odświeżeniem cenionego MI2,no i wprowadzenia genialnego MI3 do sprzedaży.
Avatar użytkownika
The Second Boy
AKTYWNY
 
Posty: 268
Dołączył(a): 28 kwi 2014, o 10:58
Pochwały: 8
Telefon:: JIAYU

Re: Xiaomi sprzedało 26mln telefonów w pól roku, wzrost o 27

Postprzez emjot » 3 lip 2014, o 15:49

Przede wszystkim jest jakość całego produktu, telefon + oprogramowanie, które tak naprawdę jest chyba nawet ważniejsze od sprzętu... mam porównanie po przesiąściu się z Coolpada z portem MIUI na Note z MIUI w stocku... genialne połączenie - jakość bije na głowę mid end europejski o kilka długości.
Avatar użytkownika
emjot
 
Posty: 147
Dołączył(a): 4 lut 2013, o 12:33
Lokalizacja: centrum
Pochwały: 6
Telefon:: R3NPro
ROM: MIUI Global


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron