• Reklama

Xiaomi Mi8 6/64

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Xiaomi Mi8 6/64

Postprzez 2Le » 8 sty 2021, o 22:53

Witam.

Cena 600zł + kw.

Mam do sprzedania bardzo wydajny i znany smartphone jakim jest Xiaomi Mi 8 w wersji 6GB RAM i 64GB ROM. Aktualne oprogramowanie to MIUI w wersji 11.0.5.0. Na pokładzie bardzo wydajny procesor Snapdragon 845 zapewniający bardzo szybką pracę telefonu i osięgający aż 357.000 pkt. w teście ANTUTU.
Telefon wygląda jak nowy. Jest w kolorze białym. Na ekranie jest naklejone szkło hartowane w żaden sposób nie uszkodzone. Telefon został zakupiony 18.09.2019 jako nowy przez portal allegro. Do telefonu dorzucam 2x silikonowe etui + to co daje producent czyli: przejście z USB typu C na jack, kluczyk do otwierania tacki SIM, ładowarkę, kabel USB typu C, pudełko i papiery (m.in. dowód zakupu).

Niżej kilka informacji wyróżniający telefon na tle innych.
Bezkonkurencyjny w tej cenie.

* Ultralekka, cztero-zakrzywiona powierzchnia. Cztery zakrzywiony szklany korpus, ultralekka metalowa rama z aluminium serii 7, konstrukcja w talii z łukiem wodnym.
* Ekran Samsung AMOLED. Jasny i przezroczysty 6,21-calowy pełnoekranowy, korpus odpowiada rozmiarowi 5,5-calowego tradycyjnego telefonu komórkowego.
* Podwójny aparat z zoomem AI 12Mpx
Ultra-procentowy aparat DxOMark
Bardzo duże piksele 1,4 μm, jakość obrazu nocnej sceny jest jaśniejsza i delikatniejsza. Dwurdzeniowa technologia ogniskowania 2PD wywodząca się z lustrzanki jednoobiektywowej umożliwia szybkie przechwytywanie nawet w słabym oświetleniu.
* Przednia kamera 20 milionów
Technologia dużych pikseli 1,8 μm (4 w 1), selfie w ciemnym świetle mogą być wyraźniejsze i jaśniejsze.
Nowo ulepszona technologia piękna 3D i pojedyncze rozmycie tła ze sztuczną inteligencją sprawiają, że selfie wyglądają równie genialnie, jak zdjęcia w studio.
* Snapdragon 845, flagowy procesor 8-mio rdzeniowy.
Avatar użytkownika
2Le
AKTYWNY
 
Posty: 386
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 16:17
Pochwały: 6
Telefon:: mi8

Reklama

Re: Xiaomi Mi8 6/64

Postprzez Flyagaric » 10 sty 2021, o 01:23

Jeszcze nie tak dawno kosztowały 2x tyle i to w promo. Mogę tylko polecić.
Jeden z ostatnich naprawdę wypasionych fonów w atrakcyjnej cenie. Procek wciąż petarda. Kolega nie napisał jeszcze, że aparat ma prawdziwy OiS i świetnie współpracuje z appką GCam, co naprawdę robi tu robotę, choć nowe wersje oryginalnej appki są już na podobnym poziomie.
Tak często pojawiają się tu pytania o fon z dobrym aparatem w przystępnej cenie - lepiej trafić nie można: 600pln.
Z takich widocznych wad, to dość agresywnie wyciemnia ekran kiedy ustawiony na auto. Poza tym, to bardzo udany telefon.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Xiaomi Mi8 6/64

Postprzez sonic » 11 sty 2021, o 13:03

czy to nie jest post do bazarku ?
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi


Powrót do Xiaomi



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron