• Reklama

Xiaomi MI3 Mi4 z Androidem 6 ?

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Xiaomi MI3 Mi4 z Androidem 6 ?

Postprzez marx » 7 paź 2015, o 18:29

Kilka dni temu, przy okazji premiery najnowszego Nexusa, Google wydał swójego najnowszego Androida w wersji 6.0. Deweloperzy rozpoczęli już pracę nad aktualizacjami dla istniejących urządzeń. Tym razem chcą wprowadzić Androida 6.0 Marshmallow do urządzeń Xiaomi jak najszybciej.

Obrazek

Jeden z chińskich deweloperów umieścił na Weibo post z Androidem 6.0 na Xiaomi MI3.

Oczywiście do wydania aktualizacji może upłynąć kilka tygodni, ale mimo wszystko będzie to zaskakujące wydarzenie.
Deweloper twierdzi że ma wciąż do poprawiania wiele błędów na jego Xiaomi MI3, ale jak się z tym upara to zajmie się flagowym Xiaomi MI4. Ponadto dodaje, że będzie także spróbował zainstalować androida 6 na trzyletnim telefonie Xiaomi Mi2 i na Xiaomi Mi Note.
Sprawa jest o tyle nietypowa, że Xiaomi do tej pory nie śpieszyło się z aktualizacjami Androida do najnowszych wersji. Kilka urządzeń do tej pory pracuje na androidzie 4.4 KitKat, a firma jest zajęta nakładką MIUI , gdzie co tydzień wydaje poprawkę likwidującą błędy z wcześniejszej wersji lub dodaje nową funkcjonalność.

źródło:gizmochina
marx
Administrator
 
Posty: 12525
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Xiaomi MI3 Mi4 z Androidem 6 ?

Postprzez bartazzz » 8 paź 2015, o 17:36

Ciekawe co na to Meizu? :-D

Wysłane z mojego m1 note przy użyciu Tapatalka
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
Avatar użytkownika
bartazzz
VIP
 
Posty: 5389
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 11:03
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron