• Reklama

Xiaomi Mi TV Box 3 w sprzedaży.

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Xiaomi Mi TV Box 3 w sprzedaży.

Postprzez marx » 25 mar 2016, o 11:38

Firma Xiaomiwydała swój najnowszy produkt, jakim jest Mi Box 3 . Teraz każdy posiadacz starszego modelu telewizora, może go unowocześnić, zmieniając go w Smart TV.
Obrazek


Mi TV Box 3 jest komputerem podłączanym do odbiornika telewizyjnego, który znacznie poszerza jego funkcjonalność. TV Bpx Xiaomi wyposażono w procesor z dwoma rdzeniami pracującymi w architekturze Cortex-A72 i czterema rdzeniami Cortex-A53 , wspieranym przez 2 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci na nasze aplikacje..Wyposażono go także w wyjście HDMI, kilka gniazd USB 2.0, dwuzakresowe WiFi oraz Bluetooth 4.0, natomiast funkcjonalność zapewnia mu system Android 5.1 LolipopObrazek
Po podłączeniu tego pudełka o rozmiarach 10x10x x2,5cm do telewizora, zyskujemy dostęp do usług Google, umożliwiając surfowanie po sieci, instalowanie aplikacji , jednak najlepsze efekty przyniesie nam instalacja KODI.

SPECYFIKACJA
● Cortex-A53 CPU is rapid and stable which can give you high speed feedback and smooth response.
● Power VR GX6250 as GPU of this TV box which gives you the high definition pictures and videos.
● 2.4G / 5G WiFi, offers a more stable WiFi signal for you to enjoy higher quality video experience.
● 2GB RAM + 8G ROM capacity give you more space to download your favorite apps and caches to browse websites, play games, run apps, watch movies more smoothly.
● Bluetooth 4.1 connectivity: Easy pairing with most Bluetooth-enabled devices (computer, mobile phone, keyboard, and others).
● Vocal and somatosensory remote control is supported.
● Powered by 2 x AAA batteries.

Mi Box 3 jest dostępny w cenie 78$ w urodzinowej promocji Gearbest, która potraw jeszcze tylko kilka godzin.
marx
Administrator
 
Posty: 12518
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Xiaomi Mi TV Box 3 w sprzedaży.

Postprzez vlodar.dnb » 12 kwi 2016, o 14:26

Zamówiłem to i dopiero zorientowałem się, że to jest tylko po chińsku :D

Niech mi jakaś dobra duszyczka podpowie jak z tym walczyć, bo za cholerę nie mogę znaleźć jakiegoś międzynarodowego roma... ;-(
vlodar.dnb
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 kwi 2016, o 14:24
Telefon:: Oneplus One
ROM: ResurectionRemix


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama