• Reklama

Xiaomi Mi Mix Lite ?

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Xiaomi Mi Mix Lite ?

Postprzez marx » 28 mar 2017, o 08:28

Xiaomi Mi Mix wzbudził ogromne zainteresowanie, jednak ten piękny telefon jest bardzo drogi przez co jest traktowany jako ciekawostka. Jednak firma planuje wydać Xiaomi Mi MIX Lite w niższej cenie.
Obrazek

Pierwsze plotki pojawiły się w chińskich mediach. Telefon ma być tani i napędzany ma być autorskim procesorem Xiaomi.

Czytaj dalej>> Xiaomi Mi MIX Lite
marx
Administrator
 
Posty: 12499
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Xiaomi Mi Mix Lite ?

Postprzez Flyagaric » 28 mar 2017, o 10:59

Nie stał się też popularny z powodu słabej dostępności (co podtrzymało też wysoką cenę), no i z powodu beznadziejnego aparatu. W tak drogim smartfonie umieścić tak słaby aparat, to strzał w stopę...
Zakładam, że tu nie będzie lepiej.
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Xiaomi Mi Mix Lite ?

Postprzez RussianYeti » 28 mar 2017, o 11:46

Wystarczyło zastosować normalny sensor jak np. Sony IMX298 czy IMX378, które z powodzeniem stosowali wcześniej w Mi5/Mi5s, dodać przyzwoitą optykę i nie skopać softa. Telefon byłby znacznie lepiej odebrany. Tymczasem mieliśmy skok na kasę; smartfona za ~700usd wyposażyli w aparat stosowany u konkurencji w modelach budżetowych za 150usd. Teraz wymienią aparat na coś lepszego, zmieniając przy okazji proca na swoje archaiczne autorskie cudo... Do ceny nie podchodziłbym zbyt optymistycznie. Wystarczy popatrzeć na wycenę Mi5c.
Avatar użytkownika
RussianYeti
AKTYWNY
 
Posty: 329
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 17:32
Pochwały: 26
Telefon:: Xiaomi


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron