• Reklama

Xiaomi Mi Mix błyskawicznie wykupione.

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Xiaomi Mi Mix błyskawicznie wykupione.

Postprzez marx » 4 lis 2016, o 08:47

Rekordowo szybka sprzedaż Xiaomi Mi Mix. Pierwsza partia sprzedana została w 10 sekund.
http://gadzet.telchina.pl/rekordowo-szy ... mi-mi-mix/
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
marx
Administrator
 
Posty: 12520
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Xiaomi Mi Mix błyskawicznie wykupione.

Postprzez szymi » 4 lis 2016, o 10:18

2 sztuki na sklep rzucili i hurr durr wielki rekord :D
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: Xiaomi Mi Mix błyskawicznie wykupione.

Postprzez ra-vau » 4 lis 2016, o 11:06

Dwie moze nie, ale... Zamiast sprzedac partię np 10 000szt, czy tam wpiszmy dowolna ilosc, wprowadzili na stan 3000szt, wiec sie na pniu wyprzedaly :-)

Chca w podobny aposob jak oneplusone wypromowac telefon, tam zaproszenia i oczekiwanie, przy oneplustwo, stany magazynowe, tu dodatkowo ziaomi chwali sie sekundami. Daja druga partie 500szt to sprzeda sie w 9sekund,ale to niema najmniekszego dla nas znaczenia, bo cemy u resselerow sa chore, a dla rozsądnych osob ta oferta najbliższe pół roku bedzie tylko (piękną) ciekawostka
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: Xiaomi Mi Mix błyskawicznie wykupione.

Postprzez marx » 4 lis 2016, o 11:36

sytyację zmieni konkurencyjny telefon, bez ramek.
marx
Administrator
 
Posty: 12520
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Xiaomi Mi Mix błyskawicznie wykupione.

Postprzez szymi » 4 lis 2016, o 11:42

wątpię żeby to był wielki trend, raczej będzie to wszystko szło w strone edge, a jak samsung od s8 będzie tylko w wersji edge to chińczyki też będą się starali iść w tym kierunku
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: Xiaomi Mi Mix błyskawicznie wykupione.

Postprzez Flyagaric » 4 lis 2016, o 11:58

No to możesz się zdziwić, bo jeśli iPhone pójdzie w tą stronę, to zobaczysz, że nagle wszystkich innych też ogarnie szaleństwo. Nie podzielam tego entuzjazmu, bo mnie się wydają te cieniuteńkie ramki za delikatne, by właściwie chronić ekran, ale wiesz ... miliony much nie mogą się mylić.
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Xiaomi Mi Mix błyskawicznie wykupione.

Postprzez szymi » 4 lis 2016, o 12:06

ramki, ramkami, tutaj głównie chodzi o górny panel z głośnikiem, czujnikami i aparatem, z resztą na tą chwile zobacz jak sytuacja wygląda był sharp teraz xiaomi z ograniczoną dystrybucją, a edge samsung, vivo i samo xiaomi z nowym mi note 2
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: Xiaomi Mi Mix błyskawicznie wykupione.

Postprzez Flyagaric » 4 lis 2016, o 12:22

To dalej tylko zgadywanie, ale Sharp zrobił furorę głównie wyglądem, poza tym był słaby. Xiaomi tez właściwie przeciera szlaki, a jednak sensacja tak, że ludzie się rzucają. Mówimy o firmie, która poza Chinami znana jest tylko entuzjastom. Jak rzuci się w tą stronę taki iPhone, to imho świat oszaleje.
Z Samsungiem Edge było podobnie - oni byli pierwsi, inni naśladują, ale nie spopularyzowało się to tak bardzo, bo właśnie Apple nie powielił rozwiązania. Samsung zrobił sobie Edgami ogromną sprzedaż, ale Vivo i Elephone to pewnie tylko ułamki tego.
Xiaomi próbuje się wypromować własnymi pomysłami, ale poza Chinami są zbyt mało znani, a w samych Chinach nie potrzebują chyba dodatkowej rozpoznawalności (ta już jest bardzo duża). Nie podoba mi się, że iPhone zdobywa sobie opinie innowatora kosztem innych, ale tak to na razie wygląda, że oni wyznaczają trendy.
Ploty już chodzą, że nowy iPhone bedzie jak Xiaomi Mi Mix, zobaczymy. Nawet jeśli tak będzie, to i tak okaże się, że nie Xiaomi występuje w roli trendsettera, ale właśnie Apple.
Takie tam gdybanie.
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Xiaomi Mi Mix błyskawicznie wykupione.

Postprzez szymi » 4 lis 2016, o 12:42

ale po premierze mi note 2 xiaomi wyda identyczny komunikat, bo tak będzie
co do apple to nie wiem czy wiesz ale oni mają przycisk na dolnym panelu i wciskanie tam innych rzeczy... a tak poza tym to te największe marki rozwijają swoje telefony, tu coś dodadzą, tu zmienią plecki, w następnej generacji dadzą większy wyś itp. jakoś nie mogę sobie przypomnieć żeby apple czy samsungi co model robiły jakieś mega zmiany które jakoś bardzo różniły się od poprzedników, a i tak mają gigantyczną sprzedaż
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: Xiaomi Mi Mix błyskawicznie wykupione.

Postprzez Flyagaric » 4 lis 2016, o 12:52

Tak jak mówię, są wyznacznikami trendów zupełnie niezasłużenie - potwierdzasz to. Pytanie jak długo mogą tak ciągnąć i czy właśnie nie nadszedł moment na rewolucję. Zobaczymy już niedługo.
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Xiaomi Mi Mix błyskawicznie wykupione.

Postprzez marx » 8 lis 2016, o 09:02

Wczoraj o godz. 10 była sprzedawana w Chinach druga partia telefonów Xiaomi Mi MIX i Mi Note 2
Obrazek
Niestety tak jak za pierwszym razem tak i teraz nie opublikowano ilości przeznaczonych do sprzedaży telefonów. Prawdopodobnie są to bardzo małe partie. Telefony ponownie rozeszły się błyskawicznie, ale już nie tak szybko jak ostatnio.
Xiaomi Mi Mix w pierwszej turze sprzedawał się przez 10 sekund, w drugiej już przez 30 sekund.
Pierwszą partię Xiaomi Mi Note 2 sprzedano w 30 sekund, zaś wczoraj zajęło to 60 sekund.
Prawdopodobnie wysoka cena spowoduje, że nie będzie to telefon masowy jak Redmi, Dlatego firmie zależy na reklamie i promocji nowych telefonów poprzez medialny szum wywoływany między innymi rekordowymi czasami sprzedaży ograniczonej ilości sztuk.
marx
Administrator
 
Posty: 12520
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama