• Reklama

XIAOMI MI MIX - bezkonkurencyjny bezramkowiec

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Re: XIAOMI MI MIX - bezkonkurencyjny bezramkowiec

Postprzez leoxxx » 26 paź 2016, o 18:14

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Mi Mix ma 82mm, skąd info o 88m?

W sumie nie wygląda nawet na akceptowalny wimiar jak na 6,44.
https://www.youtube.com/watch?v=9QPU-VFvQ6M
Avatar użytkownika
leoxxx
AKTYWNY
 
Posty: 715
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz, POLAND
Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Reklama

Re: XIAOMI MI MIX - bezkonkurencyjny bezramkowiec

Postprzez fake4r » 26 paź 2016, o 18:17

No właśnie całe Xiaomi z tymi ich nazwami.
Tam była mowa o Max 88mm. Nie Mix ;)
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: XIAOMI MI MIX - bezkonkurencyjny bezramkowiec

Postprzez motiv » 27 paź 2016, o 08:06

No ja tam nie widze nic takiego zeby sie mylic? Chyba ze wy albo patrzycie po pijaku albo macie problemy z czytaniem jak sie mylicie miedzy mix i max.....
To dla was okreslenie i napis np. min i max tez jest podobne lub takie same? A tak tu naciskaja na poprawna polszczyzne a sami maja problem z czytaniem :-D
.
A jesli chodzi o max, mam ja i moja dziewczyna ktora ma male dlonie i jakos normalnie uzytkuje...
Tez tak myslalem jak wy ze to jest za duze, ze niewygodne w uzytkowaniu.
A jest wrecz przeciwnie, uzytkuje sie super, najpierw jej kupilem i pobawilem sie i wracajac na rn2 i mi4 byla lipa wiec i zakupilem sobie.
Jedyny problem jest z noszeniem u faceta, a nie nosze rurek. Ale jakos daje rade.
A ten Mi Mix jest mniejszy, wiec nie widze problemu.

Proponuje jesli ktos zacznie sie wypowiadac aby najpierw sprawdzil na zywo taki tel o rozmiarze 6,4 czy 6,44 bo mijaja sie co niektorzy z prawda....
Kiedys kazdy tak mowil o 5 calach potem o 5,5 a jakos teraz 90% to 5,5 cala.
To samo jest z 6,4 i smiesza mnie wypowiedzi kogos kto nie mial takiego tel w reku i sie wypowiada..



Dablju napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Miales go w reku lub widziales na zywo? Uzytkowales? Jak nie to przestan sie wypowiadac i grac experta... Smiesza mnie takie wypowiedzi....tak samo byla mowa o 5.5 cala kiedys, nagle wszystkim rece porosly?
Mi max jest wiekszy od mi mixa a uzytkuje sie mega super, zarowno ja nie mam problemu i dziewczyna tez nie narzeka. Dopiero zaczynaja sie problemy jak wezmiesz tel np 5 cali po takim tel, to dopiero jest lipa w uzytkowaniu.
Wiec skoro mi mix jest mniejszy to czemu ma byc problem?
Jedyny problen moze byc z noszeniem, a w mi mix np przy upadku z naprawa itp..
A na filmie pokazuje to jaki ma wielki problem z uzyrkowaniem tego tel ten pan :-)
Narzekanie dla narzekania, poprostu Cie nie stac i tyle, albo zrzera Cie zazdrosc ze ktos go kupi i bedzie zadowlony...
Odrazu uprzedze wypowiedz, nie nie kupuje go. Mysle nad mi note 2 bardziej, bo mi bardziej podoba sie zakrzywiony ekran no i jest tanszy i to sporo.



fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


On ma duze? Chyba ogladamy nie ten sam filmik :-P

Zreszta podsumuje, mi max ma 6,44 i co z tego ze jest duzy jak ma duza popularnosc? Ludzie kupuja, uzytkuja i sa zadowoleni, jakos xiaomi. Nie placze ze jakby zrobili mi max 5,5 cala to bylby hit, jakos nie zbankrutowali. A poszli dalej wydali mi mixa.
Moim zdaniem bardzo dobrze, dobrze ze 6,4 wyrozniaja sie sposrod innych producentow. Piekny telefon i wydajny, mysle ze mimo ceny ktora u tak spadnie sporo za jakis czas to bedzie mial powodzenie i bedzie popularnym modelem tak jak mi note 2.
Zamiast sie cieszyc ze cos nowego, innego to tylko wieczne narzekanie, ze to ze tamto.. Nigdy nie bedzie tak ze dogodzi sie kazdemu, zawsze mozna sie przyczepic do wszytkiego tylko po co? No i druga sprawa kazdy ma inny gust..
A no tak lepiej zeby wydali kolejny nudny mydelniczkowaty klon redmi3, redmi note 3... Ostatnio koles wyslal mi rn3pro do zrobienia po hardbricku i jak wzialem go do reki, to mowie do dziewczyny ze chyba sie pomylil i wyslal mi redmi 3, bo wyglada identycznie brzydko jak redmi3 tescia...
To juz starszy redmi note 2 mial duzo piekniejszy wyglad, dosc ze cienszy, to w dodatku ekran oddzielony od boku, powodujac skojarzenie z lepsza seria mi, a tu ekran zlewa sie z bokien i wyglada jak mydelnica...
Ale co tam ponarzekajmy teraz ze zrobili w innej koncepcji mi mix i ze za duzy, ze co jeszcze wymysliscie?



Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
Avatar użytkownika
motiv
AKTYWNY
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 sty 2016, o 17:55
Pochwały: 8
Telefon:: nokia

Re: XIAOMI MI MIX - bezkonkurencyjny bezramkowiec

Postprzez Flyagaric » 27 paź 2016, o 10:56

Kolego - spasuj trochę, bo przekraczasz granice dobrego smaku. Ciebie śmieszy to, co dla innych jest problemem, więc nie oczekuj zrozumienia dla swego dobrego samopoczucia. Miałem fona 5.5'' i nosiłem go w kieszeni, więc wiem, że dla mnie to za dużo i nigdy więcej nie kupię nic większego rozmiarowo niż moje obecne 5.2''. Podobnie myśli wiele osób na tym forum. Nie wszyscy noszą marynarki i torebki - niektórzy muszą je nosić w przednich kieszeniach spodni.
Tak wielkie rozmiary nie są dla każdego - przyjmij to do wiadomości.
Ostatnio edytowano 27 paź 2016, o 11:00 przez Flyagaric, łącznie edytowano 1 raz
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: XIAOMI MI MIX - bezkonkurencyjny bezramkowiec

Postprzez tpawel » 27 paź 2016, o 10:59

Miałem przez dwa lata 5,5calowce i byłem ich orędownikiem:) Po zmianie na 5cali odczułem wielką ulgę

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: XIAOMI MI MIX - bezkonkurencyjny bezramkowiec

Postprzez motiv » 27 paź 2016, o 11:36

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Sory zobacz jaka maja popularnosc 5,5 cala jakos ludzie zyja(a kiedys tez ludzie tak narzekali jak zaczely wchodzic 5,5 cala) Ja nie powiedzialem, ze 5,5 cala czy 6,4 to ideal i ze kazdemu pasuje, bo tak nigdy nie bedzie. Nie napisalem ze mnie to smieszy, smieszy mnie natomiast komentowanie jak sie nie mialo tel w reku... Trzeba pouzytkowac najpierw zanim wyrazisz zdanie, czy cos dobrze lezy w dloni, czy dobrze sie pisze, robi foty, czy nagrywa. Uzytkowanie a noszenie to takze odrebna sprawa i tu napisalem ze z noszeniem 6.44 juz jest duzo gorzej przynajmniej w moim wypadku, bo u mojej kobiety to nie ma znaczenia bo ma torebke.
Jeszcze w zime to pol biedy bo wrzuce w kieszen kurtki lub bluzy ale w lato w spodenkach jest totalna lipa. A jak wspomnialem nie nosze rurek ani zadnych listonoszek, nerek itp.
Ale uzytkowanie jest dla mnie na wielki plus.
No i bede pisal co bede chcial, w swojej wypowiedzi nie obrazilem nikogo, wyrazilem swoje zdanie. To nie twoje widzimi sie bedzie decydowac co moge pisac a co nie....pseudomoderatorka widze ci sie udziela, a tak nie powinno byc i nie ty bedziesz ocenial czy moj post jest niesmaczny..
Ja tobie nie mowie co masz pisac, wiec to ty zbastuj...

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Autor postu otrzymał pochwałę
Ostatnio edytowano 27 paź 2016, o 13:14 przez motiv, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
motiv
AKTYWNY
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 sty 2016, o 17:55
Pochwały: 8
Telefon:: nokia

Re: XIAOMI MI MIX - bezkonkurencyjny bezramkowiec

Postprzez ra-vau » 27 paź 2016, o 13:07

Ostatnie posty kosz - wyrażające swoje zdanie, dyskutujcie, wycieczki osobiste prosze sobie darować, albo zalatwoac na PW.

Autor postu otrzymał pochwałę
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: XIAOMI MI MIX - bezkonkurencyjny bezramkowiec

Postprzez szymi » 27 paź 2016, o 14:09

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/xiao ... 37359.html
w sumie to nic odkrywczego, zdjęcie z 1 wpisu jest fejkiem, a reszta reklamowych zdjęć jest albo na ciemnym tle, albo z ciemnym wyświetlaczem żeby umniejszyć ramki, które są minimalne, ale są
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: XIAOMI MI MIX - bezkonkurencyjny bezramkowiec

Postprzez Flyagaric » 27 paź 2016, o 14:25

No tak. Już ktoś to komentował wcześniej.
W sumie nic nowego, skoro, chyba Samsung (lub Lumia?) kiedyś reklamował jakoś jakość zdjęć ze swoich telefonów używając sampli z z DSLRa. Kreatywny marketing ...
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: XIAOMI MI MIX - bezkonkurencyjny bezramkowiec

Postprzez szymi » 27 paź 2016, o 14:29

jedno to jest kreatywny marketing i zarabianie na tym $$, drugie to łykanie jak pelikan i nawet pisanie tego w nazwie wątku, a potem dodawanie filmiku gdzie jak byk widać ramki, na dodatek robiąc to za darmo
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: XIAOMI MI MIX - bezkonkurencyjny bezramkowiec

Postprzez Flyagaric » 27 paź 2016, o 14:38

I tak jest się czym podniecać, bo jednak górna ramka wyeliminowana kompletnie.
Nie przesadzaj, myślę, że marx i tak nie miał szans na kontrakt reklamowy z Xiaomi :)
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: XIAOMI MI MIX - bezkonkurencyjny bezramkowiec

Postprzez Dablju » 27 paź 2016, o 17:08

Kolega motiv chyba nie zrozumiał mojej wypowiedzi - ja cały czas odnoszę do Mi Max który jest wielki i nie da się go wygodnie obsługiwać jedną ręką. A takie pisanie że dziewczyna jest zadowolona.. jakbym sobie 17" calowy tablet położył na stole to też będę zadowolony, ale do kieszeni go za nic w świecie nie zmieszczę, do ręki też mi się nie zmieści. Wrzuć zdjęcie jak go trzymasz jedną ręką to uwierzę.
Dablju
VIP
 
Posty: 853
Dołączył(a): 17 paź 2013, o 13:52
Lokalizacja: Głogów
Pochwały: 35
Telefon:: ZTE Geek
ROM: 4.2.2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama