• Reklama

Windows 10 dostępny na Xiaomi MI4

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Windows 10 dostępny na Xiaomi MI4

Postprzez marx » 31 maja 2015, o 11:53

Zacieśnia się współpraca Microsoftu z Xiaomi. Pierwszym owocem ma być Windows 10 Os dostępny na smartfonie Xiaomi MI4. Od dłuższego czasu mówi się też, że Xiaomi może być producentem bardzo taniego telefonu dla Microsoftu.

Obrazek

Na początku tego roku mogliśmy zobaczyć wiele zdjęć i filmów pokazujących pracujący system Windows 10 OS na urządzeniach Xiaomi. Faza testów się już zakończyła, Xiaomi właśnie utworzyło na swoim forum subforum dla Microsoft OS gdzie też poinformowano że pierwsze wydanie systemu Windows 10 będzie dostępne od 1 czerwca.

Wciąż nie ma pewności że system będzie dostępny dla wszystkich właścicieli Xiaomi MI4, być może będzie dostępny tylko dla zamkniętej grupy i to w Chinach.
Na współpracy mogą zyskać obie firmy, Microsoft może uzyskać znaczny wzrost udziałów dla swojego systemu operacyjnego który nadal na świecie jest niszowy, z penetracja rynku smartfonów przekraczającą niewiele ponad 3% . Xiaomi może również dużo zyskać na partnerstwie z microsoftem, oferując więcej niż jeden system operacyjny dla swoich urządzeń.

źróło:gizchina
marx
Administrator
 
Posty: 12518
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Windows 10 dostępny na Xiaomi MI4

Postprzez Niejeden z nas » 2 lip 2015, o 08:35

Wiadomo coś więcej w tym temacie ?
Niejeden z nas
AKTYWNY
 
Posty: 344
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 14:04
Lokalizacja: Pszczyna
Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Mi4
ROM: DEV


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron