• Reklama

UWAGA na Klony Samsung Galaxy S3

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

UWAGA na Klony Samsung Galaxy S3

Postprzez marx » 9 paź 2012, o 09:12

Kilka chińskich fabryk wypuściło na rynek klony Samsunga Galaxy S3. Najciekawsze podróbki to HDC i9300 i i9300 Plus
Dzisiaj zrobimy przegląd i9300 Plus, który można nazwać najlepszym klonem Samsung Galaxy s3.
Telefon można kupić na aliexpress za 600 złotych z darmową przesyłką do polski płacąc w złotówkach za pomocą skrill moneybookers lub za 800 zł kupując na rodzimym portalu aukcyjnym.

[center]Obrazek [/center]
Ekran

4.8 cala ,taki sam rozmiar jak oryginalny. Z 800 x 480 pikseli, i9300 Plus ma wystarczająco dobry ekran, ale nadal nie może dorównać do oryginału.

OS

Prawdziwe Android 4.0 ICS OS, taki sam jak w oryginalne. i9300 Plus może korzystać z oficjalnego sklepu Google Play, a nie z chiński App Store.

CPU
Można spotkać telefony z układem MTK6575 1Ghz i MTK6577 1,2Ghz

SIM Card

Dzięki dojrzałej technologii, coraz więcej osób może korzystać z telefonu . Telefon obsługuje dual sim i ma wsparcie mikro SIM.
[center]Obrazek[/center]
Grubość

Inna zaleta tego telefonu to grubość. prawdziwą galaxy S3 ma8.6mm . Zadziwiające jest to, żo i9300 plus, jak przystało na klon jest tej samej grubości, jak prawdziwy,. To znaczy że oryginalna obudowa zmieści i9300 plus, tzn., jeśli kupisz ten telefon, to nie musisz się martwić, gdzie można kupić Protector.

Poniżej film demo tego telefonu:
[center]<object width="480" height="360"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/G8nYfg8ZQpE?version=3&hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/G8nYfg8ZQpE?version=3&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" width="480" height="360" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/iWoiCewXa4w?version=3&hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/iWoiCewXa4w?version=3&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>[/center]

http://telchina.pl/s3-i9300-co-o-nim-my ... vt1828.htm
marx
Administrator
 
Posty: 12520
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: UWAGA na Klony Samsung Galaxy S3

Postprzez kowalwalcz » 11 paź 2012, o 11:42

marxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Podepnę post pod ten temat bowiem dotyczy on tego telefonu. czy ktoś kupował z tego sklepu ? Miał ktoś ten telefon w ręku ?[hide]
http://www.chinaecarts.com/samsung-gala ... -3095.html[/hide]
Na ile można wierzyć w pokazywane filmy i opis produktu ? Szczególnie dotyczy rozdzielczości oferowanego telefonu. Miałem już kilka nieprzyjemności z telefonami chińskimi. Niezgodności dotyczyły zadeklarowanych do realnych posiadanych funkcji telefonu. W opisie wyżej jest podane, że telefon obsługuje rozdzielczość 800x480 natomiast z linku filmu idąc do opisu mamy napisane 1280x720. Zwykły chwyt marketingowy czy też super dobry klonik ?
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 22 paź 2012, o 07:08 przez kowalwalcz, łącznie edytowano 1 raz
kowalwalcz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 09:39
Lokalizacja: zwa
Pochwały: 2

mały test klonów s3 galaxy wersje HQ

Postprzez ART74 » 11 lis 2012, o 18:09

Hej,
od dłuższego czasu przeglądam to forum i zaciekawiły mnie telefony z chin , więc postanowiłem kupić i się przekonać jak jest z tymi " colonami "
wybór padł na galaxy s3
Chciał bym nadmienić iż na codzień używam oryginalnej noki lumia 800
Klony zakupiłem u 2 różnych sprzedawców dwa podobne telefony , paczki przyszły równo , po około 10 dniach . telefony są estetyczne bardzo ładne (jak oryginały) , ogólnie wygląda wszystko ok
A teraz minusy w obu przypadkach towar niezgodny z opisem sprzedających , niewielkie różnice np:
rozdzielczości ekranów różni się , częstotliwość taktowania procesora , itp. oba telefony porównywalne , w jednym brak języka PL, ale ogólnie w stosunku do mojej lumi to całkiem dobrze wypadły , przede wszystkim ekran w lumi jest mniejszy , szybkość działania klonów jest super , wyświetlacz nie domaga w pełnym słońcu , dotyk działa tak jak w lumi, problem też z radiem i mp3 , przy słuchaniu z niewielką głośnością słychać w tle zakłócenia , problem znika jak się zmieni słuchawki na takie bez mikrofonu, następna wada to gps w obu klonach prawie nie łapie fix nawet wspomaganie a-gps nie pomaga ,w otwartym terenie złapie po 10 minutach a czasami nie , w jednym clonie android był odblokowany i przez to (chyba) niemożna było zainstalować nie których programów z sklepu google , na drugim adroid był bez roota i wszystko ze sklepu działało , bateria działa długo w stosunku do lumi
, poczta , internet, połączenia wideo, głosowe , wszystko działa bardzo dobrze, aparaty robią średniej jakości zdjęcia , a kamera pomimo zapewnień sprzedawcy w żadnym z aparatów nie jest hd, tu przewagę ma moja nokia, wydajność w programach testujących jest porównywalna z galaxy S2 , gdyby nie słaba jakość kamery i wyświetlacza w pełnym słońcu to klony biły by na głowę moją lumie a i jeszcze problem z gps (ponoć do rozwiązania przez zmian danych w a-gps)
klony kosztowały 180 i 190 $ są to wersje na jedną micro sim i wielkość wyświetlacza 4,7 i 4,8 cala
Dzięki zakupowi poznałem androida i uważam że to najlepszy system ze wszystkich jakie widziałem w telefonach (a widziałem wszystkie najpopularniejsze) , teraz sprzedaję lumie i kupuję coś z androidem , samsung lub htc
jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało :)
pozdrawiam
Nokia
ART74
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 lis 2012, o 08:59
Lokalizacja: Kaszuby

Postprzez marx » 11 lis 2012, o 19:33

A jaki układ MTK zastosowano w twoich telefonach, jest to MTK 6575 czy MTK 6577 ?
Możesz też dać linka do tego lepszego twoim zdaniem claona galaxy s3
marx
Administrator
 
Posty: 12520
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Postprzez ART74 » 12 lis 2012, o 00:00

jaki układ nie jestem pewny w programie do testowania raz pojawia się mt6575 a raz mt6577 teraz podejrzałem wersje :
Chip mt6577
ms board galaxy s3
anroid ver. 4.0.4
i o dziwo w about phone :
model gt-i9300
android version 4.1.1
pamiec w telefonie 16GB :) (a ma chyba 2GB)
te dane to z jednego telefonu i nie są spójne

A wiesz może czy można wgrać rom z pl menu ? i jakiego czy od s3 czy do chińczyka musi być zmodyfikowany ?
Nokia
ART74
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 lis 2012, o 08:59
Lokalizacja: Kaszuby

Postprzez darekorkom » 20 lis 2012, o 17:03

W moim klonie gt-i9300 z androidem 4.1.1 mozna wybrac polski jezyk i menu jest po polsku. Niestety, jak wchodze na google play to sa chinskie znaczki. (Co prawda da sie wyszukac wpisujac normalne litery).
Po podlaczeniu do PC-ta w Device Manager widac go jako Spreadtrum phone pod Other devices. Windows 7 nie znalazl driverow i zaden ze znalezionych w necie nie dziala. Oczywiscie drivery i Kies Samsunga tez sie nie komunikuja z tym telefonem
darekorkom
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lis 2012, o 16:19
Lokalizacja: Lodz

Postprzez DD50 » 21 lis 2012, o 20:59

[hide]http://dc273.4shared.com/download/0MvyztbR/usb_driver_MT65xx_Android_ZTE_.rar?tsid=20121117-122843-9afe8e2b[/hide] tu masz link do sterownikow powinny dzilac. jak bych chcial zorbic root to pomoge ne 6577 jest banalnie latwy.
co do google play to zastap go nowym najnowszym[hide] http://dl.xda-developers.com/attachdl/a ... 3.9.17.apk[/hide] chodz nie jestem pewien czy wlasnie root nie jest potrzebny
Ostatnio edytowano 21 lis 2012, o 22:22 przez DD50, łącznie edytowano 1 raz
DD50
 
Posty: 61
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 14:58
Lokalizacja: daleko

Postprzez darekorkom » 26 lis 2012, o 14:11

Dzieki DD50

Zainstalowalem Google play, niestety nie dziala. Pojawia sie komunikat "You must add an account to the device to continue". Niestety w Account & sync moge dodac tylko konto Skype lub Exchange.
Obecnie mam 2 aplikacje z identyczna ikonka z biala torebka:
- App Market version 2.0.0 - oryginalnie zainstalowana - tylko chinskie znaczki
- Google Play Store version 3.9.17 - nie dziala - konto nie zdefiniowane.

Czy App Market to jest aplikacja google play ? Jesli tak czy da sie jakos "uzyc" konto, ktore jest w niej uzywane do Google Play Store version 3.9.17 ? Lub zalozyc w jakis sposob nowe konto?

Bede wdzieczny za wszelkie sugestie.
darekorkom
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lis 2012, o 16:19
Lokalizacja: Lodz

Postprzez DD50 » 26 lis 2012, o 20:22

powiem co tak. zrob sobie pelne przywrucenie ustawien fabrycznych, wtedy zainstaluj market. odnajdz market w ustawieniach aplikacji. wyczysc wszystkie jago dane. i potem wlacz powinno poprosic cie o dodanie konta google. ten kwoj market to takie podobne tylko za aplikacje nie trzeba placic to piracki market i ma wirusy :P
DD50
 
Posty: 61
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 14:58
Lokalizacja: daleko

Postprzez darekorkom » 26 lis 2012, o 20:51

Prosi o dodanie konta google tylko ja nie wiem jak dodac. w Account & sync moge dodac tylko konto Skype lub Exchange.
Sorry, jestem zielony ...
darekorkom
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lis 2012, o 16:19
Lokalizacja: Lodz

Re: UWAGA na Klony Samsung Galaxy S3

Postprzez markus70 » 12 gru 2012, o 12:47

kowalwalcz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


powiem tylko tak - nie mam najlepszych doświadczeń z chinaecarts.. kupiłem u nich telefon w lipcu (ten ww) i przysłali mi trzy i żaden z nich nie był zgodny ze specyfikacją. ostatni jaki dostałem to mtk6577, 820MB dostępnego RAM i 2GB ROM. Generalnie fajny, ale do specyfikacji i ceny nijak się ma... ale lepszy wróbel w garści, niż...
markus70
VIP
 
Posty: 976
Dołączył(a): 31 paź 2012, o 13:15
Lokalizacja: Somewhere in Poland ;)
Pochwały: 19
Telefon:: Z reguły Xiaomi :)

Postprzez 4r3k » 15 lut 2013, o 22:13

... Sansumg na dachu


Obrazek
Avatar użytkownika
4r3k
 
Posty: 50
Dołączył(a): 21 mar 2012, o 12:09
Lokalizacja: S Las'u

Następna strona

Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron