• Reklama

UMIDIGI S2 trafił do sprzedaży

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

UMIDIGI S2 trafił do sprzedaży

Postprzez marx » 19 wrz 2017, o 06:46

UMIDIGI S2 trafił do sprzedaży, można go obecnie nabyć z 50 dolarowym rabatem.
Obrazek

W sklepie Gearbest telefon UMIDIGI S2 kosztuje 179.99$, co jest dość dobrą ceną biorąc wszystko pod uwagę.

Czytaj dalej
UMIDIGI S2 Cena i specyfikacja
marx
Administrator
 
Posty: 12499
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: UMIDIGI S2 trafił do sprzedaży

Postprzez Rafal1435 » 19 wrz 2017, o 12:02

Beznadziejna rozdzielczość jak na 6"
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: UMIDIGI S2 trafił do sprzedaży

Postprzez Dorpat » 28 wrz 2017, o 20:20

Prawdę mówiąc to jest to czego szukałem. Mam Homtoma HT6 wyświetlaczem 720 i zupełności mi wystarcza, HD mi nie jest potrzebne.
Mniejsza rozdzielczość = niższe zużycie energii co jest na plus w moim przypadku. W prawie identycznych wymiarach jak mój HT6 tutaj jest ekran 6 cali, dodatkowo pojemna bateria i energooszczędny, a jednocześnie wydajny soc w niskiej litografii. Nie gram w gry, nie oglądam filmów na telefonie, nie potrzebuję prądożernego ultra hiper hightendowego procka. Energooszczędny i wydajny soc jest dla mnie dużym plusem, ja używam telefonu głównie do surfowanie po necie i dzwonienia, plus od czasu do czasu skorzystam z gpsu. Tutaj wyświetlacz 6 cali z mniejszą rozdzielczością, stosunkowo nieduże wymiary, wydajny i energooszczędny soc plus duża bateria to tak naprawdę telefon marzeń.
Dziwi mnie tylko Android 6.0, skoro umidigi już wydawało telefony z Androidem 7.

Teraz pytanie dla ludzi bardziej obytych z tą marką, czy umidigi aktualizuje w swoich telefonach Androida?
Dorpat
 
Posty: 31
Dołączył(a): 27 lip 2014, o 20:18
Telefon:: Nokia N82

Re: UMIDIGI S2 trafił do sprzedaży

Postprzez rutino » 28 wrz 2017, o 20:32

Dorpat napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ekran 720p to właśnie jest HD. Serio widać jak ktoś nie miał do czynienia z przynajmniej mid-endem xd

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama
cron