• Reklama

Trzy tanie telefony Siswoo z serii Chocolate

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Trzy tanie telefony Siswoo z serii Chocolate

Postprzez marx » 15 cze 2015, o 11:28

Siswoo wyda trzy nowe telefony z budżetowej serii A Chocolate ze wsparciem dla LTE i androidem 5 Lollipop.

Obrazek

Siswoo adresuje serie 'Chocolate' dla kupującego którzy nie oczekują najszybszych procesorów i pojemnej pamięci RAM. Seria obejmie modele A4, A4 + i A5 z których każdy posiada tą samą podstawową konfigurację, ale w różnych rozmiarach i cenach.
Obrazek
Podstawowe dane techniczne dla całej serii obejmują 64-bitowy procesor Mediatek MT6735 który taktowany jest zegarem o częstotliwości 1,2 GHz,wsparcie dla sieci FDD-LTE (B3 / B7 / B20) Dual SIM Dual Standby. Wszystkie telefony będą posiadały 1GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej.
Telefony będę też posiadały dwa aparaty, 5 megapikselowy z tyłu i 2 megapikselowy z przodu i Androida 5.0 Lollipop na pokładzie.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Bgzv93lMCAQ[/youtube]

Telefony różnią się rozmiarami i ceną. Siswoo A5 będzie miał 5-calowy wyświetlacz 540 x 960 z baterią 2000mAh za jedyne 99 dolarów. A4 + posiada 4,5-calowy wyświetlacz 540 x 960 i baterię o pojemności 1800mAh i wyceniony został na 89 dolarów. I wreszcie A4 posiada 4-calowy wyświetlacz w niskiej rozdzielczości 480 x 800 i baterię o pojemności 1500mAh, ceny jeszcze nie ustalono.


Jak widać z powyższej specyfikacji telefony przeznaczone są dla użytkowników którzy smartfona używają głównie do rozmów.

żródło:gizchina
marx
Administrator
 
Posty: 12497
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Trzy tanie telefony Siswoo z serii Chocolate

Postprzez Piorku » 15 cze 2015, o 11:56

Nie wiem dlaczego ale jakoś ciekawi mnie dalszy rozwój tej marki. Sam zamówiłem u kolegi z forum i7 ale jeszcze nie mam go w rękach. Jeżeli firma będzie miała serwis u naszych zachodnich sąsiadów i nie będzie najgorzej ze wsparciem to całkiem możliwe, że ludzie zaufają tej marce. Tzn. nie mówię o sukcesie na światową skalę ale może nie będą marką no name.
Piorku
 
Posty: 17
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 22:19
Telefon:: nokia

Re: Trzy tanie telefony Siswoo z serii Chocolate

Postprzez Naits » 15 cze 2015, o 16:27

Ciekawa opcja ale myślę że to się nie przyjmie. Xperie E3/E4 to mogę kupić i u nas w podobnej cenie i mieć podobne osiągi do wymagań czyli dzwonienie.
Ostatnio edytowano 15 cze 2015, o 16:35 przez Naits, łącznie edytowano 2 razy
Naits
AKTYWNY
 
Posty: 294
Dołączył(a): 3 cze 2015, o 18:33
Pochwały: 7
Telefon:: Sony

Re: Trzy tanie telefony Siswoo z serii Chocolate

Postprzez ddr » 15 cze 2015, o 16:32

Po takiej cenie jeżeli nie wydajności to oczekuje się dobrego wykonania, a te stoi póki co pod znakiem zapytania.
Avatar użytkownika
ddr
VIP
 
Posty: 3728
Dołączył(a): 3 maja 2014, o 21:50
Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10

Re: Trzy tanie telefony Siswoo z serii Chocolate

Postprzez marx » 15 cze 2015, o 16:41

Marka inwestuje w swój wizerunek, zapewne będzie o niej głośno jeszcze nie raz. Spodziewam się niebawem jakiegoś wypasionego flagowca, ale wcześniej będą chcieli zdobyć zaufanie klientów i rozpoznawalność marki.
marx
Administrator
 
Posty: 12497
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Trzy tanie telefony Siswoo z serii Chocolate

Postprzez TLasky » 16 cze 2015, o 00:29

Tym wypasionym flagowcem będzie prawdopodobnie Siswoo R9 Darkmoon z dodatkowym ekranem e-ink (jak w ruskich Yotach). Czekamy :-).

T.
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama