• Reklama

Testy i opis klonow wzgledem znanych nam powszechnie modeli

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Testy i opis klonow wzgledem znanych nam powszechnie modeli

Postprzez xxxprzemo » 4 lut 2013, o 04:16

Witam

Mam taki pomysl dla osob ktore zajmuja sie administracja forum, azeby jesli istnieje mozliwosc zalozenia odpowiedniego tematu lub tez podwieszenia tematu do tematow glownych dzialu, gdzie bedize mozna umieszczac fotorelacje i jakies linki do polsko jezycznych stron. W takim temacie uzytkownicy chinskich klonow dziela sie swoimi spostrzezeniami :) :-P

Nie wiem, ale albo slabo szukam albo faktycznie takiego tematu nie ma tutaj ani nigdzie.... juz nie raz pisalem, ze poszukuje jakiejs wiekszej alternatywy dla swojego SG 2 ktory ma 4,3 cala wyswietlacz i w zasadzie jedynym rozsadnym wg mnie wyborem jest dla mnie samsung galaxy note 2... ale cena troche jest zaporowa... jest kilka alternatyw nad ktorymi moglbym sie zastanowic dosc powaznie np zopo zp950... ale tak naprawde nie ma naszych rodowitych renezji ani tego telefonu ani innych chinskich klonow.... :-/ :-/
Z filmikow z youtube nie wszystko mozna wywnioskowac... a wiec dalej nie mam jednoznacznej odpowiedzi czy szukac klona i moze poczekac na innego lepszego czy po prostu klonami nie zawracac sobie tylka i zbierac kase i nastawiac sie psychicznie na Note 2:) :evil:

Dlatego tez wcale nie glupim pomyslem bylby np. dzial gdzie ktos kto ma dostep do chinskiego klona i ma tez w zasiegu oryginalny telefon np Sg 3 czy tez innny,
Moglby wtedy porobic zdjecia i nagrac filmik a pozniej zamiescic go na forum. Napewno userzy, ktorzy przegladaja forum i maja dylemat jaki telefon wybrac i czy decydowac sie na chinski klon, mieliby ulatwiony temat. :roll:

Tutaj napewno niebagatelne znaczenie mialyby dodatkowo opinie osob, ktorzy uzywali telefonow w przeszlosci takich firm jak samsung, lg, nokia czy apple. Co wiecej, spostrzeżenia typu co np dany klon soba reprezentuje wzlgedem oryginalu etc.

Dla mnie osobiscie dzisiejsze wypowiedzi, ktore mozna znalezc na "naszym" forum, sa dla mnie nie wystarczajace... wg mnie osobiscie wiele osob "wrozy z fusow". :shock: :oops:
Trzeba przyznac ze wydatek ok 1000 zl nie jest malym wydatkiem i zaiwestowanie takiej kasy w nietrafiony chinski wynalazek napewno zaboli i uderzy po kieszeni :) :idea:

Co wiecej osoby ktore zajmuja sie handlem i dystrybucja chinskich klonow (a przy tym maja dostep do tych telefonow), moglyby oprocz wypowiedzi "telefon jest fajny i moze konkurowac" oraz "wcale nie odbiega jakoscia od orginalu", poprzec te tezy faktami.
A wiec takie testy i oryginalne fotorelacje moglbyby przyczynic sie do wiekszej sprzedazy :)

Co o tym myslicie?:)
zapraszam do wypowiedzi :) :-)
xxxprzemo
 
Posty: 9
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 07:03
Lokalizacja: krakow

Reklama

Postprzez marx » 4 lut 2013, o 10:32

Temat zawsze można stworzyć. Ale niestety w Polsce jest mało osób które mają do porównania np oryginalnego samsunga galaxy Note 2 z jego klonami.
marx
Administrator
 
Posty: 12518
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Postprzez adamfon » 4 lut 2013, o 12:38

I w ogóle mało jest osób, którym chciałoby się zrobić takie coś. Przecież to nie zależy od Admina strony.
adamfon
AKTYWNY
 
Posty: 202
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 13:40
Lokalizacja: z Polski

Postprzez xxxprzemo » 5 lut 2013, o 06:57

No wlasnie malo komu by sie chcialo:) no ale kazdy by chcial gotowca... juz nie mowiac akurat w tej dziedzinie czego dotyczy to forum, ale ogolnie wszystkich zagadnien jakie nas intryguja i poszukujemy na nie odpowiedzi. Najlepiej zawsze gotowych odpowiedzi. Czasem jednak warto pomyslec tez o innych i podzielic sie wlasnymi spostrzezeniami:)

Wiadomo ze malo kto ma porownanie oryginalnego note 2 z klonem. Ale moze inne osoby maja porownanie z innymi telefonami a kazda opinia na temat mniej znanego chinskiego producenta a dokladniej modelu telefonu juz bylby przydatny :)
xxxprzemo
 
Posty: 9
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 07:03
Lokalizacja: krakow

Postprzez Naidoo » 5 lut 2013, o 09:44

Markowe telefony są opisywane przez szereg portali i czasopism, co do chińskich słuchawek to jest sprawa trudniejsza. Bo klon jednego telefonu potrafi być wyprodukowany w 30 postaciach . Więc lepiej będzie napisać własną recenzję i podzielenie się spostrzeżeniami z innymi użytkownikami forum, swoim niecodziennym telefonem i ta recenzja będzie ona cenniejsza niż przesłodzone słowa sprzedawcy z portali aukcyjnych.
Samsung Galaxy S2 > HTC Artemis > SE Aino > SE Hazel > SE K750i > SE W300i > Nokia 2720a-2 > Motorola Razor V3
Lark FreeMe 70.0 - Manta Mid 801
Avatar użytkownika
Naidoo
 
Posty: 45
Dołączył(a): 20 gru 2010, o 00:34
Lokalizacja: biorą się dzieci ?

Postprzez east-import.pl » 5 lut 2013, o 11:17

Tu macie recenzję N7000+ zakupiony został u mnie do testów. Na dniach mają zrobić większy test. Także Będzie test MINI PC także przesłany został od nas do Gazety do testów.
[hide]

http://bi.gazeta.pl/im/Player.swf?pid=s ... d=125298&f[/hide]
[hide]
http://east-import.pl/pl/p/Note-N7000-N ... at-RATY/76[/hide]
Ostatnio edytowano 5 lut 2013, o 14:24 przez east-import.pl, łącznie edytowano 2 razy
east-import.pl
AKTYWNY
 
Posty: 550
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 17:37
Lokalizacja: east-import

Postprzez bartazzz » 5 lut 2013, o 12:17

w sumie to ten sam telefon co goclever 500
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
Avatar użytkownika
bartazzz
VIP
 
Posty: 5389
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 11:03
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez east-import.pl » 5 lut 2013, o 12:18

Nie ten sam N7000+ jest 1:1 z Note Dla laika nie do odróżnienia
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY
 
Posty: 550
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 17:37
Lokalizacja: east-import

Postprzez gramacz » 5 lut 2013, o 14:47

chętnie zo aczę drugą część tej wideorecenzji. Faktycznie szkoda że N7000+ nie ma większej rozdzielczości i ekranu IPS
Avatar użytkownika
gramacz
 
Posty: 181
Dołączył(a): 8 mar 2011, o 01:00
Pochwały: 7
Telefon:: LENOVO

Postprzez xxxprzemo » 6 lut 2013, o 05:56

Panowie wiecej szczegolow:) posiadacie telefony lub posiadaliscie to jakos je konkretnie opiszcie czym sie charakteryzuja:)
xxxprzemo
 
Posty: 9
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 07:03
Lokalizacja: krakow

Postprzez marx » 9 lut 2013, o 20:58

zapraszam do ankiety w której głosujemy na telefon który byśmy chcieli kupić w LUTYM
Ranking chińskich telefonów LUTY 2013

proszę głosować przez strone portalu po lewej stronie
http://telchina.pl/portal.htm
Ostatnio edytowano 9 lut 2013, o 22:26 przez marx, łącznie edytowano 1 raz
marx
Administrator
 
Posty: 12518
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Postprzez east-import.pl » 9 lut 2013, o 21:00

Coś nie działą ;-)
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY
 
Posty: 550
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 17:37
Lokalizacja: east-import

Następna strona

Powrót do Dyskusje ogólne o telefonach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron