• Reklama

Telefon Xiaomi z wygiętym ekranem?

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Telefon Xiaomi z wygiętym ekranem?

Postprzez marx » 9 gru 2016, o 12:56

Xiaomi z zakrzywionym wyświetlaczem? Takie plotki obiegły chińskie media, telefon ma posiadać zakrzywiony ekran który znamy z LG G Flex. Xiaomi Ma już dwa telefony z nietypowymi wyświetlaczami, Xiaomi Mi Mix i Mi Note 2
http://gadzet.telchina.pl/xiaomi-zakrzy ... swietlacz/
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
marx
Administrator
 
Posty: 12526
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Telefon Xiaomi z wygiętym ekranem?

Postprzez leoxxx » 9 gru 2016, o 19:20

Wolałbym zakrzywiony ekran w stylu Samsunga a nie "naciągany" zakrzywiony ekran w stylu Mi Note 2. I oczywiście 2k wyświetlacz bo bieda przy 5,7 z FHD. Jak zawsze gdzieś muszą dupy dać w swoim "flaowcu".
Avatar użytkownika
leoxxx
AKTYWNY
 
Posty: 715
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz, POLAND
Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Re: Telefon Xiaomi z wygiętym ekranem?

Postprzez clorox » 9 gru 2016, o 20:17

Wiem, że jestem nudny, ale kiedy będę mógł przeczytać newsa o chińskim odpowiedniku Galaxy Note, czy LG Stylus? Nie rozumiem tego, skoro majfrendy mają parcie na duże ekrany to czemu nie dorzucą porządnego rysika do 5,5"+.
Avatar użytkownika
clorox
VIP
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 17:44
Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Re: Telefon Xiaomi z wygiętym ekranem?

Postprzez mohi77 » 10 gru 2016, o 20:48

Też tego nie rozumiem, że małe chłopaki nie kopiują NOTa oczywiście z rysikiem, zapewne sprzedaliby tego o wiele więcej niż najlepszego swojego flagowca. Przez te x lat kiedy jest not żaden chińczyk tego nie skopiował. A kiedy wchodź jakiś bezramkowiec bądź jakiś zaokrąglony ekran to na drugi dzień widzimy co najmniej kilka takich projektów. Dla mnie rysik to o wiele większy argument do kupna fonu niż brak ramek czy zaokrąglenia ekranu......
mohi77
 
Posty: 60
Dołączył(a): 15 maja 2014, o 22:41
Telefon:: nokia500

Re: Telefon Xiaomi z wygiętym ekranem?

Postprzez Jacke55 » 12 gru 2016, o 01:16

Inna sprawa że chińskie marki jak na razie ( może po za huawei ) robią telefony dla Chińczyków ,reszta świata to ułamek ich sprzedaży i nie wiele nam wiadomo o trendach w Chinach, oni lubią wszystko na odwrót niż my więc może właśnie takie note nie jest u nich porządny
Avatar użytkownika
Jacke55
AKTYWNY
 
Posty: 436
Dołączył(a): 25 wrz 2013, o 13:26
Pochwały: 21
Telefon:: opo


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama