pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.

Regulamin działu

Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE
Odpowiedz

Re: Telefon do ok. 130$

24 sty 2014, o 20:18

Zastanawiam się nad AMOI A862W i Lenovo A760 co byście wybrali i dlaczego. W lenovo jest problem z Dualem a Amoi to.nieznana firma i podobno slaby procek

Re: Telefon do ok. 130$

25 sty 2014, o 11:45

Przepraszam za doubl post ale nie ma edycji.Znalazłem takie oferty :

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Teraz pytania :

1.Dlaczego ten Umi kosztuje 130 dolcow a na ali ten model kosztuje 190

2. Czy mogę kupować ten Lenovo A820 od tych sprzedawców ? Czy są to naciagacze ?

Co polecacie do 140 dolcow z przesyłką

Re: Telefon do ok. 130$

25 sty 2014, o 17:46

myślę że
Kod:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
spokojnie możesz brać koleś ma dużo komentarzy 15 sprzedanych z tej aukcji i 100% pozytywów z niej. Co do UMI S1 to na ali też kosztuje 135 $ z przesyłką
Kod:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
kupując na pandawill dolicz 5$ na wysyłkę SG post i wychodzi to samo. (z czego z pandy będziesz miał SG a z ali CN)

Re: Telefon do ok. 130$

27 sty 2014, o 09:01

Co polecacie sprawdzonego do około 130$, mogę trochę naciągnąć do 150$. Zależy mi na 1gb ram, bezproblemowej obsłudze aero 2 i sprawnym gps. Zrobiłem preorder na umi x1pro na dealsprime, ale jak na razie nie wiedzą dokładnie kiedy będzie (niby do dwóch tygodni). Gość z supportu pisał, że dostają informację z fabryki 2 dni przed dostawą. Zastanawiam się czy nie anulować zamówienia.

Re: Telefon do ok. 130$

27 sty 2014, o 10:00

Kod na IOcean x7 HD jeszcze jest ważny więc http://www.1949deal.com/bestselling/x7hd.html
za 153,99 $ będzie cie kosztował z kodem, (i punktami za rejestracje na start) sporo osób zamówiło więc nie będziesz sam ;) Temat o telefonie :
http://telchina.pl/iocean-x7-hd-mtk6582-ktos-ma-zamiar-kupic-t6263-180.html

Re: Telefon do ok. 130$

27 sty 2014, o 10:01

tyle ze aero2 nie potwierdzone na razie

Re: Telefon do ok. 130$

27 sty 2014, o 10:12

bartazzz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No tak zapomniałem dopisać, W każdym bądź razie czekam na odpowiedz z supportu co w końcu obsługuje, w każdym sklepie w specyfikacji podane jest 900, Tyle że opisy zapewne robione kopiuj wklej niestety.

Re: Telefon do ok. 130$

27 sty 2014, o 10:17

900Mhz tez nie gwarantuje współpracy z aero2. Tylko fizyczne włożenie karty dodanie APN i test gwarantuje wiarygodną informację. Chińczyk napisze wszystko żeby sprzedać, zresztą nie ma karty aero2 żeby to sprawdzić :D

Re: Telefon do ok. 130$

27 sty 2014, o 10:18

night95 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No tak zapomniałem dopisać, W każdym bądź razie czekam na odpowiedz z supportu co w końcu obsługuje, w każdym sklepie w specyfikacji podane jest 900, Tyle że opisy zapewne robione kopiuj wklej niestety.


wydaje mi sie jednak ze ta odpowiedz o 850/2100 jest zrobiona kopiuj/wklej. Do tej pory wszedzie podane były czestotliwosci 900/2100, jeden bład i wszyscy wpadaja w panike :D na stronie 1949deal, na stronach przedmiotów (iocean x7hd black i iocean x7hd white) są odpowiedzi na zadane pytania (na samym dole). NIe wiem czy wy tez tak macie, ale dla kazdego koloru sa osobne pytania i odpowiedzi dlatego proponuje przeczytac. Czesc pytan zadanych jest chyba przez uzytkownikow tego forum :D

edit: haha, co by było smieszniej http://www.1949deal.com/iocean-x7-hd-mtk6582-quad-core-1-3ghz-android-4-2-smartphone-1g-ram-4g-rom-5-0-inch-hd-ips-ogs-screen-3g-otg-black.html dwa pytania o obsługiwane czestotliwosci, dwie rozne odpowiedzi :)

Re: Telefon do ok. 130$

27 sty 2014, o 10:49

Jeszcze czekam na zwrot na paypalu ;|, może do tego czasu ktoś z Was dostanie i sprawdzi jak z tym aero2.

Re: Telefon do ok. 130$

27 sty 2014, o 15:40

Ale nasi wszedzie siare robia. Tylko pytania o aero2 i wysylke do Polski .Na stronach THL mobile to samo :P

Re: Telefon do ok. 130$

27 sty 2014, o 19:28

Dzięki za pomoc ;), iOcean zamówiony. Teraz zostało poczekać, skończą chlać to wyślą.
Odpowiedz