• Reklama

Telefon do ok. 130$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez swiezak82 » 18 mar 2015, o 14:31

4"? Nie wiem czy chinczycy produkują takie telefony. Zobacz 4.5" elephone g2 lub doogee dg280. W Polsce można kupić Asusa zenfone 4 kosztuje chyba 400zl
Avatar użytkownika
swiezak82
VIP
 
Posty: 1353
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 11:42
Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Reklama

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez KrystianKrystian » 19 mar 2015, o 08:30

shayk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Honor 3c, pozdrawiam;)
KrystianKrystian
 
Posty: 9
Dołączył(a): 16 mar 2015, o 17:16
Telefon:: Nokia

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez jeycon90 » 22 mar 2015, o 12:15

Witam oplaca sie w poniedzialek kupic elephone p6000. Zamawial ktos z pandawill?

http://www.pandawill.com/happy-hour/?current=Monday
jeycon90
 
Posty: 55
Dołączył(a): 5 cze 2014, o 09:14
Telefon:: sony

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez shayk » 22 mar 2015, o 12:18

jeycon90 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


5 sztuk na 1 osobę... chyba że chcesz kupić 5 sztuk, ale i tak nie zdążysz :-D
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
Avatar użytkownika
shayk
VIP
 
Posty: 1845
Dołączył(a): 4 kwi 2014, o 13:16
Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez mortimer » 22 mar 2015, o 12:19

jeycon90 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


spokojnie możesz zamawiać, ale cena będzie wyższa od tej tutaj o jakieś 10$. na pierwsze się nie załapiesz.
kontakt dobry, szybko wysyłają. jest opcja wysyłki PostNL.
Avatar użytkownika
mortimer
AKTYWNY
 
Posty: 676
Dołączył(a): 21 wrz 2013, o 20:32
Lokalizacja: People's Republic of China
Pochwały: 96
Telefon:: , a w nim bateria.

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez jeycon90 » 22 mar 2015, o 12:24

no to pozdro
jeycon90
 
Posty: 55
Dołączył(a): 5 cze 2014, o 09:14
Telefon:: sony

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez bugmenot » 23 mar 2015, o 02:19

Pandawill Happy Hour napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Co mają na myśli? Kiedy wobec tego jest wiadomo czy kupiło się w promocyjnej cenie czy nie?
bugmenot
 
Posty: 189
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 21:17
Pochwały: 3

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez hellhammer » 23 mar 2015, o 09:21

Poszukuje do dzis wieczorem:
Cena (bez VAT): do 120$ (+5$ max)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4,3-5cali
Ilość RAM/ROM/Procesor: 1GB/4GB-8GB/Obojętny
Dual/Single sim: Nie koniecznie.
Preferowane marki: bez znaczenia
Miejsce zakupu(Polska/Chiny):Chiny - Aliexpress
Wymagania (parametry, funkcje): Aparat 8-13MP, Dobre wifi, Przydałby się wcdma 900 ale nie jest jakoś konieczne,
Opis: Poszukuje dla kolegi jakiegoś taniego a w miare ok telefonu w rozmiarze 4,3 -5 cali z dobrym wifi, Głównie bedzie służył do dzwonienia, smsownia oraz do internetu po wifi (lotnisko), przydałoby sie zebym miał aparat 8-13MP, ORaz conajmniej 4-8GB ROM, RAM 1GB.. Na telefonie nie będzie grane, więc zarówno procek jak i grafa nie muszą byc super. Wcdma 900 by sie przydało, ale to tez nie warunek, jak telefon dobry i cena okt, to obejdzie się bez tego.

Może ktoś podeśle kilka aukcji od pewnych sprzedawców na ali którzy mają jakieś telefony w tej cenie. Zalezy mi na czasie realizacji, im szybciej tym lepiej. Pozdrawiam
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez Smashden » 24 mar 2015, o 01:06

Poszukuję smartphona.
Cena (bez VAT): do 150$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4 do 5 cali
Ilość RAM/ROM/Procesor: 1GB/8GB/Najlepiej jakiś Snapdragon który pociągnie nowsze gry
Dual/Single sim: Dual(drugi slot do aero2)
Preferowane marki: bez znaczenia
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny, Aliexpress
Wymagania (parametry, funkcje): Oczywiście aby działał w Polsce, i miał miarę dobre wifi
Opis: Szukam smartphone dla siebie o maksymalnej wielkości ekranu 5 cali(w tej cenie pewnie i tak nic większego nie ma). Jak to smartphone, ma służyć do dzwonienia, smsowania, inetrnetu(aero2), słuchania muzyki a także do gier(od czasu do czasu). Aparat nie musi być jakiś super i nie wiadomo jaki. Pamięć RAM minimum 1 GB, a pamięć ROM co najmniej 8 GB. Dobrze by było aby się nie rozpadł na kilka kawałków gdy spadnie na ziemię ;) Mój budżet może wzrosnąć w zależności jakie smartphone mi polecicie.

Pozdrawiam
Smashden
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 gru 2014, o 00:09
Telefon:: LG

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez swieczka95 » 31 mar 2015, o 14:38

Cena (bez VAT): 100$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4.5-5 cali
Ilość RAM/ROM/Procesor: RAM minimum 1 GB
Dual/Single sim: Nie koniecznie.
Preferowane marki: bez znaczenia
Miejsce zakupu(Polska/Chiny):Chiny - obojętnie - bardziej alieexpress
Wymagania (parametry, funkcje): Aparat 8Mpx lub więcej (no ewentualnie 5), Wifi, internet 3G, aby działał w Polsce :)


Patrzyłam na modele :

Lenovo S890
Lenovo A850
Lenovo S720i
Lenovo P770
Lenovo A830

Jeden z użytkowników podesłał mi : http://www.pandawill.com/maxon-mx-x3-sm ... 97059.html Myślicie, że to jest zaufane źródło? I Prawidziwa cena? Trochę mało kosztuje jak na takie parametry
swieczka95
 
Posty: 21
Dołączył(a): 31 mar 2015, o 08:53
Telefon:: brak

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez siara_acm » 31 mar 2015, o 20:58

Cena (bez VAT): 300-400zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4-5 cala
Ilość RAM/ROM/Procesor: min 1gb ram, procesor min. dwurdzeniowy, ROM 8gb
Dual/Single sim: bez znaczenia
Preferowane marki: bez znaczenia
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): obsługa flash, polska wersja androida, aparat min. 8mpx, odtwarzanie i nagrywanie video min 720p
Opis: Chcę kupić swojego pierwszego smartfona, jestem dinozaurem w tym temacie. Chciałbym, żeby był to telefon na kilka dobrych lat. XPERIę S na allegro można kupić już nawet od niewiele powyżej 400zł, czy wśród chińskich marek znajdę coś równie dobrego za mniejsze pieniądze, lub lepszego za porównywalną cenę? Jeśli nie konkretne modele, prosiłbym chociaż o wskazanie marek, do których najlepiej zawęzić poszukiwania.
siara_acm
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 mar 2015, o 20:14
Telefon:: poszukuje

Re: Telefon do ok. 130$

Postprzez slowiu06 » 2 kwi 2015, o 22:13

Szukam budżetowego smartphona
Cena: do 600 zł ze wszystkim ( najlepiej byłoby 500 zł ale to tylko złudne marzenie)
Ekran: rozdzielczość 720p wystarczy. Najlepiej nie za duży i nie za mały 4.5-5.5" - ważniejsze dla mnie jest PPI
RAM: 1GB minimum (2GB byłoby miłe)
Procesor: 4-8 rdzeniowy
Miejsce zakupu: Najlepiej Polska ze względu na długi czas wysyłki i cło przy transporcie z Chin
Dual-SIM: Niekoniecznie, choć byłoby przydatne
Ważne!: Musi posiadać LTE działające w Polsce, Wydajność na poziomie powyżej 30k w Antutu (wiem, że to zły wskaźnik jednak nie znam się na innych porównaniach)
Niestety w tej cenie jedynie mogę kupić SGSIII (15-20k Antutu) z LTE dlatego zainteresowałem się chińskimi markami, które stają się coraz popularniejsze. Od kilku dni przeszukuję Allegro i inne (w tym zagraniczne) strony (jak Gearbest) w poszukiwaniu odpowiedniego telefonu. Zamówiłbym chętnie Mlais M52 jednak ze względu na cło (którego warunków nie znam) i długi czas wysyłki wolę się od tego wstrzymać. Telefon będę chciał używać do zabawy z Google Cardboard (lub czymś tego typu) i na co dzień, dlatego zależy mi na dość wyraźnym obrazie i dobrej wydajności. Niestety telefony tj. Eachine M1 nie posiadają LTE, a szkoda. Jeśli ekran byłby poniżej 5" też by mi pasowało, bo nie jestem fanem gigantów, co jest minusem M52 w moich oczach. Telefon może być używany o ile nie jest uszkodzony. Proszę o pomoc w poszukiwaniach.
slowiu06
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 18:05
Telefon:: LG L5
ROM: CM11.2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama